Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 20 آنلاین کارشناسی ها برنامه ها که در مطالعات اقتصادی 2023

20 آنلاین کارشناسی برنامه ها که در مطالعات اقتصادی 2023

بررسی اجمالی

درجه لیسانس آنلاین ممکن است گزینه مناسب برای بزرگسالان با برنامه پر مشغله که می خواهد برای ادامه تحصیلات خود را و یا افزایش دیدگاه های حرفه ای. مدرک کارشناسی نوع درجه اغلب گرفته شود، و دوره های آنلاین به دست آوردن یک ساده تر از قبل است.

لیسانس آنلاین در اقتصاد چیست؟ این یک برنامه درجه طراحی شده برای آموزش دانش آموزان همه چیز آنها باید در مورد کار در زمینه اقتصاد جهانی معاصر می دانم. به طور کلی، می توان آن را به عنوان یک زمینه همه کاره از مطالعه، و آن را به طور معمول حدود چهار سال طول می کشد برای تکمیل این برنامه درجه.در حالی که مصرف دوره های مختلف، دانش آموزان ممکن است انتظار می رود برای به دست آوردن درک شرکت از تعدادی از هر دو مهارت اساسی و پیشرفته، که برخی از آنها عبارتند از تفکر انتقادی و analyzation، با استفاده از اصول اقتصادی برای حل مشکلات کسب و کار مشترک، با استفاده از روش علمی به درستی، با استفاده از جدید فن آوری های طراحی برای تحقیق و ارتباطات، و کار به درک اقتصاد جهانی در حال تغییر.

چند تا از این مهارت ممکن است در زندگی روزمره دانش آموز مفید در نظر گرفته شده است. درک بهتر از فن آوری ارتباطات کمک می کند تا دانش آموزان در تماس با همکاران و عزیزان نگه دارید، در حالی که درک درستی از اقتصاد ممکن است کمک به ساخت یک خانواده و یا برنامه بودجه پایدار است.

قیمت حضور در دوره های لازم برای به دست آوردن این سطح از آموزش و پرورش در تغییر اقتصاد بسته به این که دانشگاه یک دانشجوی حضور، و است که کشور میزبان مدرسه در سوال.بنابراین، انجام یک کمی از تحقیقات بر روی قیمت قبل از تصمیم گیری عاقلانه است.

اقتصاد یک میدان گسترده و متنوع، که ممکن است توسط تعداد گسترده ای از مشاغل موجود به کسانی که با آموزش و پرورش مناسب در این منطقه نشان داده است. بسیاری از دانش آموزانی که به این درجه دست آوردن در رفتن به آموزش دانش خود را به دیگران است، اما ممکن است مقدار زیادی از فرصت های شغلی دیگر در سراسر جهان برای کسانی که مایل به آموزش وجود دارد. برخی از این فرصت های عالی ممکن است شامل تحلیلگر تحقیقات بازار، مشاور اقتصادی، حقوق و مزایای بدهید، دبیر و تحلیلگر اعتباری. هنوز هم دیگران ممکن است این درجه برای ادامه تحصیلات خود و کسب کارشناسی ارشد یا دکتری در زمینه استفاده کنید.

کلاس های آنلاین ارائه بزرگسالان مشغول یک راه ایده آل برای به دست آوردن یک شغل بهتر با به دست آوردن آموزش و پرورش آنها نیاز دارند. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی
  • مطالعات اقتصادی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات اقتصادی (20)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه