یک سطح دوره تمدن کلاسیک

عمومی

شرح برنامه

در این مطالعه از تمدن کلاسیک قابل درک گسترده ای اعم و گسترده یک جانبه موضوعات مختلف؛ تاریخ، ادبیات، زبان شناسی، سکه شناسی، سنگ نبشته، باستان شناسی، هنر، معماری و فلسفه. تمدن کلاسیک مدت اعمال شده به تمدن یونان و روم است.

از نظر یک مقیاس زمانی، یونان کلاسیک است که معمولا از آن به عنوان 5 و قرن 4، به طور خاص دوره بین پایان جنگ فارسی به مرگ اسکندر کبیر: 479-323 قبل از میلاد. دوره روم سخت تر به پین ​​کردن تاریخ های خاص به است. بسیاری از دانشگاه ها با آغاز گسترش روم به ایتالیا در اوایل قرن 5 شروع خواهد شد و اجرا به کیسه آلاریک از رم در 410 AD. این دوره طراحی شده است که اجازه می دهد شما را به مطالعه با سرعت خود را و طراحی شده است به توسعه علاقه و درک درستی از تمدن کلاسیک.

اهداف دوره

توسعه علاقه به، و شور و شوق برای، جهان کلاسیک. به دست آوردن، از طریق طیف وسیعی از منابع مناسب، دانش و درک از جنبه های انتخاب شده از تمدن کلاسیک.

توسعه آگاهی از ادامه نفوذ جهان کلاسیک در زمان های بعد و از شباهت ها و تفاوت جهان کلاسیک و بار بعد.

توسعه و اعمال مهارت های تحلیلی و ارزیابی در سطح مناسب است. را مطلع، پاسخ شخصی به مواد مورد مطالعه

 • صلاحیت ارجاع: یک سطح تمدن کلاسیک
 • معتبر: بله
 • QCF تایید: بله
 • اعطای بدن: OCR
 • تاریخ شروع: هر زمان - ما یک سال 365 روز ثبت نام
 • مدت زمان: انعطاف پذیر - تقریبا 700 ساعت - 2 سال پشتیبانی
 • UCAS امتیاز: وابسته به نمرات

برنامه

به عنوان سطح

 • واحد 1: ادیسه هومر و جامعه
 • واحد 2: تراژدی یونانی در متن آن

سطح A2

 • واحد 3: هنر و معماری در جهان یونانی
 • واحد 4: ویرژیل و جهان قهرمان

پیش نیازهایی

توصیه می شود که نامزدها مهارت های ادبی و ارتباطات معادل C یا بالاتر در GCSE، هر چند حمایت معلم کامل است که در طول داده شده است. خواندن و نوشتن انگلیسی مهارت های اولیه مورد نیاز است.

مدت زمان

توصیه می شود که دانش آموزان اختصاص 150 ساعت به مطالعه به طور کامل برای AS در تمدن کلاسیک. با توجه به اینکه واحد ادیسه شامل نیمی از AS، شما باید انتظار به صرف زمان حدود 75 ساعت مطالعه بر روی آن (از جمله زمان تجدید نظر). توصیه می شود که دانش آموزان در حدود 180 ساعت اختصاص به مطالعه به طور کامل برای A2 در تمدن کلاسیک. از آنجا که هنر و معماری در مقاله جهان یونانی باعث می شود تا دقیقا نیمی از A2، شما باید انتظار به صرف حدود 90 ساعت آماده سازی خود را برای این آزمون به طور خاص. این شامل خواندن و تجدید نظر است.

قالب

دانش آموزان قادر به انتخاب چگونه آنها مایل به تحصیل.

 • مقاله بر اساس: دریافت بسته دوره خود را در پست در نسخه سخت و مطابقت مستقیم با معلم خود را از طریق ایمیل.

OR

 • آنلاین: دسترسی به حق بیمه سیستم مبتنی بر یادگیری آنلاین ابر ما که در آن شما قادر به دسترسی به همه درس دوره خود را، تکالیف و مکاتبات معلم در یک مکان. دانلود نرم افزار و دسترسی به اطلاعات دوره خود را بر روی هر دستگاه از هر نقطه در جهان با یک سیگنال اینترنت. هر کدام راه شما را انتخاب کنید به مطالعه است تا به شما!
آخرین به روز رسانی ژانویه 2017

درباره این دانشگاه

Whatever your goal and personal ambitions UK Open College are able to provide a totally flexible method of learning to students on an international scale. By completing an onliine course the possibili ... اطلاعات بیشتر

Whatever your goal and personal ambitions UK Open College are able to provide a totally flexible method of learning to students on an international scale. By completing an onliine course the possibility of having a recognised qualification on your CV in a matter of months becomes reality. Give us a try.....You will be delighted you opted for The UK Open College. اطلاعات محدود