این دوره ریاضیات محض یک سطح است برای دانش آموزان کار در خانه طراحی شده است. موضوعات در "تکه" کوچک با نمونه های کار کرده به دنبال آن فعالیت برای دانش آموز ارائه شده است. آزمون تجدید نظر پس از هر سه یا چهار بخش ارائه شده، و یک کاغذ تست در پایان هر یک از ماژول است، که یک امتحان مسخره وجود دارد، بنابراین شما باید محتوای ماژول تجدید نظر قبل از انجام تست های کاغذی.

شما یک ماشین حساب گرافیکی نیاز دارید، اما شما همچنین نیاز به ماهر در ارقام بدون استفاده از یک ماشین حساب. به طور خاص، هیچ ماشین حساب در آزمون برای اولین ماژول اجازه داده، و کار در این ماژول در اطراف کار کردن پاسخ ها را بدون یک ماشین حساب ساخته شده است.

  • صلاحیت ارجاع: یک سطح ریاضیات - خالص
  • معتبر: بله
  • QCF تایید: بله
  • اعطای بدن: آقا
  • تاریخ شروع: هر زمان - ما یک سال 365 روز ثبت نام
  • مدت زمان: انعطاف پذیر - تقریبا 700 ساعت - 2 سال پشتیبانی
  • UCAS امتیاز: وابسته به نمرات

برنامه

به عنوان سطح

MCP1 واحد - هسته خالص 1 - جبر - توابع درجه دوم - تمایز - یکپارچه سازی واحد MCP2 - هسته خالص 2 - جبر و توابع - دنباله و سری - مثلثات - نمایی و لگاریتم - تمایز - یکپارچه سازی واحد MFP1 - علاوه بر خالص 1 - جبر و نمودار ها - اعداد مختلط - ریشه ها و ضرایب یک معادله درجه دوم - سری - حساب دیفرانسیل و انتگرال - روش های عددی - مثلثات - ماتریس و تبدیلات

سطح A2

MCP3 واحد - هسته خالص 3 - جبر و توابع - مثلثات - نمایی و لگاریتم - تمایز - ادغام - عددی روش واحد MCP4 - هسته خالص 4 - جبر و توابع - هندسه مختصات در (X، Y) هواپیما - دنباله و سری - مثلثات - نمایی و لگاریتم - تفکیک و یکپارچه سازی - بردار واحد MFP3 - علاوه بر خالص 3 - سری و محدودیت - مختصات قطبی - معادلات دیفرانسیل - معادلات دیفرانسیل - اول سفارش - معادلات دیفرانسیل - دوم سفارش یک بررسی برای هر ماژول، و هیچ درسی وجود دارد.

هر آزمون را می توان در هر سال گرفته شده است.

یک دانش آموز که هر سه به عنوان ماژول سطح عبور صلاحیت به عنوان ریاضیات محض رسیدن به.

پاس در 3 A2 ماژول سطح لازم است و سپس برای رسیدن به مدرک تحصیلی سطح ریاضیات محض.

پیش نیازهایی

به این سطح توصیه می شود که شما باید یک درجه B GCSE یا سطح بالاتری دارند.

مدت زمان

طول دوره وابسته به تعهد دانشجو، تلاش و توانایی متفاوت خواهد بود. به طور کلی ساعت هدایت یادگیری هستند حدود 700. این کار را باید به عنوان یک راهنما و تنها از اتمام بار متفاوت خواهد بود hugely.We به دانش آموزان را تشویق به serioulsy نظر بگیرید که چگونه آنها برنامه ریزی برای تکمیل دوره انتخاب خود را قبل از ثبت نام استفاده می شود. دانش آموزان باید در مورد چگونه آنها می خواهند به مطالعه، جایی که آنها در حال رفتن به مطالعه و چگونه اغلب فکر می کنم. واقع بین باش!

صحبت با اعضای خانواده و کمک به آنها برای درک آنچه شما در حال تلاش برای دستیابی به، توضیح شما ممکن است نیاز به صلح و فضا را به مطالعه در زمان های خاص. بیشتر شما آنها را شامل بیشتر احتمال دارد شما به آنها را در کنار خود. دانش آموزان یادآوری می شود که در آن زمان آنها تکمیل صرفا به آنها به عنوان یک فرد است.

قالب

دانش آموزان قادر به انتخاب چگونه آنها مایل به تحصیل.

  • مقاله بر اساس: دریافت بسته دوره خود را در پست در نسخه سخت و مطابقت مستقیم با معلم خود را از طریق ایمیل.

OR

  • آنلاین: دسترسی به حق بیمه سیستم مبتنی بر یادگیری آنلاین ابر ما که در آن شما قادر به دسترسی به همه درس دوره خود را، تکالیف و مکاتبات معلم در یک مکان. دانلود نرم افزار و دسترسی به اطلاعات دوره خود را بر روی هر دستگاه از هر نقطه در جهان با یک سیگنال اینترنت. هر کدام راه شما را انتخاب کنید به مطالعه است تا به شما!
برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 48 برنامه دیگر ارائه شده توسط UK Open College »

این دوره آنلاین
Start Date
زمان ثبت نام باز است
Duration
700 
پاره وقت
Price
- شروع £ 399.00
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا

زمان ثبت نام باز است