توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کارشناس ارشد محیط زیست پایدار

این جدید آنلاین کارشناسی ارشد علوم انعطاف پذیر، نوآورانه، دوره ی آموزش مذاکره طول می کشد که در هیئت مدیره نیازهای آموزشی طیف گسترده ای از کاربران نهایی شده و به شما این فرصت را به است ماژول های که به بهترین وجه با نیازهای آموزشی خود را هم ردیف را انتخاب کنید و اهداف حرفه ای. برای برخی از این شامل upskilling اما به همان اندازه این دوره تغییر شغل را تسهیل کند. این نه تنها ارائه می دهد انعطاف پذیری را برای شما به مذاکره یادگیری خود شما اما همچنین به شما این فرصت را به مطالعه و تحصیل در سرعت خود را و در زمان خود، آنلاین.

درجه کارشناسی ارشد نیاز دانش آموزان به تکمیل یک پروژه تحقیقاتی و البته شما می توانید تصمیم به گرفتن یک انتخاب کوچکتر از ماژول های ما به عنوان بخشی از ماژول به ابتکار کارشناسی ارشد. ماژول های فردی ممکن است به عنوان بخشی از CPD خود را (ادامه توسعه حرفه ای) گرفته شده است.

این دوره تساوی در آموزش و پژوهش تجربه قابل توجهی از مربیان در سطح جهانی از نه مدرسه در UCD به ارائه وسیع ترین پوشش از موضوعات زیست محیطی است. این دوره در تحویل از دانش و مهارت های مورد نیاز برای رسیدگی به چالش های پایداری در سراسر طیف گسترده ای از فعالیت های تمرکز می کنند.

پایداری طور کلی به عنوان تلاش برای پاسخگویی به نیازهای حال حاضر بدون به خطر انداختن کسانی که از نسل های آینده تعریف شده است. بنابراین شامل نه تنها استفاده از منابع زیست محیطی بلکه اهداف اجتماعی و اقتصادی و قطاری از فعل و انفعالات بین هر سه عنصر. با بدن در حال رشد از محیط زیست قوانین و مقررات کسب و کار را به چالش کشیده در یک چارچوب پایداری کار در حالی که در همان زمان به حداکثر رساندن ارائه اشتغال و سودآوری است. به همان اندازه کسانی که در داخل مقررات و یا محیط زیست باید دانش برای رسیدگی به پیچیدگی از "پایداری" چالش است. این برنامه درجه شده است مصرف طراحی شده در هیئت مدیره آموزش و اطلاعات به نیازهای همه بخش ها و خواهد بود موضوع به بررسی منظم برای پاسخگویی به نیازهای دائما در حال تحول است.

چه خواهد شد بخوانم؟

کارشناسی ارشد شما را با پس زمینه نظری، آموزش عملی و مهارت های مورد نیاز در محل کار فرعی برای یک کار موفق در زمینه انتخاب خود را ارائه. شما خواهید نیازهای آموزشی شما با کمک هیات علمی ما مذاکره کنند. نه مدرسه به دوره گرفتن نقاط قوت قابل توجهی از علوم UCD و مهندسی در منابع انرژی تجدید پذیر، سیستم های پایدار انرژی، مهندسی محیط زیست و مدیریت منابع، ارزیابی کیفیت آب، حفاظت از / مدیریت و علوم حفاظت کمک می کند. این فرصت وجود دارد برای مهار این نقاط قوت در چارچوب مذاکره و آموزش از راه دور، به شما ارائه، دانش آموز، انعطاف پذیری برای به دست آوردن درک گسترده ای از مسائل مربوط به پایداری و یا به تخصص عمیق تر در یکی از این زمینه های خاص از مطالعه.

هدف این دوره به توسعه درک خود را از مسائل زیست محیطی و اهداف پایداری پیش روی جامعه. شما چالش کشیده خواهد شد به استفاده از دانش علمی و فنی خود را به توسعه راه حل برای مشکلات و نیازهای محلی و جهانی است. از طریق بحث و پژوهش کار به شما خواهد آموخت که مسئولیت رسیدگی به مسائل پیچیده، تجزیه و تحلیل و تفسیر داده های علمی و اطلاعات، قضاوت خود استفاده کنید و در نهایت برقراری ارتباط یافته ها و ایده های خود را. این دوره ظرفیت خود را برای یادگیری خودراهبر توسعه، در چارچوب حمایت بهرهگیری از مجامع آنلاین، تابلوهای مباحث و جلسات فشرده / کلاس درس مجازی.

چگونه مطالعه کنم؟

سخنرانی خواهد شد از طریق محیط آنلاین UCD را با استفاده از انواع رسانه ها از جمله برای مثال سمینارها کلاس درس مجازی، تابلوهای بحث و پادکست تحویل داده،. ارزیابی سازنده استفاده می شود برای کمک به توسعه و ارزیابی انتقادی درک خود را از مواد ارائه شده. تمام ماژول های یک جزء ارزیابی مداوم بالا داشته باشد. برای برخی از ماژول شما انتظار می رود برای حضور در یک پایان ترم را معاینه.

پس از اتمام درجه فارغ التحصیلان دوره های قادر خواهید بود به

  1. نشان دادن دانش جامع و درک درستی از پس زمینه های نظری که اساس مسائل زیست محیطی / انرژی / پایداری.
  2. نشان دادن آشنایی با طیف وسیعی از جمع آوری داده ها و تجزیه و تحلیل روش های لازم را به اطلاع تصمیم گیری در محیط کار.
  3. نشان دادن آشنایی با کنترل های قانونی و نظارتی در زمینه انتخاب خود را از مطالعه.
  4. نشان دادن مهارت های تحلیلی و فنی مورد نیاز برای تحقیقات تجربی و / یا استفاده از اطلاعات علمی بسته به نوع پروژه میز مبتنی بر یا تحقیق خود را انتخاب.

فرصت های شغلی

اتمام موفقیت آمیز این دوره شما را با مزیت رقابتی و حرفه ای ارائه از مشاغل در استفاده از فناوری های سبز انرژی، مهندسی محیط زیست، نظارت بر محیط زیست و حفاظت، منابع و مدیریت زباله، مشاوره، پژوهش، میراث فرهنگی، حفاظت و آموزش و پرورش چه در داخل را انتخاب نمایید نهادهای نظارتی و یا در یک طیف وسیعی از صنایع، هر دو سازمان های چند ملیتی و همچنین شرکت های کوچک و متوسط. این دوره همچنین باز می شود تا فرصت برای ادامه تحصیل بیشتر از جمله تا سطح دکترا.

شرایط ورود

متقاضیان باید حداقل 2.2 درجه افتخارات سطح در یک علم، مهندسی و یا نظم و انضباط مربوط نگه دارید. متقاضیان با درجه پاس و همچنین قابل توجهی تجربه کاری مرتبط به است. شما ممکن در نظر گرفته شود. اگر زبان انگلیسی زبان مادری شما نیست، اثبات مهارت خود را در زبان انگلیسی مورد نیاز خواهد بود، مگر اینکه شما مدرک اولیه خود را از طریق زبان انگلیسی را گرفته اند، در یک کشور انگلیسی زبان. حداقل نمره قابل قبول در آزمون تافل مبتنی بر اینترنت است 100، بر روی سیستم IELTS آن 6.5 است. گواهی اصلی از اتمام آزمون زبان انگلیسی باید با نرم افزار ها ارسال شود. در تمام موارد نتایج آزمون نباید بیش از 2 سال سن دارد.

آیا هزینه های اضافی وجود دارد؟

دانش آموزان ملزم به را به هر گونه پرداخت از شهریه خود را به جز برای خرید یک متن توصیه می شود برای حداکثر دو ماژول. همه مواد دیگر مورد استفاده آزادانه در دسترس هستند. در نهایت، برخی از ماژول های نیاز به حضور در UCD برای امتحانات نهایی. هزینه سفر / محل اقامت باید با دانش آموز بودجه.

بروشور دوره

برای توضیحات دوره کامل، شما می توانید بروشور البته ما اینجا دانلود کنید: کارشناسی ارشد محیط زیست و توسعه پایدار مذاکره آموزش V1 (پی دی اف) و البته دفترچه در اینجا: آنلاین بروشور پایداری محیط زیست (پی دی اف)

برنامه آموزش در:
انگلیسی
این دوره آنلاین
Start Date
ژانویه 2020
Duration
پاره وقت
تمام وقت
Price
5,625 EUR
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
ژانویه 2020
آخرین مهلت تقاضا

ژانویه 2020