TAHSILATEONLINE.COM

‏ مروری بر تمامی مدارک کارشناسی آنلاین را روزنامه نگاری و ارتباطات جمعی در لهستان 2019/2020‏

اخذ درجه کارشناسی نقطه عطفی در تحصیلات دانشگاهی است که دانشجویان بسیاری به دنبال آن هستند. برنامه تحصیلی کارشناسی حدود چهار سال به طول می انجامد، لیکن مزایای اخذ مهارت های تخصصی به انضمام دانش منسجم در یک حوزه خاص تمام عمر با فرد باقی می ماند.

روزنامه نگاری یک میدان است که به آوردن اطلاعات در مورد رویدادهای محلی، ملی و بین المللی را مورد توجه عموم مردم متمرکز است. روزنامه نگاران کمک به اطلاع مردم از طریق مصاحبه، مشاهده، و یا با خواندن و خلاصه مقالات گذشته و اسناد مربوطه.

مانند بسیاری از کشورهای دیگر اتحادیه اروپا، لهستان ارائه می دهد شهریه ارزان یا حتی رایگان به دانش آموزان اتحادیه اروپا. دانش آموزان آینده نگر باید به طور مستقیم به موسسه لهستانی انتخاب خود اعمال می شود. دانشگاه ورشو، به عنوان مثال، اتهامات بین £ 1،300 و £ 2،500 در هر سال برای دوره های زبان انگلیسی خود را.

‏ با مدارس عالی تماس بگیرید ، بیشترین مرور بر مدارک کارشناسی آنلاین را روزنامه نگاری و ارتباطات جمعی در لهستان 2019/2020‏

1نتایج درروزنامه نگاری و ارتباطات جمعی, لهستان Filter

مدرک کارشناسی در گرافیک، تخصص: چند رسانه ای، گرافیک 3D، هنر بازی و ارتباط تصویری

AHE - The University of Humanities and Economics
پردیس دانشگاهی آنلاین تمام وقت 6 ترم ها اکتبر 2019 لهستان źdź + {تعداد} بیشتر

برنامه های مدرک کارشناسی طراحی گرافیک ارائه یک تجربه گسترده ای از طراحی گرافیک با فرصت به تخصص در یکی از سه مسیر: ارتباط تصویری و چند رسانه ای، عکاسی، بازی های رایانه ای هنر و طراحی.