Filter
گواهی فارغ التحصیلی
سرعت: همه

‏ مقایسه کنید ‏ برنامه گواهینامه کارشناسی ارشد را مطالعات دوره ای مطالعات محیط زیست آنلاین

هدف از برنامه های گواهینامه کارشناسی ارشد آن است که به دانشجویانی که می خواهند در حرفه خویش پیشرفت نمایند، مدارک حرفه ای اعطا گردد. این برنامه ها به ویژه برای دانشجویانی که در نظر دارند به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد رسمی ادامه دهند و یا افراد شاغلی که می خواهند اعتبار حرفه ای بیشتری کسب نمایند، بسیار مفید است.

اهداف برنامه مطالعات زیست محیطی شامل یافتن راههایی برای افزایش بهره وری انرژی، به حداقل رساندن آلودگی، افزایش آگاهی زیست محیطی و تشویق استفاده از انرژی جایگزین می گردد. مهم ترین کانون تمرکز دانشجویان این است که چگونه معضلات زیست محیطی را ارزیابی و حل و فصل نمایند.  

‏ برنامه گواهینامه کارشناسی ارشد را مطالعات محیط زیست آنلاین

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی:

1نتایج درمطالعات محیط زیست

Columbia Southern University

CSU ارائه می دهد گواهی کارشناسی ارشد مدیریت محیط زیست. برنامه گواهی فارغ التحصیل به طور کامل استفاده دوره از غلظت درجه CSU. ... [+]

‏ مطالعات دوره ای را مطالعات محیط زیست آنلاین.

دانشگاه کلمبیا جنوبی رسمیت می شناسد که تمایل رو به رشد بسیاری از نیروی کار برای آموزش متمرکز در یک تخصص حرفه ای وجود دارد.

برای رسیدن به این نیاز، CSU ارائه می دهد گواهی کارشناسی ارشد مدیریت محیط زیست. برنامه گواهی فارغ التحصیل به طور کامل استفاده دوره از غلظت درجه CSU.

برنامه های گواهی فارغ التحصیل

دانش آموزان را انتخاب کنید چهار دوره (ساعت 12 ترم اعتباری) از غلظت فارغ التحصیل به کسب گواهی سطح تحصیلات تکمیلی در منطقه غلظت.... [-]

آمریکا ساحل نارنجی