Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 3 آنلاین کارشناسی ها برنامه ها که در کارآفرینی 2023

3 آنلاین کارشناسی برنامه ها که در کارآفرینی 2023

بررسی اجمالی

یک مدرک لیسانس یک دانش آموز اهدایی است که می تواند سال های کار را به عنوان بخشی از برنامه کارشناسی انجام دهد. این درجه آنها را به عنوان یک متخصص در زمینه تخصصی متمایز می کند و می تواند فرصتی برای پیدا کردن یک حرفه ای پر ارزش یا به عنوان پله ای به سمت مدرک کارشناسی ارشد ارائه دهد.

لیسانس کارآفرینی چیست؟ این درجه است که دانش آموزان را دانش و مهارت های لازم برای توسعه و اجرای یک کسب و کار را فراهم می کند. دانش آموزان می توانند با فهم صنعت، آموختن نحوه مدیریت عملیات تجاری و ایجاد و رسیدن به اهداف فروش، فارغ التحصیل شوند. دوره های آموزشی بالقوه شامل رهبری، امور مالی و حسابداری، نوآوری، فروش و بازاریابی و مدیریت کسب و کار می شود.

لیسانس کارآفرینی آنلاین می تواند دانشجویان را برای حرفه ای در صنایع مختلف آماده کند. دانش آموزان نیز باید انتظار داشته باشند ارتباطات خود را بهبود بخشد، مهارت های ایجاد تیم و ارائه، که می تواند آنها را مناسب نامزدهای شغلی.

هنگام مطالعه برنامه های کارشناسی، دانش آموزان نیز باید هزینه های تحقیق کنند. بسیاری از عوامل می توانند بر تحصیل تأثیر بگذارند، در صورتی که سوالی باشد، دانش آموزان باید به راحتی با مدرسه تماس بگیرند.

پس از دریافت لیسانس خود در کارآفرینی، دانش آموزان ممکن است قادر به یافتن کار در زمینه های مختلف باشند. برخی از انتخاب های حرفه ای شامل سرپرستی از توسعه و فروش کسب و کار، تحقیق و توسعه محصول، مشاور، مشاور و مدیر فروش می باشد. دانش آموزان همچنین می توانند در صنایع مختلف، از جمله خرده فروشی، مالی، غیرانتفاعی و مهمان نوازی کار کنند. فرصت های زیادی برای رشد حرفه ای وجود دارد که بستگی به این دارد که آیا دانش آموز تصمیم می گیرد مسیر حرفه ای را به عنوان یک مدیر در یک شرکت یا کار به عنوان یک مشاور آزاد و کار بر روی کمیسیون انجام دهد.

دانشجویان می توانند برنامه های کارشناسی کارشناسی آنلاین را در بسیاری از مدارس سراسر جهان پیدا کنند. آنها می توانند برای افرادی با برنامه های جایگزین مانند والدین و کسانی که ممکن است در مدرسه به مدرسه رفتند، مناسب باشد. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • کارشناسی
 • مطالعات کسب و کار
 • کارآفرینی
رشته های تحصیلی
 • مطالعات کسب و کار (3)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه