یادگیری برنامه آنلاین آلمانی

Preply

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

یادگیری برنامه آنلاین آلمانی

Preply

به دنبال یک معلم حرفه ای آلمانی برای کمک به درک بهتر زبان خودتان؟ این که آیا شما یک دانش آموز سال اول هستید و میخواهید موفقیت تحصیلی داشته باشید یا یک کارآفرین با تجربه که در تلاش برای مقابله با شرکای تجاری بدون یک مترجم هستید، در وب سایت ما به راحتی می توانید یک معلم مشتاق آلمانی که برای شما مناسب است، پیدا کنید. بدون نیاز به صرف ساعت در ترافیک وجود دارد! همه چیزهایی که باید انجام دهید برای شروع یک جلسه آموزشی یک اتصال اینترنتی خوب و یک دستگاه با یک دوربین است.

چگونه می توانیم به اهداف زبانمان دست یابیم؟ ما معتقدیم که هر کس شایستگی آموزش عالی است. با ذکر این نکته، ما یک تیم از کارشناسان را جمع آوری کرده ایم که از ابزارهای موجود در جعبه ابزار خود برای کمک به موفقیت در یادگیری آنلاین آلمانی استفاده می کنند.

در حدود پنج سال، Preply .com، زبان آموزان را از سراسر جهان با یک فرصت عالی برای یادگیری زبان آلمانی هر زمان و هر کجا که بخواهید، فراهم می کند. این روش مفید و مقرون به صرفه برای یادگیری است. این عمل نشان می دهد که گفتگو زنده با معلم یکی از موثرترین روش های درک بهتر گرامر و واژگان است، تلفظ و ترس از صحبت با خارجی ها را تسریع می کند.

همکاری با معلمان آلمانی - از مزایای آموزش آنلاین لذت ببرید

آیا تا به حال در شرایطی هستید که می خواستید در دوره های زبان شرکت کنید، اما زمان و پولی ندارید؟ ما یک راه حل داریم اسکایپ با استفاده از آموزگار ترجیح می دهد آلمانی بسیار سودمند و بدون دردسر باشد.

در اینجا چیزی است که شما از انتخاب پلت فرم خود به عنوان منبع قابل اطمینان یادگیری لذت خواهید برد:

کلاس های یک به یک با بهترین معلمان توسط اسکایپ؛

فضای آنلاین راحت برای مطالعه؛

ارتباط با زبان مادری آلمانی؛

زمان بندی مناسب؛

کلاسهای آنلاین آلمانی که به نیازها و سطح شما بستگی دارد؛

قیمت مقرون به صرفه برای هر بسته درس؛

پشتیبانی مشتری دوستانه

آیا شما آماده هستیم که سفر زبان خود را شروع کنیم؟ فقط پایگاه کارشناسان ما با استفاده از فیلترهای خاص برای محدود کردن جستجوی خود را مرور کنید. به دلیل ابزارهایی که ما در وب سایت ما استفاده می کنیم، شما به سرعت می توانید یک مربی را که برای شما مناسب است، پیدا کنید. مکان مورد نظر، سطح دانش، برنامه ریزی و قیمت گذاری را مشخص کنید و نتایج جستجوی مورد نظر را طی چند ثانیه دریافت خواهید کرد. این فوق العاده ساده است! یک متخصص را با توجه به نیازهای خود پیدا کنید و اولین درس آنلاین آلمانی را در همان زمان بخوانید. اگر دوست دارید کارشناس انتخاب شده، می توانید یک بسته درس برای ادامه شرکت خود خریداری کنید.

چت با زبان مادری آلمانی - اطلاعات بیشتر در مورد زبان و فرهنگ را بیابید

آیا آلمانی خود را ترک می کند تا مورد نیاز باشد؟ بدون وحشت! این که آیا برای کسب و کار آلمانی نیاز دارید یا مایل به فارغ التحصیلی با علامت های کامل هستید، در پلت فرم تعاملی ما می توانید یک معلم را پیدا کنید که به اهداف شما کمک کند. ما چطوری می تونیم این کار را انجام بدهیم؟ به عنوان یکی از پیشگامان کلاس های آنلاین برای یادگیرندگان، ما فقط به متخصصان واجد شرایط اجازه می دهیم که بخشی از تیم ما شوند.

بیایید ببینیم چه چیزی را با استفاده از پلتفرم ما به دست می آوریم:

آلمانی آنلاین را با متخصصانی که سال ها تجربه تدریس داشته باشند، یاد بگیرید.

صرف وقت با ارزش خود را به عنوان پیدا کردن یک معلم ترجیح می دهد تنها چند کلیک.

لذت بردن از یک برنامه مطالعه جالب و کاربردی که به طور انحصاری برای شما ایجاد شده است.

هر زمان و هر کجا که بخواهید، جلسات تدریس را امتحان کنید.

اسکایپ را با قیمت مناسب مقرون به صرفه تر کنید.

در اینجا در Preply .com، ما معتقدیم کلاسهای شخصی زبان آلمانی برای کمک به اهداف دانشگاهی شما اهمیت دارد. بنابراین، ما درس های فراوانی را با معلمان آلمانی آنلاین ارائه می دهیم. برای مکالمه یک به یک از طریق اسکایپ، با توجه به نیازها و ترجیحات شما، کمک شایسته دریافت خواهید کرد. فقط سعی کنید، و خواهید دید که شرکت ما آسانتر برای دریافت کمک واجد معلمان زبان آلمانی است.

هر سوالی دارید؟

هنگامی که شما هر گونه سوال و یا نیاز به کمک با پیدا کردن یک معلم آنلاین، احساس رایگان با ما تماس بگیرید پشتیبانی. نمایندگان ما همیشه آماده پاسخ به تمام سوالات شما از طریق ایمیل یا هیئت مدیره پیام در وب سایت هستند. ما به طور مداوم خدمات ما را بهبود می بخشیم. بنابراین، نظرات شما بسیار قدردانی خواهد شد.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • آلمانی


آخرین به روز رسانی June 15, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2018
Duration
مدت زمان
پاره وقت
Locations
آمریکا - Brookline, Massachusetts
تاریخ شروع: سپتامبر 2018
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2018
آمریکا - Brookline, Massachusetts
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات