گواهی کارشناسی مهندسی عمران

عمومی

شرح برنامه

مهندسی عمران و سازه یکی از قدیمی ترین اشکال مهندسی است که شامل طراحی ، ساخت و نگهداری از محیط ساخته شده است. مهندسان عمران برای پیشرفت ، برای اطمینان از آینده زیرساخت های مقاوم و مقاوم ، که خواسته های جمعیت رو به رشد ما را برآورده می کنند ، طراحی می کنند. پس از اتمام این گواهینامه کارشناسی ، دانش ، مهارت و درک اساسی را در واحدهای اصلی این رشته مهندسی عمران کسب خواهید کرد. شما همچنین می توانید عوامل علمی ، ریاضی ، زمینه ای و دانش طراحی طراحی را نشان دهید - متناسب با برنامه های مهندسی مانند "نقشه برداری".

141974_pexels-photo-3862135.jpeg

ساختار دوره

 • BSC101C - ریاضیات مهندسی 1
 • BSC203C - طراحی و طراحی مهندسی
 • BCS108S - مهندسی ساخت و ساز
 • BCS205S - نقشه برداری مهندسی

نتایج آموزشی دوره

پس از اتمام این گواهی کارشناسی ، فارغ التحصیلان دانش ، مهارت و درک اساسی را در واحدهای اصلی این رشته مهندسی عمران کسب می کنند. فارغ التحصیلان همچنین عوامل علمی ، ریاضی ، زمینه ای و دانش عمل طراحی را نشان می دهند - متناسب با برنامه های مهندسی مانند "نقشه برداری".

فارغ التحصیلان این دوره می توانند مشکلات پیچیده فکری ، مهندسی تخصصی را به صورت جداگانه یا گروهی شناسایی و حل کنند ، که با استفاده از تجزیه و تحلیل انتقادی ، بازتاب خود ، تحقیق و سنتز سیستم های مهندسی و راه حل های مربوط به حوزه فناوری مهندسی پشتیبانی می شود. فارغ التحصیلان همچنین راه حلهایی را برای مفاهیم اساسی مورد نیاز برای رشته مهندسی عمران به شیوه ای حیاتی به کار می گیرند ، تحلیل و ترکیب می کنند.

فارغ التحصیلان مهارت های ارتباطی برای بررسی ، تجزیه و تحلیل و ارائه ایده های فنی ، اطلاعات و راه حل های مهندسی مشکلات را به روشی حرفه ای و سازمان یافته در حوزه فناوری مهندسی خواهند داشت.

تحویل و ارزیابی آنلاین

EIT برای اطمینان از داشتن تجربه آموزش حمایتی ، تعاملی و عملی از رویکرد ابتکاری و آنلاین استفاده می کند. مدل تحویل ما شامل آموزشهای آنلاین زنده ، تعاملی ، آزمایشگاههای از راه دور ، نرم افزار شبیه سازی و تکالیف با پشتیبانی از افسران پشتیبانی یادگیری اختصاصی و هیات علمی است.

آموزشها با استفاده از سیستم نرم افزاری تخصصی ، زنده و تعاملی خودمان انجام می شوند. شما از طریق یک سیستم مدیریت آموزش آنلاین که 24 ساعت شبانه روز در دسترس است ، مواد و ارزیابی دوره را دریافت خواهید کرد. نتایج یادگیری دوره با ارزیابی تکوینی و خلاصه ای ارزیابی خواهد شد. این روش های ارزیابی رسمی و غیررسمی شامل آزمونها ، آزمون های تقویت شده ، گزارش های کتبی ، موارد آزمایشگاهی از راه دور ، مطالعات موردی و امتحانات نهایی تقویت شده است.

نتایج اشتغال و Pathways

دانشجویانی که دارای مدرک پایه کارشناسی در رشته مهندسی عمران هستند ، می توانند توانایی و دانش خود را در زمینه مهندسی عمران بالا ببرند و آنها را قادر به کسب و اشتغال کنند.

فارغ التحصیلان قادر به کار در طیف گسترده ای از ساخت و ساز ، برنامه ریزی ساختاری ، طراحی ، مدیریت سایت ، مدیریت آب و پسماند ، تعمیر و نگهداری و عملیات حمل و نقل ، برنامه ریزی شهری و مدیریت پروژه های مهندسی عمران در نقش دستیار فنی و فنی خواهند بود.

مطالعه بیشتر Pathway با EIT می تواند لیسانس علوم (مهندسی عمران و سازه) -> کارشناسی ارشد مهندسی (عمران: سازه) باشد.

شرایط ورود

ورود برای متقاضیانی که دارای:

1. یک سال 12 گواهینامه ارشد استرالیا (یا معادل آن برای دانشجویان بین المللی) در 2 سال گذشته با سطح موفقیت زیر در ریاضیات تکمیل شده است:

 • WA– WACE نمره مقیاس 50.0 یا بیشتر.
 • ACT– علامت مقیاس 125 یا بیشتر
 • NSW - عملکرد باند 2 یا بالاتر
 • QLD - سطح موفقیت صوتی (S) یا بالاتر
 • SA / NT - نمره C- یا بالاتر یا نمره موفقیت موضوعی 10 یا بیشتر
 • TAS - جایزه ای از دستاورد رضایت بخش یا بالاتر
 • VIC– نمره مطالعه 25 یا بالاتر

متقاضیانی که بیش از 2 سال قبل دوره Yr 12 (یا معادل دانشجویان بین المللی) را گذرانده اند ، باید آزمون تشخیصی آنلاین در ریاضیات را انجام دهند و حداقل 50٪ برای ورود به دانشگاه کسب کنند. یا

2. دیپلم مهندسی AQF (یا بالاتر) با موفقیت آمیز تمام واحدها / ماژول های ریاضی. یا

3. اتمام دوره لیسانس بین المللی (IB) با حداقل نمره 24 از جمله انگلیسی و ریاضیات. یا

4. مطالعات پایه یا تکمیل دوره پل زدن در یک رشته مهندسی یا علمی با اتمام دوره های ریاضیات و انگلیسی ، به عنوان مثال دوره توانمندسازی مهندسی.

و

5. مهارت زبان انگلیسی در سطح قبولی انگلیسی در یک گواهینامه ارشد استرالیا (یا معادل آن برای دانشجویان بین المللی) ؛ یا

6. سطح مشخصی از موفقیت در آزمون شناخته شده زبان انگلیسی مانند آیلتس با نمره حداقل 6.0 (بدون امتیاز باند فردی کمتر از 5.5) ؛ یا (یا معادل آن) همانطور که در سیاست پذیرش EIT آمده است.

توجه: همه برنامه ها مورد به مورد ارزیابی می شوند.

کلیه اسنادی که به عنوان بخشی از درخواست شما ارسال شده اند باید دارای گواهی باشند.

141975_pexels-photo-4560060.jpeg

نحوه درخواست

پس از بررسی شرایط ورود به این دوره ، می توانید با تکمیل این فرم مراحل درخواست را آغاز کنید. سپس یک ایمیل با اطلاعات دقیق دوره و دسترسی به پورتال برنامه ما دریافت خواهید کرد.

لطفا توجه داشته باشید: کلیه متقاضیان ملزم به ارائه شناسه عکس تصویب شده / محضری و رونوشت مدارک معتبر / محضری هستند

شناسنامه و مدارک معتبر / محضری

شرط تحصیل در EIT این است که یک کپی معتبر / محضری را از یک سند شناسایی رسمی که شامل نام شماست (و این باید با نام استفاده شده در برنامه شما مطابقت داشته باشد) و عکس در اختیار ما قرار دهید. یک سند شناسایی رسمی قابل قبول شامل کپی گذرنامه فعلی ، گواهینامه رانندگی ، کارت شناسایی یا گواهینامه رسمی دیگری است که شامل عکس از خودتان است. شما همچنین باید ریزنمرات صلاحیت معتبر / محضری را ارائه دهید. رونوشت های تأیید شده / محضری باید تمام برنامه ها و بیانیه رسمی را نشان دهد تا تأیید کند که تمام شرایط لازم برای صلاحیت را تأیید کرده است. اگر هنوز رونوشت در دسترس نیست ، لطفاً یک رکورد کتبی تأیید شده ضمیمه کنید که شامل همه نمرات باشد کپی های معتبر / محضری اسناد مربوطه باید به زبان انگلیسی باشد. لیست کاملی از افراد واجد شرایط تأیید اسناد در اینجا موجود است. این اسناد تأیید کننده باید بنویسند: "این یک نسخه واقعی از سند اصلی است که توسط من مشاهده شده است" ، به دنبال امضای آنها سپس نام ، آدرس ، شماره تلفن تماس ، شغل و تاریخ چاپ شده است.

اعتباربخشی

گواهینامه کارشناسی یک مدرک رسمی جدید شناخته شده است که به چارچوب صلاحیت های استرالیا اضافه شده است. توسط آژانس استاندارد و کیفیت آموزش عالی دولت استرالیا (TEQSA) معتبر شناخته شده است که یک بخش قانونی مستقل است که بخش آموزش عالی استرالیا را تنظیم و اطمینان می دهد.

هزینه ها

هزینه های این برنامه شامل دوره های آموزشی هفتگی ، کلیه مطالب درسی ، به علاوه پشتیبانی مداوم از طرف افسران و استادان پشتیبانی یادگیری ما است. ما خوشحالیم که به شما اطلاع می دهیم که EIT یک ارائه دهنده FEE-HELP برای این برنامه است. برای واجد شرایط بودن FEE-HELP باید شرایط تابعیت و اقامت استرالیا را داشته باشید.

آخرین به روز رسانی اکتبر 2020

درباره این دانشگاه

The key objective of the Engineering Institute of Technology (EIT) is to provide an outstanding practical engineering and technology education; from Diplomas through to Masters Degrees. The finest eng ... اطلاعات بیشتر

The key objective of the Engineering Institute of Technology (EIT) is to provide an outstanding practical engineering and technology education; from Diplomas through to Masters Degrees. The finest engineering lecturers and instructors, with extensive real engineering experience in the industry, are drawn from around the world. The learning is gained through face-to-face classes as well as synchronous, online (eLearning) technologies. اطلاعات محدود
پرت , ملبورن , بنتلی + 2 بیشتر کمتر