کارشناس ارشد مشاوره بهداشت روان

عمومی

شرح برنامه

این شورای کارشناسی ارشد برنامه مشاوره بهداشت روان بالینی را برای اعتبار بخشی به مشاوره و برنامه های آموزشی مرتبط (CACREP) تأیید می کند. دانش آموزان می توانند بیشتر دوره کارشناسی ارشد خود را بصورت آنلاین و در حالی که سالانه اقامت هفت روزه در دانشگاه در دریاچه دیدنی وینونا ، ایندیانا را می گذرانند ، انجام دهند.

استادان آنلاین در مشاوره بهداشت روان بالینی در کالج گریس روانشناسی و علوم اجتماعی را کشف خواهند کرد. همانطور که مجموعه ای از کالج های آنلاین برای مشاوره بهداشت روان بالینی را در نزدیکی خود در غرب میانه در نظر می گیرید ، مطمئن باشید که وقتی به Grace راه می یابید ، یک کالج آنلاین معتبر برای مدرک مشاوره مسیحی خود پیدا خواهید کرد که با یک جهان بینی کتاب مقدس تدریس می شود. یک مدرک مشاوره Grace Online به شما کمک می کند بین رفتار و رابطه ارتباط برقرار کنید ، و شما را برای سنجیدن س weighالات و ایجاد مکالمه در یک زمینه آنلاین کالج مسیحی آماده می کند.

اگر در ایجاد تأثیر در حرفه مشاوره جدی هستید و به دنبال اتمام دوره تحصیلات تکمیلی خود به صورت آنلاین هستید ، این برنامه برای شما مناسب است. با مشاوره آنلاین در زمینه بهداشت روان ، شما برای راهنمایی و کمک به افراد درمورد مشکلات شخصی آموزش خواهید دید. این برنامه همچنین متعهد به توسعه حرفه ای و بین فردی دانش آموز است ، که برای انجام مشاوره موثر ضروری است.

برای در نظر گرفتن ثبت نام در یکی از برنامه های تحصیلات تکمیلی Grace ، باید شرایط پذیرش خاصی را داشته باشید. در زیر لیستی از الزامات برنامه مشاوره بهداشت روانشناسی بالینی برای کارشناسی ارشد وجود دارد:

مدرک کارشناسی از یک موسسه معتبر ؛

معدل کارشناسی: حداقل 3.0؛

مراحل درخواست را تکمیل کنید.

بررسی سابقه.

آخرین به روز رسانی ژانویه 2021

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

At Grace College, we are guided by our name. Grace is not just the tradition on which we were founded; it’s the future we embrace. Grace College and Grace Theological Seminary both have a rich history ... اطلاعات بیشتر

At Grace College, we are guided by our name. Grace is not just the tradition on which we were founded; it’s the future we embrace. Grace College and Grace Theological Seminary both have a rich history as partners in higher education. اطلاعات محدود