یادگیری برنامه شیمی آنلاین

Preply

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

یادگیری برنامه شیمی آنلاین

Preply

فرد نیاز دارد وبسایتی را مرور کند تا از طریق فهرست آنلاین کارکنان شیمی را نگاه کند و سپس متخصص را پیدا کند که احتمالا بتواند کمک واقعی در شیمی را به دست آورد و از طریق توضیح روشنی قابل فهم شفاهی لذت ببرد. مرحله بعدی ارتباط با معلم آنلاین شیمی با استفاده از دکمه قرمز «تماس» زیر پروفایل نمایش داده می شود. بسیاری از مباحث نظریه اتمی، پلیمریزاسیون به ساختار مولکولی، واکنش ها می توانند در طول جلسات با معلم شیمی با استفاده از اسکایپ آنلاین پوشش داده شوند. متخصصان Preply شامل مشاوران مدرسه سابق، استادان، کارشناسان دکترا هستند. در بررسی هایی که دانش آموزان متوجه نتایج آن می شوند، 90٪ از نمرات بهتر، اعتماد به نفس بیشتر، نتیجه های تکمیلی بالاتر، پس از کار با بهترین معلم آنلاین شیمی، اعتراف می کنند. وب سایت به افراد اجازه می دهد تا چندین مرحله از پیشرفت نمرات شیمی خود، به دست آوردن دانش جدی.

معلم همه دانش آموزان را مانند یک داستان جدید به کار می برد: اهداف شخصی، شخصیت منحصر به فرد، ظرفیت های افسانه ای، استعدادها، توانایی ها. او اهداف اولویتی را برای تطبیق پیشرفت های ذکر شده در نظر گرفته است. شخص، با مدرس دور از مدرسه برای مدت زمان طولانی، از سوالاتی که هرگز سوال نمی کنید تردید نکنید.

Preply ساختاری، معیارهای جستجو توسعه یافته، سیستم نظرسنجی کاربرپسند اجرا شده به منظور کاهش انتخاب دانشآموزان. پس از رتبه بندی متخصصان با قیمت، رتبه بندی، محبوبیت، بررسی ها، دانشجویان از طریق پروفایل های اطلاعاتی بازدید می کنند.

مزایای تحصیل در مدرسه شیمی آنلاین آنلاین:

فرکانس درس (بدون نیاز به حرکت برای کلاس، درس احتمالا بیشتر)؛

راحتی: مهم نیست چه شخصیتی دارد، آیا امروز دندان ها تمیز هستند؟

آموزش فردی نسبتا ارزان (اولین نقطه صرفه جویی در پول نیازی به صرف هزینه برای رفتن به جایی ندارد)؛

سرگرم کننده، راحتی (فضای مثبت بیشتر، مواد یاد شده)؛

تحرک؛

حضور شخصی مشاور در همه جا (امتحان، نوشتن مقاله علمی)؛

انعطاف پذیری (برنامه درس را می توان به راحتی مرتب سازی کرد)؛

صرفه جویی در هزینه (کلاس های کمتر از دست رفته، بدون دانش از دست رفته)؛

راحتی روانی برای افراد ارتباطی و اجتماعی.

آموزش و پرورش از طریق اسکایپ با معلم شیمی شخصی در اینجا کمک می کند تا دبیرستان، دانشجویان کالج، و یا ممکن است فقط سرگرمی. آموزش فردی شیمی اجازه می دهد تا فرد با مبانی شروع کند، به محض اینکه همه چیز سریع تر یاد بگیرد، به سرعت حرکت می کند. تحصیل با مربی شخصی امکان بازنگری اولیه را فراهم می آورد، بازگشت به مباحث قبلی، چالش کشیدن بحث و گفتگو.

دانش آموز تمام کارهای اینترنتی را برای او انجام می دهد: ویدیوهای آزمایش، مصاحبه های دانشمندان معروف، infographics، جداول و نمودار ها برای تسکین یادآوری - کاربرد آنها در طول یادگیری دور باعث پیشرفت سریع می شود.

در رابطه با معلم آنلاین شیمی، در مورد کارهای مشترک در حال پیشرفت، در صورت لزوم برنامه درسی درست، درک شخصی از علم جالبی را کسب کنید.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی June 15, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2018
Duration
مدت زمان
پاره وقت
Locations
آمریکا - Brookline, Massachusetts
تاریخ شروع: سپتامبر 2018
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2018
آمریکا - Brookline, Massachusetts
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات