Filter
کارشناسی
لوکزامبورگ سرعت: همه

‏ مرور کنید برنامه های کارشناسی آنلاین را مدیریت محیط زیست در لوکزامبورگ 2019/2020‏

دوره کارشنسی که مستلزم چهار سال تحصیل است، این فرصت را به دانشجویان می دهد تا دانش و آموزش های خود در یک حوزه خاص را ارتقاء بخشند. با افزایش مهارت های خود دانشجویان می توانند پس از فراغت از تحصیل از درآمد بهتری برخوردار گردند.

حوزه مدیریت محیط زیست مجموعه مختلفی از موضوعات را در بر می گیرد. هر یک از این برنامه ها تمرکز خاص خود را دارد، لیکن نمونه های معمول شامل هیدرولوژی حوضه های آبی، مسمومیت شناسی اکولوژیکی، اکولوژی رودها و رودخانه ها، اکولوژی شهری و اکولوژی فراگیری زیستی است.

برخورد با دانشگاه های دولتی به دور از یک گزینه مطلوب است. مدارس خصوصی کمک بسیار بهتر در تجربه آموزش از راه دور خود را ارائه می کنند. چند دانشگاه آنلاین تساوی معلمان و دانش آموزان در فواصل بزرگ از سراسر جهان است. این بسیار تنوع در کلاس درس آموزش از راه دور را افزایش می دهد و مکالمه چالش تولید در میان کسانی که از جوامع بسیار متفاوت، مناطق، و فرهنگ از راه دور.

نام رسمی کشور دوک نشین لوکزامبورگ است. این است که در غرب اروپا با آلمانی به عنوان زبان رسمی یافت. در این کشور تنها یک دانشگاه: دانشگاه لوکزامبورگ.

‏ با مدارس عالی تماس بگیرید ، بهترین برنامه های کارشناسی آنلاین را مدیریت محیط زیست در لوکزامبورگ 2019/2020‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درمدیریت محیط زیست, لوکزامبورگ, آموزش از راه دور

درجه های تحصیلی
محل
لوکزامبورگ
سرعت
Ecole Supérieure Ouverte à Distance

سازمان تولید صنعتی شرکت ها و به ویژه SMEs / SMI ها نیاز به کسب مهارت های جدید در زمینه های مرتبط دارد که در آن محدودیت های قانونی و نظارتی قوی تر شده است: کیفیت، ایمنی و ... [+]

سازمان تولید صنعتی شرکت ها و به ویژه SMEs / SMI ها نیاز به کسب مهارت های جدید در زمینه های مرتبط دارد که در آن محدودیت های قانونی و نظارتی قوی تر شده است: کیفیت، ایمنی و محیط زیست.

کسب و کارها و به ویژه SMEs ها به طور فزاینده ای احساس نیاز به ادغام تکنسین های چند رشته ای را در نیروی کار خود می کنند.

این مدرک لیسانس در ایمنی محیط زیست مناسب برای تمام بخش های فعالیت است، چه اینکه آنها شرکت های خدماتی یا شرکت های صنعتی هستند، یا حتی در زمینه های بهداشتی با برنامه های اعتباربخشی برای کلینیک ها و بیمارستان ها.... [-]

لوکزامبورگ لوکزامبورگ آنلاین
سپتامبر 2020
فرانسوی
تمام وقت
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی