Filter
کارشناسی
سرعت: همه

‏ بیابید 2‏ برنامه کارشناسی را برنامه های لیسانس مطالعات مواد غذایی و آشامیدنی آنلاین

درجه 's با لیسانس گواهی نامه های دانشگاهی در مقطع کارشناسی است. برنامه های آنلاین اغلب اجازه می دهد دانش آموزان شلوغ و یا از راه دور این گزینه را به دنبال زندگی شخصی و حرفه ای خود را در حالی که آموزش و پرورش خود.

یک لیسانس آنلاین 's با در مطالعات مواد غذایی و آشامیدنی چیست؟ مواد غذایی و آشامیدنی مطالعات اغلب اکتشاف نه تنها که چگونه برای ایجاد آیتم هایی که افراد خوردن و نوشیدن، بلکه چگونه به فروش، بسته بندی و توزیع اقلام به طور موثر. این امر مستلزم دانش آموزانی که عمده در موضوع به انواع مختلف دوره از اگر آنها در یک موضوع مرتبط میخواندم، از جمله هنرهای آشپزی. دانش آموزان ممکن است انتظار برخورد دوره بررسی موضوعاتی مانند شیمی مواد غذایی، تدارکات، اقتصاد بین المللی و علم بسته بندی مواد غذایی. برنامه های این کارشناسی نیز معمولا نیاز به طیف وسیعی از دوره آموزش عمومی برای برآوردن دستورالعمل مجوز رسمی.

یکی از مزایای اخذ این مدرک است که برخی از موسسات ممکن است کلاس های تخصصی که مورد علاقه خاص به حرفه ای ها غذا، مانند تاریخ غذاهای بسته بندی شده و یا جامعه شناسی مشروبات الکلی می شود را ارائه دهد. دارندگان مدرک معمولا کسب درآمد بیشتر است.

دانش آموزانی که مایل به دقیق ترین هزینه یک برنامه 's با باید احتمال به طور مستقیم بررسی با مدرسه. شهریه از درجه آنلاین کارشناسی 's با محدوده با توجه به نهاد اعطای، انواع مواد لازم و عوامل مختلف دیگر.

دانش آموزانی که مدرک در این موضوع دست آوردن ممکن است خود را در موقعیت مطلوب در هنگام استفاده به انواع شغل در توزیع مواد غذایی و تولید کسب و کار، مانند یک تکنسین کنترل کیفیت در یک مرکز تولید مواد غذایی بسته بندی شده را پیدااین افراد به بررسی شیوه های، ماشین آلات و محصولات تمام شده برای اطمینان از نتایج تولید مطابق با استانداردهای تعیین شده توسط یک دولت و یا شرکت می باشد.

این اغلب توصیه به بررسی گزینه های مختلف برای آموزش و پرورش است. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

2نتایج درمطالعات مواد غذایی و آشامیدنی

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland

در پایان کارشناسی در تغذیه و آشپزی هنر برنامه (مواد غذایی مدیریت خدمات) مطالعه فارغ التحصیلان انتظار می رود که ترکیب تئوری با عمل و نمایش یک دانش صدا از تغذیه و آشپزی هنر ... [+]

3 TOP UNIVERSITIES = 1 BACHELOR EUROPEAN / strong> تمام دانشجویان علاوه بر مدرک لیسانس ABMS دارای مدرک لیسانس مشترک با دانشگاه Dąbrowa Górnicza (WSB) و دانشگاه ملی تاراس شوچنکو (KNU) خواهند بود. ABMS توسط EFMD EOCCS، کیفیت ملی آموزش و پرورش (EduQua) و ASIC UK تأیید شده است. WSB یک دانشگاه اروپایی به رسمیت شناخته شده دانشگاه و KNU یک دانشگاه عمومی اروپایی است که 200 سال پیش تاسیس شده و در بین 500 دانشگاه برتر جهان قرار دارد. 3 دانشگاه های برتر اروپا = بهترین برنامه های مجازی / آنلاین = 1 بالا لیسانس اروپایی سوئیس + اتحادیه اروپا + بالاترین رتبه 500 پیشرفت تخصص شما در ABMS ارتباط با زبان آموزان و رهبران مثل شما در برنامه های لیسانس ما آنلاین. شما به عنوان دور خواهد رفت به عنوان ذهن خود را به شما به عنوان دانشجوی کارشناسی در ABM است.... [-]

سویس Zürich
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 سال
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland

ABMS توسط EFMD EOCCS، کیفیت ملی آموزش و پرورش (EduQua) و ASIC UK تأیید شده است. WSB یک دانشگاه اروپایی به رسمیت شناخته شده دانشگاه و KNU یک دانشگاه عمومی اروپایی است که ... [+]

ABMS توسط EFMD EOCCS، کیفیت ملی آموزش و پرورش (EduQua) و ASIC UK تأیید شده است. WSB یک دانشگاه اروپایی به رسمیت شناخته شده دانشگاه و KNU یک دانشگاه عمومی اروپایی است که 200 سال پیش تاسیس شده و در بین 500 دانشگاه برتر جهان قرار دارد. شما به عنوان دور خواهد رفت به عنوان ذهن خود را به شما به عنوان دانشجوی کارشناسی در ABM است.

این کارشناسی اجرایی (ابا) در تغذیه و آشپزی هنر (مواد غذایی مدیریت خدمات) دوره برای دانش آموزانی که به طور مستقیم بعد از مدرسه بالا برای حداقل 3 سال در یک موقعیت مدیریتی کار می کرد، فارغ التحصیلان انتظار می رود که ترکیب تئوری با عمل و نمایش یک صدا دانش صنعت مدیریت خود. دانش آموزان با دانش سلامت مفید برای ورود به بازار کار و کمک موثر و کارآمد به سازمان در زمینه مراقبت های بهداشتی مجهز شده است.... [-]

سویس Zürich
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 سال
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی