ONLINESTUDIES

‏ مقایسه کنید 2‏ کارشناسی را برنامه های لیسانس مطالعات پایدار آنلاین

درجه کارشناسی طی یک برنامه تحصیلی که در مدت چهار سال به پایان می رسد، اخذ می گردد. افرادی که درجه کارشناسی اخذ می نمایند، به دلیل افزایش مهارت ها و تجربیات خود اغلب فرصت های شغلی بیشتری پیش روی خود دارند.

با وجود موضوعات و مباحثات دشواری که در حوزه توسعه پایداروجود دارد، ادامه تحصیل در این رشته یک تلاش بسیار ارزشمند است. درک اهمیت توسعه پایدار’ در بهداشت و سلامت جهان و جامعه یک مبحث نسبتاً نوین در میان دانشمندان و رهبران است.

آموزش از راه دور یک روش ارائه آموزش به دانش آموزانی که از نظر فیزیکی در محوطه دانشگاه وجود نداشته باشد. مطالعات مختلف نشان داده اند که برنامه های آموزش از راه دور می تواند به عنوان کارآمد و موثر به عنوان برنامه کلاس های درس معمولی گاهی اوقات حتی بهتر!

‏ برنامه کارشناسی را مطالعات پایدار آنلاین

2نتایج درمطالعات پایدار, آموزش از راه دور Filter

لیسانس در راه حل های پایدار ، آنلاین

LAB University of Applied Sciences
کارشناسی
اوت 2021
<
تمام وقت
<
پاره وقت
<
4 سال ها
انگلیسی
آنلاین

برنامه درجه مهندسی راه حل های پایدار ابزاری را برای مدیریت چالش های مهم زمان ما مانند تغییر اقلیم و پایداری به شما ارائه می دهد. رویکرد جامع نگر است. شما یاد خواهید گرفت که با ...

اطلاعات بیشتر

BSc (Hons) توسعه پایدار جهانی

MLA College
کارشناسی(BSc)
<
تمام وقت
<
پاره وقت
<
7 ماهها
انگلیسی
آنلاین

برنامه ابتکاری جهانی BSc MLA College (Hons) با همکاری م Instituteسسه آموزش و تحقیقات ملل متحد وابسته به مرکز آموزش بین المللی برای مقامات و رهبران ، CIFAL استانبول. این برنامه ...

اطلاعات بیشتر