گواهی: پیش بینی روند و تجزیه و تحلیل

عمومی

شرح برنامه

ما یک بریتانیا مبتنی بر ارائه آموزش آنلاین، در سراسر جهان در 3 زبان مختلف در دسترس است.

بررسی دوره

ایده های نوظهور و روندهای آینده برای شرکت هایی که به دنبال راهنمایی و تأیید توسعه محصول و استراتژی های بازاریابی هستند سودمند است. این روندها را نمی توان در انزوا از محیط بازار فعلی مشاهده کرد ، بلکه به عنوان بخشی از تصویر بزرگتر که برای سایر زمینه های طراحی و بازاریابی قابل اجرا است. در این دوره روندهای جدیدی کشف می شود که دنیای ما و تأثیر آنها را در بازار جهانی امروز شکل می دهد.

از شما انتظار می رود برای ایجاد پیش بینی های خود ، روش های پیش بینی و مکانیسم های تحقیق را مورد نقد و توسعه قرار دهید و از بینش استراتژیک بازاریابی مطلع شوید. شما از دانش نظری و متنی خود برای شناسایی و تعریف یک مفهوم مناسب استفاده خواهید کرد و نشان می دهد که چگونه فناوری بازاریابی بینایی ، برای ارتباط با مخاطبان هدف قابل استفاده است.

جزئیات برنامه

 • مگاتندند
 • ابزارهای تحقیق برای پیش بینی
 • تجزیه و تحلیل کلان محیط
 • شیفت های تکتونیکی
 • روندهای بازاریابی
 • روند خرده فروشی
 • تغییر دهنده بازی
 • قوهای سیاه
 • سناریوهای جایگزین

رهبر دوره

مانوئل گوویا ، رهبر دوره: دکترا ، استاد دانشگاه ، محقق بازاریابی و مشاور مشاور بازاریابی.

113849_1_Easy-Resize.com.jpg

اهداف دوره

اهداف این دوره عبارتند از:

 1. برای آگاهی و آگاهی انتقادی از پیش بینی روند و فرآیندهای به کار رفته در شناسایی و استفاده از روندها در بازار جهانی امروز ، به شما ارائه می دهیم.
 2. برای اینکه بتوانید تفاوت بین megatrends کسب و کار ، شیفت های تکتونیکی و تغییر دهنده بازی را تجزیه و تحلیل کرده و ارزیابی کنید و آنها را در برنامه بازاریابی خود بکار بگیرید.
 3. برای اینکه بتوانید ایده های جدید سناریوهای جایگزین را بیشتر کشف کرده ، توسعه دهید و بیان کرده و در مورد تأثیرات آنها صحبت کنید.

روش ارزیابی

گزارش روند و ارائه فیلم

نتایج یادگیری

پس از اتمام رضایت بخش دوره می توانید:

 1. تحولات و روند انتقادی را مورد تحلیل و ارزیابی قرار داده و بینش آگاهانه را از طریق کاربرد و ارزیابی سناریوهای جایگزین جدید توسعه دهید.
 2. آگاهی و دانش خود را درباره megatrends ، شیفت های تکتونیکی و تغییر بازی ها ، تجزیه و تحلیل و خلاصه کنید.
 3. از طریق روند و تحقیقات تحلیلی نشان دهید که چگونه تجزیه و تحلیل سناریو با ایجاد یک پیشنهاد اصلی بازاریابی با روشهای تئوری و ابزارهای تحقیق پیش بینی و پیش بینی روند ، بر استراتژیهای بازاریابی تأثیر می گذارد.

این دوره برای دانشجویان ، متخصصان ، کارآفرینان و مدیران در نظر گرفته شده است که آرزوی داشتن حرفه ای مستقر در صنعت بازاریابی را دارند. این دوره شما را از طریق توسعه پروژه هایی با کاربرد واقعی ، بازتاب و تجزیه و تحلیل مطالعات موردی واقعی از صنعت بازاریابی که در طول دوره ارائه شده ، شما را برای اشتغال و کارآفرینی آماده می کند.

113823_2_Easy-Resize.com.jpg

صدور گواهینامه

London School Of Design And Marketing گواهی London School Of Design And Marketing

تاریخ و هزینه ها

 • ژوئیه 2020 / اکتبر 2020
 • هزینه ها 1.250،00 پوند (یک قسط)

شرایط ورود

سطح کارشناسی در یک طرح / موضوع تجاری مرتبط یا شناخت یادگیری قبلی / تجربه حرفه ای.

آخرین به روز رسانی May 2020

درباره این دانشگاه

London School of Design and Marketing - LSDM - is a specialised school in Design and Marketing which aims to change the teaching paradigm with an innovative and creative education, 100% online and mad ... اطلاعات بیشتر

London School of Design and Marketing - LSDM - is a specialised school in Design and Marketing which aims to change the teaching paradigm with an innovative and creative education, 100% online and made available in English, Spanish and Portuguese. We offer a learning experience with practical results through systematic orientation, combining the students' vocational features with the advanced design of technical skills. We are committed to offering exclusive online courses, accredited by the University for the Creative Arts, through the acquisition of new knowledge suited to the challenges of an increasingly demanding job market. اطلاعات محدود
لندن , مادرید , پورتو + 2 بیشتر کمتر