close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ مرور کنید ‏ برنامه گواهینامه را گواهینامه های تاریخ آنلاین

اخذ گواهی اغلب بهترین راه برای دانش آموزان و متخصصان است تا دانش خود را در مورد موضوع خاصی گسترش دهند. معمولا زمان های کمتری نسبت به دوره های سنتی دریافت می کنند، گواهینامه ها امکان انتخاب یک برنامه درسی متمرکز را برای اف… اطلاعات بیشتر

اخذ گواهی اغلب بهترین راه برای دانش آموزان و متخصصان است تا دانش خود را در مورد موضوع خاصی گسترش دهند. معمولا زمان های کمتری نسبت به دوره های سنتی دریافت می کنند، گواهینامه ها امکان انتخاب یک برنامه درسی متمرکز را برای افرادی که برنامه های انعطاف پذیر یا سال های خود را برای صرف آموزش بیشتر ندارند، ارائه می دهند.

صدور گواهینامه در تاریخ چیست؟ دانش آموز تاریخ دارای گزینه های زیادی برای زمینه های تحصیل، از جمله هنر، سیاست، و جامعه شناسی است. روش های تحقیق و نوشتن اغلب موضوعات اصلی این آموزش هستند، زیرا تقسیم اسناد اولیه به شکل قابل خواندن، هسته هر مطالعه تاریخی است. دانش آموزان همچنین ممکن است انتخابی را برای تمرکز بر یک دوره زمانی خاص و مکان، مانند مدرن آمریکا، اروپای پیش از جنگ، یا تمدن های باستانی داشته باشند. اکثر برنامه ها روش های مشابهی را برای تدریس در مورد گذشته و نحوه تاثیر آن بر روی حال و آینده مورد استفاده قرار می دهند.

کسانی که گواهینامه در تاریخ کسب می کنند، می توانند مهارت نوشتن استثنایی و توانایی برقراری ارتباط ایده ها را به روش ساده ای ایجاد کنند. آموزش در تحقیقات، سازماندهی و ارائه مهارتهایی را ارائه می دهد که به زندگی روزمره نیز گسترش می یابد.

دانش آموزان باید وقت خود را برای پیدا کردن موسسه ای که به بهترین شکل مناسب امور مالی خود هستند، به عنوان هزینه دریافت گواهی متفاوت در سراسر زمینه. همچنین مهم است که بررسی کنیم که مدرسه چه مدت مدرسه را برای تکمیل کارهای مورد نیاز آماده می کند.

شغل در حوزه تاریخ اغلب به عنوان موضوع کلی متفاوت است. کسانی که جنبه های سیاسی گذشته را مطالعه می کنند، می توانند در خدمات محلی، ایالتی و فدرال به عنوان کمک کننده یا مدیران روابط عمومی پیدا کنند. دیگر فرصت های کاری که مستقیما به این زمینه مرتبط می شوند شامل آموزش معلم یا موزه است. دانش آموزان می توانند مهارت های تحقیق و نوشتن را که برای بهبود موفقیت خود به عنوان روزنامه نگاران و مدیران بازاریابی توسعه داده اند اعمال کنند.

همانطور که تاریخ یکی از زمینه های مورد مطالعه در جهان است، یک گواهی در این موضوع می تواند از طریق مؤسسات مختلف از طریق محلی و بین المللی به دست آید. مدارس آنلاین نیز این گواهینامه ها را ارائه می دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات محدود
رشته‌های تحصیلی مرتبط
arrow_drop_up arrow_drop_down
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
format_list_bulleted فیلترها
University Of Maryland Baltimore
بالتیمور, آمریکا

دانش آموزانی که در اداره تحقیقات علاقه مند هستند، این فرصت را دارند تا در مورد محیط پیچیده ای که از تحقیقات علمی حمایت می کند یاد بگیرند. این شامل موضوعاتی مانند دیدگاه های تا ... +

دانش آموزانی که در اداره تحقیقات علاقه مند هستند، این فرصت را دارند تا در مورد محیط پیچیده ای که از تحقیقات علمی حمایت می کند یاد بگیرند. این شامل موضوعاتی مانند دیدگاه های تاریخی و تکاملی، مسائل حقوقی در تحقیقات، مدیریت قرارداد و حفاظت از اطلاعات محرمانه می شود. -
گواهی فارغ التحصیلی
تمام وقت
پاره وقت
انگلیسی
26 اوت 2020
15 ژوئیه 2020
آنلاین
 

نکته! اگر نماینده یک مدرسه هستید و می‌خواهید برنامه‌های خود را به لیست‌های ما اضافه کنید، در اینجا با ما تماس بگیرید