ONLINESTUDIES

‏ مقایسه کنید 3‏ برنامه گواهینامه را مطالعات دوره ای رسانه های دیجیتال آنلاین

سود گواهی شما نشان می دهد دانش ویژه ای دارند. یک گواهینامه آنلاین معنی است که شما لازم نیست را به تمام دوره های مورد نیاز در محوطه دانشگاه، هر چند گاهی اوقات یک یا دو اعتبار و یا آزمون باید در فرد تکمیل شود.

گواهی آنلاین در رسانه های دیجیتال چیست؟ شما می توانید انتخاب کنید به تمرکز در یک رشته تحصیلی برخورد با رسانه های دیجیتال، مانند ارائه 3D و یا تفاوت های فرهنگی و اجتماعی رسانه های دیجیتال در سراسر کشور. این تطبیق پذیری بدان معنی است که تقریبا هر نوع از مدرک کارشناسی ممکن است شما را برای این برنامه واجد شرایط. بسته به تمرکز خود را، شما ممکن است دوره های مطالعه فرهنگ آنلاین، طراحی بازی و تولید، اقتصاد و یا برنامه نویسی جاوا است.

مهارت های به دست آمده در رسانه های دیجیتال در برنامه شما بستگی دارد. تمرکز روی طراحی روایت معنی است که شما می تواند یاد بگیرند که چگونه به طور موثر یک داستان است که در تبلیغات مفید است. آموزش ترکیب موسیقی با تصاویری 3D در ساخت فیلم ها مفید است.همچنین شما می توانید چگونه به برنامه انواع جدیدی از رسانه ها، یک مهارت عملی برای تغییر آینده طراحی یاد بگیرند.

به دست آوردن یک گواهی آنلاین برخی از هزینه ها، مانند دوره و ثبت نام هزینه داشته باشد. کل هزینه بستگی به عوامل بسیاری، از جمله نهاد را انتخاب کنید، چه مدت شما را و کمک هزینه تحصیلی در دسترس نیست.

فرصت های شغلی در رسانه های دیجیتال به عنوان به عنوان برنامه های دوره ارائه متنوع است. تمرکز در طراحی می توانید به مشاغل در توسعه بازی، تبلیغات و ساخت ویدیو شود. تمرکز بر روی برنامه نویسی می تواند به موقعیت نرم افزار سرب و ایجاد انواع جدیدی از رسانه های دیجیتال. اگر شما انتخاب می کنید به در مورد اثرات اجتماعی و سیاسی مربوط به رسانه های دیجیتال را یاد بگیرند، این می تواند به یک حرفه ای در سیاست، رادیو و تلویزیون های جدید و یا به عنوان مشاور روابط عمومی یک شرکت دیجیتال منجر شود.

یک گواهینامه آنلاین در رسانه های دیجیتال اغلب می تواند در خانه خود به دست آورده است یا هر جایی که به اینترنت دسترسی دارند. شما لازم نیست برای محدود کردن جستجو مدرسه خود را به مکان در نزدیکی شما.جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

3نتایج دررسانه های دیجیتال Filter

گواهی در مدیریت محتوا دیجیتال

Emerson College
گواهی
<
تمام وقت
<
پاره وقت
انگلیسی
آنلاین

پیشرفت حرفه ای خود را با گواهینامه فارغ التحصیل مدرک دیجیتال آنلاین ما. شما یاد خواهید گرفت که برای ایجاد، تجزیه و تحلیل و مدیریت محتوا برای شرکتهای هر مقیاس، از ابتدای شروع ت ...

اطلاعات بیشتر

مدرک تحصیلات تکمیلی در مدیریت رسانه تعاملی (آنلاین)

Centennial College
گواهی فارغ التحصیلی
سپتامبر 2020
<
تمام وقت
انگلیسی
آنلاین

قلب برنامه مدیریت تعامل رسانه ای Centennial College تجربه کاربر (UX) است. از طریق این پیشنهاد ، توانایی شما در طراحی و ایجاد تجربه های معنادار و تعاملی دیجیتال باعث می شود تا ...

اطلاعات بیشتر

گواهی MIT در تحول دیجیتال: استراتژی های موفقیت برای موفقیت

Emeritus Institute of Management
گواهی
<
پاره وقت
<
2 ماهها
انگلیسی
آنلاین

تحول دیجیتالی: استراتژی های بستر های نرم افزاری برای موفقیت ، یک دوره 2 ماهه است که شرکت کنندگان را با روشهای مختلفی که بازارهای شبکه ای در حال تبدیل اقتصاد هستند ، معرفی می ک ...

اطلاعات بیشتر