یادگیری برنامه ریاضی آنلاین

Preply

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

یادگیری برنامه ریاضی آنلاین

Preply

هنگام انتخاب مدرسان آنلاین برای ریاضی، باید به مهارت معلمان توجه کنید. بیشتر استادان ریاضی که در وب سایت ما معرفی شده اند، دارای درجه های دانشگاهی در این موضوع هستند. شما می توانید اطلاعات مربوط به موسساتی را که از فارغ التحصیلی آنها در پروفایل های خود فارغ التحصیل شده اند، مشاهده کنید. شما همچنین باید به تجربه کاری و بیوگرافی کوتاه توجه داشته باشید. خواندن نظرات درباره معلمان نیز یک عمل خوب است، زیرا به شما اجازه می دهد تا قبل از شروع درس با آنها، مهارت های حرفه ای خود را درک کنید.

آموزش و پرورش و مربیان آنلاین برای ریاضی

همانطور که قبلا در بالا ذکر شد، می توانید اطلاعات مربوط به آموزش و مهارت معلمان آنلاین ریاضیات خود را در پروفایل های خود پیدا کنید. این اطلاعات در قسمت پایین سمت چپ صفحات شخصی شما موجود است. علاوه بر این، پروفایل ها حاوی اطلاعات بیوگرافی کوتاه است که به شما کمک می کند تا اطلاعات بیشتری در مورد شغلی و تجربه کاری مربی آینده خود کسب کنید. لطفا توجه داشته باشید اگر شما به دنبال یک معلم ریاضی آنلاین برای دبیرستان هستید، باید معلم با تجربه ترین را انتخاب کنید. در چنین مواردی مهارت های آموزشی نیز اهمیت دارد.

دوره های آموزشی و سطوح

موضوعی که ما در مورد آن صحبت می کنیم بسیار متنوع است، بنابراین معلمان آنلاین ما برای ریاضی شما انواع مختلفی از دوره های آموزشی را ارائه می دهند:

ابتدایی

دوره ای برای بچه ها

آمادگی برای امتحانات

جبر عمومی

جبر بردار

جبر خطی

و دیگران.

سه سطح وجود دارد که دانش دانش آموزان را شامل می شود: ابتدایی، پیشرفته و مهارت. انتخاب برنامه آموزشی بستگی به سطح شما دارد. اگر مطمئن نیستید چه برنامه ای انتخاب کنید - با هر مربی در این زمینه تماس بگیرید.

هزینه خدمات معلم

قیمت خدمات معلم از 2 دلار برای یک ساعت شروع می شود و هیچ حد بالایی ندارد، به دلیل این که وظایف ریاضی مختلف و سطوح مختلف مجوز مورد نیاز برای ارائه آنها وجود دارد.

درس، فرکانس و مدت زمان آن

برنامه کلاس های شما بستگی به شما و معلم ریاضی شما دارد. درس ها از طریق اسکایپ تحویل می شود.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی June 15, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2018
Duration
مدت زمان
پاره وقت
Locations
آمریکا - Brookline, Massachusetts
تاریخ شروع: سپتامبر 2018
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2018
آمریکا - Brookline, Massachusetts
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات