به دست آوردن تخصص، کسب شناخت و خود را برای پیشرفت حرفه ای با برنامه های گواهینامه خود تنظیم کنید.

آمادگی برای حرفه ای با ارزشمند را با برنامه های گواهینامه های پیشرفته آنلاین در زمینه های اوتیسم و ​​اختلالات شدید یا چندگانه (پیشرفته ASMD) و اختلالات طیف طیف (پیشرفته ASD) که توسط دانشکده آموزش و پرورش روث S. Ammon ارائه شده است، آماده کنید. این برنامه ها به شما یک تجربه یادگیری بسیار غنی، دانش را می دهد که شما می توانید بلافاصله به محل کار اعمال کنید و یک مدارک تحصیلی ارزشمند.

آنها همچنین فرصتی منحصر به فرد برای مطالعه و به دست آوردن بینش از Stephen Shore، Ed.D.، یکی از اعضای مشهور آکادمیک و اعضای دانشکده Adelphi University که تجربه خود را در زمینه طیف اوتیسم به طور کامل مطلع می کند.

هر دو پیشرفته ASMD و Advanced ASD بر رویکرد عمر به توسعه تأکید دارند. دانش آموزان نه تنها راهبردها و روش های چندرسانهای برای تشخیص، ارزیابی و مداخلات را یاد می گیرند، بلکه در زمینه ی هماهنگ کردن بهترین شیوه ها با نیاز فردی، در هر مرحله از زندگی، تخصص می گیرند.

دکتر شور و همکارش او، پنان جی آنتونی، Ed.D.، برنامه درسی را با مشورت با پزشکان و رهبران شناخته شده ملی در این زمینه، از جمله نویسندگان برخی از دانشجویان کتاب های درسی که در کلاس خواندند، توسعه دادند. هر یک از این برنامه ها به طور کامل آنلاین، 12 اعتباری، برنامه های آموزشی مدرس را می توان در یک سال تکمیل کرد.

گواهی پیشرفته در زمینه اوتیسم و ​​اختلالات شدید یا چندگانه:

پیشرفته ASMD آنلاین به مربیان ویژه، مربیان عمومی، ارائه دهندگان خدمات مرتبط و روانشناسان مدرسه می پردازد. دانش آموزان باید مدرک کارشناسی ارشد برای پذیرش را داشته باشند، و بسیاری از آنها این مدارک را دارند:

 • یک گواهی برای آموزش آموزش های ویژه، افراد ناشنوا و شنوایی، نابینا و ناخودآگاه، و افراد معلول
 • یک گواهی در مورد آموزش ویژه ی دوران کودکی، آموزش ویژه ی دوران کودکی، آموزش ویژه ی دوران کودکی ویژه، تحصیلات ویژه ی نوجوانان، ناشنوایان و ناراحتی شنوایی، نابینایی و اختلال دیدگی و معلولیت های گفتاری و زبان

دانش آموزان پیشرفته ASMD می توانند تخصص ویژۀ اوتیسم یا تخصص ویژه ای را در اختیار شما قرار دهند. تکمیل یا منجر به نشانه گذاری دولت نیویورک در ناتوانی های شدید و چندگانه می شود و ممکن است در شرایط دیگر در کشورهای دیگر مورد استفاده قرار گیرد.

نکات مهم برنامه

برنامه های گواهینامه پیشرفته ما دانش آموزان را نه تنها با دانش پیشرفته، بلکه همچنین آموزش شخصی و یک محیط یادگیری آنلاین جذاب فراهم می کند. کلاسها همچنین فرصت هایی برای آموزش و تکالیف در دست دارند که از منافع و اهداف فردی حمایت می کنند. اکثر دوره ها شامل یک جزء مورد نیاز در زمینه زمینه های کاری است که طی آن دانش آموزان جمعیت را در یک محیط فراگیر یا تخصصی مشاهده می کنند؛ در ظرفیت مناسب کمک کنید و از دیدگاه گروهی با دانشکده ها و همسالان، دیدگاه های متعدد خود را در مورد تجربه خود بدست آورند.

با به دست آوردن یکی از گواهینامه های سطح تحصیلات تکمیلی، شما تمرکز خود را بر روی تخصص خود قرار داده و تعهد خود را به پیشرفت حرفه ای نشان می دهد.

فتوشاپ فیزیکی

Pavan J. Antony، Ed.D.، دانشیار، مدیر برنامه

دکتر آنتونی قبل از اخذ مدرک دکترا و پیوستن به دانشکده آموزش و پرورش روث S. Ammon، معلم و مدیر آموزش ویژه بود. او و همکارانش، دکتر استفن شور، همکاران کتاب کالج دانش آموزان معلول هستند: ما هستیم.

استیون شور، د. د.، استادیار بالینی، مشاور برنامه

دکتر Shore متخصص بین المللی شناخته شده در آموزش اوتیسم و ​​اوتیسم، مشاور، سخنران و نویسنده است. او بیش از 120 سخنرانی در 47 کشور را تحویل داده است و سه کتاب را نوشته است:

 • فراتر از دیوار: تجربه شخصی با اوتیسم و ​​سندرم Asperger
 • بپرسید و بگویید: خودکفایی و افشاگری برای افراد مبتلا به اوتیسم
 • درک اوتیسم برای Dummies

دوست و همکار دکتر شور، فعال حقوق معروف اوتیسم، دکتر Temple Grandin، Ph.D.، برای هر یک از کتابهایش نوشته است.

مزایای برنامه

 • استاد برجسته
 • اعتبارنامه حرفه ای با ارزش بالا، تقاضای تقاضانامه
 • با انجام این درس از طریق رویکرد آموزش ما به آموزش، یاد بگیرید
 • راحت 100 درصد آنلاین، فرمت تحت عنوان مدرس با کلاس برگزار می شود هر هفته دیگر
 • شخصیت ها، حمایت از ذهن دانش آموز محور
 • پیشرفته ASMD منجر به Annotation State State در ناتوانی شدید یا چندگانه می شود
 • GRE مورد نیاز برای پذیرش نیست

درباره مدرسه آموزش و پرورش روث S. Ammon

ادلفي مدرسه آموزش و پرورش متعهد به تعالی در آموزش و پرورش و ایجاد فرصت های حرفه ای برای رشد حرفه ای با ایجاد تجربیات علمی و علمی معتبر، احترام به جمعیت گوناگون که ما خدمت می کنیم، با در نظر گرفتن شیوه های اخلاقی و آماده سازی دانش آموزان برای تبدیل عوامل بازتاب دهنده از طریق پژوهش، و رهبری.

فلسفه ی آموزشی ما ارزش یادگیری را از طریق فعالیت معنی دار و بازتاب درون جامعه محققان و مربیان تأکید می کند. ما یادگیری را به عنوان یک پویای اجتماعی-فرهنگی تشخیص میدهیم و به همین ترتیب، طبقات ما در حوزههای فرهنگی، تاریخی و مادی جمعیتهای متنوعی که ما در خدمت هستند، طراحی شدهاند. فلسفه ما به جوامع مشارکتی منجر می شود که از صدای همه احترام می گذارند و بزرگترین وعده های فردی و همچنین کارایی جمعی را در بر می گیرند.

به عنوان خود یادگیرندگان مادام العمدی، اعضای هیات علمی و مدیریت ما بیان خلاقیت و اکتشاف هنری را برای رشد شخصی و حرفه ای ارزش می گذارند و متعهد به شناخت و حضور در نیازهای دانش آموزان ما از طریق توسعه مهارت های رهبری، فن آوری و ارتباطی هستند.

برنامه آموزش در:
 • انگلیسی

مشاهده 4 برنامه دیگر ارائه شده توسط Adelphi University »

این دوره آنلاین, واقع در پردیس
Start Date
Contact school
Duration
Price
Contact school
Deadline
Contact school
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
Contact school
End Date
Contact school
آخرین مهلت تقاضا
Contact school

Contact school

Location
آخرین مهلت تقاضا
Contact school
End Date
Contact school