توضیحات رسمی را مطالعه کنید

این آموزش از راه دور بر اساس قدرت و موفقیت مبتنی بر دانشگاه تدریس کارشناسی ارشد در ریاضی مالی در دانشگاه نیویورک است. آنلاین کارشناسی ارشد در سپتامبر 2009 در کنار برنامه های مبتنی بر دانشگاه اجرا راه اندازی شد.

برنامه های کاربردی برای ورود در فوریه سال 2017 و سپتامبر 2017 دعوت کرد. نامزدها باید برنامه خود را ارائه حداقل 2 هفته قبل از مصرف است که به علت شروع می شود.

یک برنامه از پیش sessional آنلاین برای داوطلبانی که نیاز به تقویت و یا قبل از گام گذاشتن در کارشناسی ارشد تحکیم پس زمینه ریاضیات خود را در دسترس است. چنین نامزدهایی نیاز به اعمال حداقل 3 ماه قبل از مصرف کارشناسی ارشد است با توجه به شروع. ورود به دوره presessional است در اختیار معلم پذیرش.

دانش آموزان آنلاین خواهد بود مهارت ها و شایستگی در حال توسعه در امور مالی ریاضی و کمی که از ارتباط مستقیم در زمینه کار هستند، و می تواند باز کردن فرصت های شغلی و پیشرفت فوق العاده است.

این برنامه آنلاین ساخته شده است در انعطاف پذیری را به پاسخگویی به نیازهای یادگیرندگان از راه دور از زمینه های گوناگون:

 • شهرستان و حرفه ای دیگر، که مایل به پیگیری برنامه کارشناسی ارشد بدون اخلال در تعهدات حرفه ای خود را.
 • افراد، شرکت ها و سازمان های حرفه ای به دنبال ادامه توسعه حرفه ای (CPD) دوره های مناسب.
 • فارغ التحصیلان دانشگاه های اخیر که نیاز به حمایت از خود و یا خانواده خود را در حالی ادامه تحصیل خود را به سطح کارشناسی ارشد؛
 • دانش آموزانی که پیدا کردن آن دشوار برای حضور در یک برنامه مبتنی بر دانشگاه به دلیل به دلایل مختلف از جمله تعهدات مراقبت از خانواده یا معلولیت؛
 • دانشجویان خارج از کشور که به دنبال تحصیل در رشته ریاضی مالی از دانشگاه های پیشرو بریتانیا اما ترجیح می دهم و یا نیاز به ادامه تحصیل خود را از کشور خود.

گواهی

"تحصیل در نیویورک برای کارشناسی ارشد در ریاضی مالی یک تجربه شگفت انگیز برای من بود. کتاب های درسی عالی و آموزگار دوستانه به من اجازه داد به استاد ریاضیات کاملا پیچیده و در بسیاری از افراد اکسل. سخنرانی تعاملی فقط یک موس کلیک کنید دور به من فرصت ارائه به مطالعه در خانه، در حال حرکت، در همه جا! این آینده آموزش عالی واقع است. البته یک راه بسیار خوبی به کارشناسی کارشناسی ارشد یک رشته پیچیده برای افرادی که زندگی پر مشغله منجر شود. من معتقدم که داشتن مدرک از نیویورک کمک بزرگی برای پیشبرد زندگی حرفه ای من بود. البته من با درک عمیق از مدرن چگونه امور مالی کار مجهز شده است. آن را به من اعتماد به نفس و دانش لازم در هنگام رفتن را از طریق مصاحبه های کاری. احترام مردم را نیز کاملا محسوس بود هر زمان که آنها به دست که من مدرک از یک دانشگاه پیشرو داشته باشد. "

والری Kovalevskiy (شرکت مدیریت صندوق، استرالیا)

ویژگی های اصلی

برنامه آموزش از راه دور با استفاده از کنفرانس اینترنت و نرم افزار به اشتراک گذاری نرم افزار و محیط مجازی یادگیری مبتنی بر وب (VLE) تحویل آنلاین.

از ویژگی های متمایز هستند به طور منظم 1 به 1 ( "سبک آکسبریج") آموزش آنلاین و جلسات نظارت.

ارائه های تعاملی در سی دی و برای دانلود از طریق محیط های یادگیری مجازی به جای سخنرانی، پشتیبانی شده توسط یادداشت های سخنرانی ارائه شده، تمرینات، سنکرون 1 به 1 آموزش آنلاین و انجمن آسنکرون کار کرده است.

بدون حضور در محوطه دانشگاه مورد نیاز است، اما دسترسی به سخت افزار مناسب، نرم افزار و اتصال به اینترنت خوب لازم پیش نیاز می باشد.

این برنامه آنلاین کارشناسی ارشد شامل سه مرحله: گواهی، دیپلم و پایان نامه، قبل از یک دوره القایی کوتاه.

دو دوره آموزشی 4 ماه در هر سال تحصیلی، اکتبر، ژانویه و مارس، ژوئن، و دو ورودی در هر سال، در ماه اکتبر و مارس وجود دارد. تکمیل آنلاین کارشناسی ارشد می توانید از 18 ماه (جریان سریع) تا 36 ماه (استاندارد جریان) است.

دانش آموزان امکان دسترسی از راه دور به منابع کتابخانه الکترونیکی، و پشتیبانی کامل معنوی و مطالعه از جمله سرپرست شخصی و یک استاد راهنمای پایان نامه دارند.

ارزیابی است با استفاده از ترم کتبی الکترونیکی و ثبت آنلاین شفاهی (در یک آزمون شفاهی) در پایان هر یک از سه مرحله (گواهی، دیپلم، پایان نامه) از برنامه برگزار شد.

ساختار برنامه

دوره القایی

ماژول های القایی، هیچ بلبرینگ اعتباری

مرحله گواهی

 • روش های ریاضی امور مالی (نسخه آنلاین)، 20 واحد
 • گسسته زمان مدلسازی و اوراق بهادار مشتق (نسخه آنلاین)، 20 واحد
 • تئوری پرتفوی و مدیریت ریسک (نسخه آنلاین)، 20 واحد

دیپلم مرحله

 • تصادفی حساب دیفرانسیل و انتگرال و سیاه شولز نظریه (نسخه آنلاین)، 20 واحد
 • تکنیک های عددی و محاسبات در امور مالی (نسخه آنلاین)، 20 واحد
 • مدلسازی اوراق قرضه، ساختار زمانی و مشتقات نرخ بهره (نسخه آنلاین)، 20 واحد

پایان نامه مرحله

ریاضی مالی پایان نامه (نسخه آنلاین)، 60 واحد

فرصت های شغلی

چشم انداز شغلی عالی برای دانش آموزان با یک پس زمینه قوی ریاضی و درک صدای بازارهای مالی مدرن وجود دارد.

درجه در ریاضی امور مالی در بانک های سرمایه گذاری، شرکت های بیمه، شرکت های سهام کارگزاری، تراست واحد و صندوق های بازنشستگی، بخش مالی شرکت ها، شرکت مشاوره، و دیگر موسسات مالی در سراسر جهان فراهم می کند فرصت های شغلی جذاب است. فارغ التحصیلان می توانند موقعیت خود را در تجارت و قیمت گذاری ابزار مالی، مدیریت صندوق، مدیریت ریسک، مالیات، تحقیق و توسعه پیدا

در شرکت های غیر مالی در بخش تولید نیز رشد تقاضا برای کارکنان با توانایی انجام تجزیه و تحلیل پیچیده کمی مالی و مدیریت بر اساس محدوده همیشه در حال رشد از اوراق بهادار مالی وجود دارد.

بخش های مالی در بسیاری از کشورها تجربه شده است گسترش سریع در سال های اخیر. فارغ التحصیلان با مدرک ریاضی امور مالی می تواند تقاضا برای مهارت های خود را هر دو در انگلستان و در بازارهای سرمایه از کشور خود انتظار می رود.

دانش آموزان با علاقه در کار علمی نیز ممکن است به ادامه در یک برنامه دکترا در ریاضیات مالی و یا رشته مرتبط، که کارشناسی ارشد فراهم می کند پایه صدا تصمیم می گیرید.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 7 برنامه دیگر ارائه شده توسط Department of Mathematics University of York - Online Programs »

این دوره آنلاین
Start Date
اوت 2019
Duration
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اوت 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
اوت 2019
آخرین مهلت تقاضا

اوت 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
آخرین مهلت تقاضا
End Date