ONLINESTUDIES

‏ مقایسه کنید 2‏ برنامه تحصیلی گواهینامه را برنامه های گواهینامه ارتباطات تجاری آنلاین

برای کسانی که مایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد یک موضوع خاص یا زمینه هستند، اما ممکن است که زمان و یا در دسترس بودن برای ادامه تحصیل کامل نیست، اخذ گواهی یک گزینه خوب است. اغلب این بارهای دوره فقط یک سال طول می کشد و برای دانش آموزان و حرفه ای ها به طور یکسان مفید است.

گواهی نامه در ارتباطات تجاری چیست؟ یادگیری نحوه ارتباط ایده ها به بسیاری از مخاطبان مختلف برای هر کسی که به دنبال پیشرفت در محیط کسب و کار است بسیار مهم است. مطالعات در این زمینه ممکن است شامل چگونگی نوشتن به طور موثر و نحوه ارائه سخنرانی های جذاب با تمرکز بر پیش نویس پروژه ها، خلاصه های تحقیق و گزارش های اطلاع رسانی باشد. دوره های ارتباطی مشترک، سخنرانی عمومی و مدیریت منازعات نیز ممکن است در دسترس باشد، به دانش آموزان اجازه می دهد تا تجربیات خود را به نقاط قوت و ضعف خود تقسیم کنند.

دانش آموزانی که گواهینامه را در ارتباط با کسب و کار انتخاب می کنند، می توانند مفاهیم خود را به طور مؤثر در هر دو شکل نوشته شده و کلامی مرتبط کنند. با یادگیری نحوه ارائه سخنرانی های موثر و بهبود مهارت های عمومی گفتاری، فارغ التحصیلان می توانند توانایی هایی را کسب کنند که فراتر از زندگی حرفه ای خود را به تعاملات شخصی گسترش می دهند.

هیچ هزینه استاندارد برای اخذ گواهی در ارتباطات تجاری وجود ندارد. از آنجا که مدت زمان و تعداد دوره ها بین موسسات متفاوت است، بسیار مهم است که دانش آموزان برای یافتن یک برنامه که به نیازهای آنها مناسب است، تحقیق کنند.

بسیاری از فرصت های شغلی برای افرادی که دارای گواهینامه در ارتباطات تجاری هستند، در دسترس هستند. شرکت ها اغلب مشاوران را به عنوان واسطه بین مدیران و کارکنان استخدام می کنند. فروشندگان و مدیران بازاریابی به ارتباطات موثر برای ترویج کسب و کار خود و تعامل در صنایع خود متکی هستند. هر دو سیاستمدار و شرکت های بزرگ از افسران روابط عمومی برای برقراری ارتباط با رسانه ها، مشتریان و مصرف کنندگان استفاده می کنند. با استفاده از این گواهی، دانش آموزان می توانند خود را در موقعیت بسیار خوبی برای پیشرفت حرفه خود قرار دهند.

بسیاری از مدارس داخلی و بین المللی برنامه های گواهینامه را ارائه می دهند و همچنین می توانند در موسسات آنلاین نیز یافت شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

2نتایج درارتباطات تجاری Filter

گواهینامه حرفه ای در Mandarin for Business (MandarinX)

edX
گواهی
<
تمام وقت
<
پاره وقت
<
25&nbsp;-&nbsp;30 هفته
انگلیسی
آنلاین

برای تقویت و ایجاد روابط تجاری بهتر، ضروریات لازم برای برقراری ارتباط با چینی ها را شامل می شود، از جمله تن، پینیین، گرامر، شخصیت ها و ساختارهای اساسی. ...

اطلاعات بیشتر

گواهی برنامه حرفه ای در مهارت های نرم افزاری (موسسه فن آوری روچستر)

edX
گواهی
<
تمام وقت
<
پاره وقت
<
18 هفته
انگلیسی
آنلاین

بیشترین اهمیت کارفرمایان مهارت های نرم افزاری را بدانید، از مبانی ارتباطات و کار گروهی تا پیشرفت تفکر انتقادی. ...

اطلاعات بیشتر