TAHSILATEONLINE.COM

‏ ببینید 2‏ برنامه گواهینامه تحصیلات تکمیلی را گواهینامه های تحصیلات تکمیلی مدیریت پروژه آنلاین

برنامه های گواهینامه و جوی پیشرفته ایده آل برای دانشجویان در حال حاضر در زمینه انتخاب خود کار و به دنبال افزایش دانش خود را برای ادامه به حرکت از نردبان شغلی هستند. این برنامه نیز انتخاب خوبی برای دانش آموزان که قبلا دوره در منطقه خود را از مطالعه گرفته و مایل به ادامه یادگیری می باشد.

گواهی پیشرفته در مدیریت پروژه چیست؟ این برنامه تحصیلی برای دانش آموزان با تجربه حرفه ای و یا کسانی که با مطالعات قبلی در مدیریت پروژه به منظور درک بیشتر خود را از عملیات کسب و کار. این برنامه طراحی شده اند برای ساخت در دانش آموزان دانش در حال حاضر از طریق تجربه خود را در دنیای کسب و کار توسعه، و بسیاری از تمرکز بر استفاده از تکنولوژی برای کاهش فرآیندهای ناکارآمد. دوره های آموزشی کمک خواهد کرد فارغ التحصیلان یاد بگیرند که چگونه به ارزیابی پروژه برای پتانسیل خود را برای موفقیت، ارزیابی فروشندگان و مدیریت ارتباطات از آغاز به کار پروژه را از طریق به پیاده سازی.

علاوه بر درک کسب و کار کامل تر، فارغ التحصیلان به خوبی در تحقیق و توسعه مدیریت، مدیریت تدارکات و امور مالی آشنا به مطمئن شوید که یک پروژه در زمان و درون محدودیت های بودجه باقی می ماند. این مهارت ها در خدمت فارغ التحصیلان به خوبی در صنایع، به طوری که آنها pigeonholed نیست و می تواند بسیاری از فرصت های در دسترس است.

هزینه های آموزشی را در بین کشورها و برنامه های متفاوت است، بنابراین مهم است که به تحقیق تغییرات در شهریه و هزینه در هنگام انتخاب یک دوره مطالعه به دنبال. تعداد دوره های مورد نیاز در یک برنامه می تواند یک اثر در هزینه داشته باشد.

شغل مدیریت پروژه ها مخصوص فقط یک صنعت است که یک مزیت به فارغ التحصیلان که ممکن است قادر به تمرکز حرفه خود در یک منطقه آنها پیدا کردن جالب نیست. مدیران پروژه می تواند خود را مدیریت پروژه های توسعه املاک و مستغلات در مقیاس بزرگ، کارگردانی پیاده سازی سیستم های فن آوری های جدید و یا دست زدن به عملیات و تدارکات در پروژه های زیربنایی را پیدادانش آموختگان ممکن است فرصت کافی مشغول به کار در بخش بهداشت و درمان را پیدا کنید، می زنیم تا پیاده سازی محصول جدید در تولید و یا در حال اجرا حوادث بزرگ از برنامه ریزی از طریق به اتمام.

برنامه های گواهی پیشرفته متفاوت است و به همین ترتیب انعطاف پذیری که توسط یک پاره وقت و یا تمام وقت برنامه ارائه شده است. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

2نتایج درمدیریت پروژه Filter

تیتر rncp niveau 3: gestionnaire د PROJETS événementiels

ESMAC : École Supérieure des Métiers des Arts appliqués et de la Culture
آنلاین پاره وقت زمان ثبت نام باز است فرانسه France Online بلژیک Belgium Online سویس Switzerland Online لوکزامبورگ Luxembourg Online کانادا Canada Online لبنان Lebanon Online گویان فرانسه French Guiana Online جزیره گوادلوپ (چاپی) Guadeloupe Online مارتینیک (چاپی) Martinique Online تونس Tunisia Online الجزایر Algeria Online مراکش Morocco Online موریس Mauritius Online مراسم (چاپی) Reunion Online پلینزی فرانسه French Polynesia Online کنگو جمهوری دموکراتیک کنگو (زئیر) Congo DRC (Zaire) Online کنگو ROC (برازاویل) Congo ROC (Brazzaville) Online نیجر Niger Online سنگال Senegal Online ساحل d'Ivoire Cote d'Ivoire Online + {تعداد} بیشتر

لا صدور گواهینامه RNCP EST délivrée همتراز لا کمیسیون ملی د لا صدور گواهینامه PROFESSIONNELLE (CNCP)، placée سو autorité L'DU MINISTERE DU درد زایمان. تشکیل Chaque inscrite répond AU RNCP سازمان ملل متحد besoin clairement identifié چز له professionnels همکاران سور لو مارکه DU درد زایمان فارسی.

مدیریت پروژه گواهی پیشرفته

NYU Tandon Online
آنلاین سپتامبر 2019 آمریکا New York

بهبود دانش فنی خود را به رهبری، نوآوری و مدیریت پروژه های برای بهبود عملیات کسب و کار با مدیریت گواهی پیشرفته پروژه ما است.