یک دوره حضور آنلاین حرفه ای - دانشگاه لیدز ایجاد کنید

عمومی

2 مکان موجود
برای خواندن اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب‌سایت مؤسسه مراجعه کنید

شرح برنامه

109555_button_read-more-about-this-program-on-the-schools-website.png

آیا حضور شما در رسانه های اجتماعی نشان دهنده این است که شما به عنوان یک حرفه ای چه کسی هستید؟ برای افزایش اشتغال ، حضور آنلاین خود را ایجاد کنید.

این دوره بخشی از برنامه Creating Digital Content است که به شما این امکان را می دهد تا چگونگی اجرای استراتژی موفق بازاریابی رسانه های اجتماعی را بصورت آنلاین بدانید.

از قدرت رسانه های اجتماعی برای ایجاد تصور درست در مورد کارفرمایان استفاده کنید

اینکه چگونه خودمان را آنلاین ارائه می دهیم ، چه از نظر شخصی و چه از لحاظ حرفه ای اهمیت فزاینده ای پیدا می کند.

در طی این دوره ، عناصر مختلفی را که حضور آنلاین حرفه ای شما را تشکیل می دهند اکتشاف می کنید و یاد می گیرید که چگونه به صورت آنلاین وجود داشته باشید بدون اینکه روی اشتغال شما تاثیر بگذارد

تنظیمات حریم خصوصی و امنیتی خود را در نظر خواهید گرفت و می فهمید که چه چیزی ارسال می کنید ممکن است روی مخاطبان مختلف تأثیر بگذارد.

همچنین می توانید از مناسب بودن سیستم عامل های مختلف آنلاین برای حضور در رسانه های اجتماعی خود کاوش کرده و تأثیراتی که رفتار و لحن می تواند بر اعتبار حرفه ای شما به صورت آنلاین داشته باشد کشف کنید.

برجسته در مجموعه ابزار مهارتهای دولت انگلستان.

چه موضوعاتی را پوشش می دهید؟

 • مفهوم حضور آنلاین را برای اهداف حرفه ای کشف کنید.
 • حضور آنلاین خود را برای اشتغال ارزیابی کنید.
 • مناسب ترین بستر مورد نیاز خود را ارزیابی کنید.
 • کلاس های مختلف استراتژی های ارتباطی را با استفاده از سیستم عامل ها و قالب های مختلف شناسایی کنید.
 • توسعه و برنامه ریزی برای توسعه و حفظ حضور موثر حرفه ای آنلاین خود.

چه زمانی دوست دارید شروع کنید؟

بیشتر دوره های FutureLearn چندین بار اجرا می شود. هر دوره از دوره دارای تاریخ شروع مشخصی است اما می توانید پس از شروع کار به آن بپیوندید و از طریق آن کار کنید.

 • اکنون در دسترس است
 • 28 2020

چه چیزی به دست خواهید آورد؟

در پایان دوره می توانید:

 • فعالیتهای مستقیم و غیرمستقیم که به حضور آنلاین کمک می کند را توضیح دهید.
 • حضور آنلاین خود را ارزیابی کنید.
 • حضور حرفه ای شخصی خود را بهبود بخشید.
 • برای تجزیه و تحلیل مناسب بودن آنها برای نیازهای خود ، سیستم عامل های مختلف را با یکدیگر مقایسه کنید.
 • استراتژی های ارتباطات را طبقه بندی کنید.
 • طرحی را برای حضور آنلاین مؤثر بسازید.

این دوره برای چه کسانی است؟

این دوره برای افرادی طراحی شده است که مهارت دیجیتالی دارند اما مایل به ایجاد اعتماد به نفس در استفاده از فناوری دیجیتال در محیط کار هستند.

این ممکن است شامل افرادی باشد که برای مقاطع A تحصیل می کنند ، افرادی که دارای مدرک تحصیلی هستند یا کسانی که می خواهند چشم انداز شغلی خود را بهبود بخشند.

این دوره همچنین برای هر کسی که می خواهد مهارت های دیجیتالی خود را افزایش دهد یا هر کسی که به محل کار برگشته و دوست دارد به نحوه تکامل شیوه های کاری اعتماد به نفس داشته باشد ، مفید خواهد بود.

همچنین ممکن است شما علاقه مند به دوره های دیگر در مجموعه مهارت های دیجیتال برای مجموعه کار از دانشگاه لیدز و انستیتوی برنامه نویسی باشید.

با چه کسی یاد خواهید گرفت؟

مگ پیکارد

محتوا / مشاوره تحول در جامعه / جامعه ، مجری و مربی با 22+ سال سابقه در صنعت.

همچنین علاقه مند به تنوع عصبی و تجارت اخلاقی است. مقدار زیادی چای می نوشید.

چه کسی دوره را توسعه داد؟

دانشگاه لیدز

به عنوان یکی از بزرگترین دانشگاههای تحقیقاتی بریتانیا ، دانشگاه لیدز عضو گروه معتبر راسل و مرکز تعالی تدریس است.

موسسه برنامه نویسی

انستیتوی برنامه نویسی خانواده ای از زبان آموزان ، مشاغل و آموزگاران است که روشی جدید برای توسعه مهارت های دیجیتالی مورد نیاز در محل کار و پس از آن ایجاد می کند.

چه چیزهایی اضافه شده است؟

دانشگاه لیدز به همه افرادی که به این دوره می پیوندند یک نسخه رایگان دیجیتالی را ارائه می دهد تا بتوانید مزایای کامل تحصیل آنلاین را به صورت رایگان تجربه کنید. این بدان معنی است که شما دریافت می کنید:

 • دسترسی نامحدود به این دوره.
 • شامل هر مقاله ، فیلم ، بررسی همسالان و آزمونها است.
 • تست هایی برای اعتبار سنجی یادگیری شما.
 • یک گواهی PDF دستاورد برای اثبات موفقیت خود در هنگام واجد شرایط بودن.
آخرین به روز رسانی سپتامبر 2020

درباره این دانشگاه

Learn 100% online with world-class universities and industry experts. Develop your career, learn a new skill, or pursue your hobbies with flexible online courses.

Learn 100% online with world-class universities and industry experts. Develop your career, learn a new skill, or pursue your hobbies with flexible online courses. اطلاعات محدود
آلبوکرک , ایروین , سانفرانسیسکو , سیاتل , سیدنی , لندن , ابردین , اوکلند , بالتیمور , بارسلونا , حمام , حمام کردن , برگن , بیل / بیین , بیرمنگام , Bracknell , شهر بریزبن , کمبریج , کیپ تاون , Clayton , کراولی , شارلوتزویل , Delhi , دوبلین , داندی , دورام , ادینبورگ , انشده , اکستر , Fiesole , ژنو , رویال Borough از گرینویچ , گرنوبل , گرونینگن , زالزالک , هسینچو , اورشلیم , کانتربری , هنگ کنگ , Lancaster , لیدز , لستر , لوون , مادرید , ماکاتی , منچستر , ملبورن , آن آربور , میلتون کینز , مونترو , مردوخ , Norman Gardens , نورویچ , آکسفورد , Padua , پاریس , Darling Heights , خواندن , Rehovot , سئول , شفیلد , لاغر , ساوتهمپتون , گلاسکو , گیلدفورد , سیدنی , تایپه , توکیو , تروندهایم , اوپسالا , وارویک , وست لافایت , یورک , شیکاگو , نیوکاسل , کاونتری + 75 بیشتر کمتر
از وب سایت مدرسه دیدن کنید