Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 11 آنلاین کارشناسی ها برنامه ها که در مدیریت کسب و کار 2023

11 آنلاین کارشناسی برنامه ها که در مدیریت کسب و کار 2023

بررسی اجمالی

مدرک کارشناسی یک دوره کارشناسی است که معمولا 3 تا 4 سال کار در دوره کارشناسی نیاز دارد. با کسب مدرک، دانش آموزان ممکن است در زمینه های خاصی از تحصیل با دانش، مهارت و تجربه لازم بدست آورند.

مدرک لیسانس در مدیریت کسب و کار چیست؟ این برنامه ها بر روی تجهیز دانش آموزان به درک رهبری، ساختارهای کسب و کار و ابزار مورد نیاز برای نقش در موقعیت های اداری و مدیریت در یک کسب و کار تمرکز می کنند. برنامه ها می توانند اصول اقتصاد محلی و جهانی، برنامه ریزی و سازماندهی کسب و کار، استفاده از تکنولوژی در کسب و کار، اهمیت اخلاق تجاری، انواع مختلف قانون کسب و کار، روش های مالی، بازاریابی کسب و کار، مدیریت منابع انسانی و نقش اطلاعات سیستم های. در حالی که برخی از مناطق مطالعه نیاز به تمرکز بیشتر، این برنامه ها به طور کلی طراحی شده برای ارائه یک پلت فرم اساسی برای هر نوع کسب و کار.

کسب مدرک لیسانس در مدیریت کسب و کار می تواند دانش آموزان را قادر به گسترش دانش خود را از مناطق دیگر جهان، تمرین رهبری گروهی از همسالان و کسب تجربه با سازماندهی طرح های پروژه. این مهارت ها نه تنها برای دنبال کردن مشاغل رقابتی و همچنین برای غنی سازی شخصی می تواند بسیار مفید باشد.

هزینۀ یک برنامه ممکن است بسته به موقعیت مکانی هر موسسه و مدت دوره ها متفاوت باشد. دانشجویان آینده نگر به مکاتبه با برنامه های انتخابی خود برای اطلاعات بیشتر و اطلاعات بیشتر تشویق می شوند.

فارغ التحصیلان ممکن است بسیاری از مسیرهای شغلی را در صنایع در حال رشد مانند شرکت های فن آوری، موسسات مالی و سازمان های بیمه در نظر بگیرند. برخی از شایع ترین فرصت ها عبارتند از: شغل به عنوان مدیران بازرگانی، مدیران بازاریابی، مدیران ساختمان، مدیران منابع انسانی، مدیران پروژه، افسران مالی، تحلیلگران مالی، افسران اطلاعات، حسابداران، اقتصاددانان، تحلیلگران تحقیق و بسیاری دیگر.

برنامه های زمان بندی انعطاف پذیر و گزینه های بین المللی برای دانش آموزان در دسترس است. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی
  • مطالعات کسب و کار
  • مدیریت کسب و کار
رشته های تحصیلی
  • مطالعات کسب و کار (11)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه