Keystone logo

8 آنلاین کارشناسی برنامه ها که در مطالعات بازاریابی بازاریابی مدیریت بازاریابی 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • کارشناسی
  • مدیریت بازرگانی
  • مطالعات بازاریابی
  • بازاریابی
  • مدیریت بازاریابی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات بازاریابی (8)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

آنلاین کارشناسی برنامه ها که در مطالعات بازاریابی بازاریابی مدیریت بازاریابی

مدرک کارشناسی یک برنامه کارشناسی محبوب است، و بسیاری از مدارس که آن را ارائه آنلاین وجود دارد. موجود در تعدادی از افراد مختلف، دانش آموزان می توانند مدرک خود را در برنامه خود در پاره وقت و یا به صورت تمام وقت به دست آورند.

چه آنلاین کارشناسی در مدیریت بازاریابی؟ این برنامه نسبت به دانش آموزان که می خواهم به یاد بگیرند که چگونه به طراحی و برنامه ریزی یک کمپین تبلیغاتی برای یک سرویس و یا محصول است. اکثر برنامه های ارائه آموزش عمومی در زمینه های مقررات کسب و کار، تجارت و ارتباطات، اگر چه هر برنامه درسی خاص خود را داشته باشد. دوره های آموزشی ممکن است از ارتباطات کسب و کار به ترکیب و بلاغت به حسابداری مدیریتی متفاوت است. برخی از برنامه های دانش آموزان ایجاد یک سبد که متشکل از نمونه کار ها و تجارب یادگیری است.

در حالی که درآمد این درجه، دانش آموزان تفکر انتقادی، مهارت های ارتباطی و مشارکتی است که بسیاری از کارفرمایان مختلف برای نگاه ساخت.یکی دیگر از مزایای درآمد این درجه این است که آن فراهم می کند پایه برای کسانی که مایل به در رفتن به کسب مدرک کارشناسی ارشد خود را.

قیمت یک عامل بزرگ برای بسیاری از دانش آموزان است، بنابراین تحقیقات مفصلی باید قبل از استفاده از هر مدرسه انجام می شود. گرفتن در تماس با مدارس به طور مستقیم را به بهترین ایده از چه شهریه کل انتظار می تواند به من بدهید. این ایده خوبی است برای پرس و جو در مورد هر گونه کمک مالی در دسترس است.

فارغ التحصیلانی که مدرک لیسانس خود را در مدیریت بازاریابی دارند ممکن است انتخاب کنید به کار در طیف گسترده ای از نقش های بازاریابی است. عنوان شغلی نمونه عبارتند از مدیریت نام تجاری، مدیریت حساب، بازاریابی و متخصص ارتباطات، تحلیلگر تحقیقات بازار، هماهنگ کننده بازاریابی دیجیتال، نماینده فروش و دستیار تبلیغاتی. موقعیت ممکن است در انواع مختلف تولید، خدمات، خرده فروشی، عمده فروشی و کسب و کار مالی در دسترس باشد.

تحقیق و مقایسه مدارس در حال حاضر برای پیدا کردن برنامه مناسب و محل که منطبق با نیاز شما.جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.