ONLINESTUDIES

‏ ببینید درجه های کارشناسی آنلاین را علوم طبیعی در استرالیا 2021‏

دوره کارشناسی یک مقطع تحصیلی است که درحدود چهار سال مطالعه سخت و فداکاری در راه تحصل را می طلبد. زمانی که دانشجویان درجه تحصیلی خود را اخذ نمودند، می توانند به پیشرفت های فردی و فرصت های حرفه ای دست یابند.

برنامه های تحصیلی علوم طبیعی می تواند این امکان را برای دانشجویان فراهم آورد که با انجام مشاهدات، پیش بینی ها و آزمایشات درباره رخدادهای طبیعی به تحقیق و پژوهش بپردازند. عناوین و موضوعات گوناگونی مورد مطالعه قرار می گیرد و دانشجویان می توانند در حوزه هایی مانند زیست شناسی، اکولوژی، نجوم، فیزیک، شیمی و علوم زمین تخصص کسب نمایند.

استرالیا دارای آموزش عالی یارانه برای دانش آموزان به دنبال مدارک تحصیلی در مقطع کارشناسی. آنها همچنین می دهد وام و کمک های مالی برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی. آموزش عالی در سطح مدرک کارشناسی به درجه دکترا ارائه شده در هر زمینه مطالعه شروع می شود.

‏ همین امروز اقدام کنید و برتر کارشناسی ها آنلاین را علوم طبیعی در استرالیا 2021‏

2نتایج درعلوم طبیعی, استرالیا Filter

لیسانس علوم (علوم نجومی و فضا)

University of Southern Queensland (USQ)
کارشناسی
نوامبر 2020
<
تمام وقت
<
پاره وقت
<
3 سال ها
انگلیسی
آنلاین

آیا شما جهان را تحت تاثیر قرار می دهید؟ علاقه مند به علم و فیزیک در کار در جهان اطراف ما؟ لیسانس علوم علمی USQ (علوم نجومی و فضایی) ترکیبی از شگفتی نجوم با فرصت برای توسعه مها ...

اطلاعات بیشتر

لیسانس علوم (علوم فیزیک)

University of Southern Queensland (USQ)
کارشناسی(BSc)
نوامبر 2020
<
تمام وقت
<
پاره وقت
<
3 سال ها
انگلیسی
آنلاین

دوست دارید درباره جهان بیشتر بدانید؟ فیزیک قوانین طبیعی کار را در جهان روزمره و سراسر کیهان آشکار می کند و اصول اساسی اساسی علوم و فنون مدرن را به ما می آموزد. لیسانس علوم (عل ...

اطلاعات بیشتر