کارشناس امنیتی اینترنتی اینترنت

TACT-Technology Academy for Competency Training

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کارشناس امنیتی اینترنتی اینترنت

TACT-Technology Academy for Competency Training

بررسی اجمالی

کارشناس امنیتی اینترنت اشیاء یک برنامه آموزشی 360 درجه ارائه شده توسط Collabera TACT به حرفه ای است که به دنبال تقویت دانش خود در زمینه اینترنت اشیا هستند. این برنامه بر اساس دانش جامع در مورد سیستم های مختلف IoT Security سفارشی شده است. این برنامه توسط کارشناسان صنعت طراحی شده است تا آموزش هایی را با ابزارهای مورد استفاده برای سرعت بخشیدن به روند آموزش فراهم کند.

این برنامه شامل آموزش کامل، از Python، آموزش پیشرفته IoT، تا امنیت IoT است که همه آنها برای کارشناسان امنیتی IoT ضروری هستند. این ماژول ها با هم یک پایه محکم فراهم می کنند و در روند یادگیری بیشتر می شوند.

این دوره مخصوصا برای حرفه ای های پرشور که مایل به ارتقاء به سطح بعدی اینترنت اشیاء هستند، مورد هدف قرار گرفته است و قبلا در سطح پایه پایتون تخصص پیدا کرده است.

چرا آموزش برنامه 360 درجه در کارشناس امنیتی IoT انجام می شود؟

کارشناس برنامه امنیتی IoT Collabera TACT، نامزدها را قادر می سازد تا:

 • بدست آوردن سطح دانش متخصص برای ساخت، تست و گسترش برنامه ها با استفاده از پایتون. یادگیری مناسب بودن پایتون برای استفاده از آن برای نوشتن دستگاه، دروازه و برنامه های کاربردی و اسکریپت های مبتنی بر ابر.
 • به پیشرفت دانش به معمار، ساخت و اجرای پروژه های IoT از یک انتخاب اجزای مناسب برای حفاظت از اکوسیستم با استفاده از ابزار و فن آوری های مناسب.
 • ساختن یک برنامه امنیتی، گسترش امنیت به محیط ها و به دست آوردن آشنایی با الگوریتم های اساسی رمزنگاری نیاز به حفاظت از سیستم های IoT دارند.

اینترنت چیزها - مرور اجمالی Syllabus کارشناس امنیت IoT

120 ساعت آموزش دقیق به نامزدها در این برنامه داده خواهد شد، در این صورت آنها می توانند سه درس مهم و مطالعات موردی مهم در پایان برنامه را مطالعه کنند.

 • پایتون:
  هدف از این ماژول ارائه یک درک روشنی از پایتون به عنوان زبان برنامه نویسی همه منظوره و محبوب است. این نامزدها را با ویژگی های اساسی و پیشرفته پایتون آشنا می کند. این مرور کلی پایتون، نوع داده ها، توابع، کلاس ها، ماژول ها و کتابخانه ها را پوشش می دهد. ماهیت ذاتی ذاتی و گروهی از کتابخانه های علمی بهینه سازی، پایتون را بهترین انتخاب برای توسعه نرم افزار IoT به ویژه تحلیل های IoT می کند.
 • آموزش Ito پیشرفته و صدور گواهینامه:
  در این ماژول، کاندیدان معماری، طراحی، توسعه، توسعه و حفاظت از اکوسیستم های IO تدریس خواهند شد. داوطلبان مفاهیم داده ها، اطلاعات و دانش، دریافت داده سنسور، معدن و تجزیه و تحلیل، و تکامل سیستم های خودکار به سیستم های خودمختار یاد می گیرند. این ماژول انواع مطالعات موردی واقعی و مواردی مانند ردیابی دارایی، نظارت بر سلامت با استفاده از پوشیدنی، برنامه شهر هوشمند و بسیاری موارد دیگر را پوشش می دهد. البته ساختار یافته است تا دانش آگاهانه از ابزار، فن آوری ها، و بهترین شیوه ها را برای ساخت و راه اندازی بهترین راه حل های IoT نژاد ارائه دهد.
 • IoT Security:
  این ماژول برای آموزش نامزدها در مورد جنبه های مختلف امنیتی دستگاه های IoT طراحی شده است. نامزدها درباره معماری IoT، حملات عملی، تهدیدات و خطرات، جلسات هک عملی، افشای آسیب پذیری، امنیت محصولات متصل شده و بسیاری از موضوعات جالب تر یاد خواهند گرفت. این گسترش امنیت به طور کامل از دستگاه ها به ابرها با استفاده از چارچوب های امنیتی استاندارد را پوشش می دهد.

هر کدام از ماژول ها به دنبال تکالیف عملی هستند که باید قبل از شروع کلاس بعدی تکمیل شوند تا اطمینان حاصل شود نامزدها به درستی کار کنند و تمام شک و تردید خود را قبل از حرکت به جلو بردارند.

چه کسی می تواند آموزش کارکنان امنیتی IoT را انجام دهد؟

این دوره برای افرادی با تکنولوژی درک شده است که به دنبال دانش عمیق در زمینه اینترنت چیزها هستند. علاوه بر این، مزایای محسوسی را برای طراحان تازه و باتجربه، معماران، شرکت های فناوری اطلاعات، مهندسان و دیگر متخصصان ارائه می دهد.

پیش نیازهای گواهینامه کارشناسان امنیت اینترنت

کارشناسان صنعت ما کاندیدان اطلاعات مورد نیاز را از اصول اولیه که در صورت لزوم قرار دارند و با محدوده مهارت کاندیدان سازگار می شوند، ارائه کمک های فردی در سراسر به عنوان یک کارشناس امنیتی IoT، بنابراین هیچ پیش نیاز خاصی برای یادگیری این برنامه وجود ندارد در Collabera TACT. با این حال، دانش مفاهیم برنامه نویسی اساسی سودمند خواهد بود، اما مطمئنا یک حکم نیست.

دسته های بعدی

26-مه-18 09:30 - 12:30 بعد از ظهر EST

طول دوره

ما 120 ساعت آموزش آنلاین زنده از جمله POC زنده ارائه می دهیم

آموزش آنلاین آموزش آنلاین آموزش آنلاین

زنده خواهد ماند

پشتیبانی 24/7

تیم فنی کارشناس برای حل و فصل پرس و جو در دسترس است.

دسترسی LMS طول عمر

ما سیستم مدیریت یادگیری در زندگی (LMS) را فراهم می کنیم که می توانید از آن در سراسر جهان دسترسی پیدا کنید.

تضمین قیمت بازی

ما در تلاش برای ارائه بهترین قیمت به مشتریان خود با تضمین کیفیت خدمات سطح.

گواهی

پس از اتمام دوره، شما برای ارزیابی از Collabera TACT ظاهر می شوید. هنگامی که از طریق دریافت خواهید شد، به عنوان یک گواهینامه کامل دوره اهدا خواهد شد.

برنامه درسی دوره

 • پایتون
 • پیشرو آموزش IoT
 • اینترنت چیزهای امنیتی
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی


آخرین به روز رسانی May 31, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
می 2019
Duration
مدت زمان
20 
Price
قیمت
1,199 USD
Locations
آمریکا - California, Maryland
تاریخ شروع: می 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
می 2019
آمریکا - California, Maryland
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات