AWS صدور گواهینامه آموزش معمار

Edureka

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

AWS صدور گواهینامه آموزش معمار

Edureka

هدر

در مورد دوره

AWS صدور گواهینامه آموزش از Edureka طراحی شده است برای ارائه در عمق دانش در مورد اصول معماری AWS و خدمات آن است. جلسات خواهد شد اندرکاران صنعت که به شما آموزش می اهرم خدمات AWS را به زیرساخت های AWS مقیاس پذیر، قابل اعتماد و بسیار در دسترس انجام شده است. این دوره به طور کامل به AWS خبره راه حل های معماری آزمون تراز وسط قرار دارد.

در طول این AWS معمار آموزش آنلاین، شما باید یاد بگیرند:

 1. AWS معماری و مدل های مختلف از ابر رایانه
 2. خدمات محاسبه: AWS EC2، خودرو پوسته پوسته شدن و تعادل بار، AWS لامبدا، الاستیک Beanstalk
 3. خدمات ذخیره سازی: AWS EBS، AWS S3، AWS یخچال، AWS CloudFront قابلیت، AWS با گلوله برف زدن، ذخیره سازی دروازه
 4. خدمات پایگاه داده: AWS RDS، AWS DynamoDB، ElastiCache، AWS انتقال به سرخ
 5. امنیت و هویت خدمات: IAM، KMS
 6. خدمات شبکه: آمازون VPC، مسیر 53، اتصال مستقیم
 7. ابزارهای مدیریت: AWS CloudTrail، AWS از CloudWatch، CloudFormation، OpsWorks، مشاور قابل اعتماد
 8. خدمات نرم افزار: SES، SNS، SQS

اهداف دوره

پس از اتمام AWS یادگیرنده صدور گواهینامه آموزش قادر خواهید بود به:

 1. طراحی و استقرار سیستم های تحمل مقیاس پذیر، بسیار در دسترس و گسل در AWS
 2. درک آسانسور و تغییر برنامه موجود در محل به AWS
 3. ورود و خروج داده به و از AWS
 4. شناسایی خدمات مناسب AWS بر اساس داده ها، محاسبه، پایگاه داده، یا نیازمندی های امنیتی
 5. شناسایی استفاده مناسب از بهترین شیوه های معماری AWS
 6. برآورد هزینه های AWS و شناسایی مکانیسم های کنترل هزینه

چه کسی باید برای این دوره است؟

این آموزش AWS برای حرفه ای IT که می خواهند به دنبال شغلی در ابر رایانه و تبدیل AWS راه حل گواهی معمار طراحی شده است. البته یک بهترین جا برای است:

 1. حرفه ای که می خواهند تجربه پروژه در مهاجرت و استقرار راه حل AWS
 2. حرفه ای با پس زمینه زیرساخت IT
 3. متخصصان با تجربه مجازی سازی
 4. حرفه ای DevOps
 5. حرفه ای با درک درستی از برنامه، سرور، و امنیت شبکه و انطباق

AWS راه حل معماران امروز در میان بالاترین پرداخت متخصصان فناوری هستند با حقوق اعم تا 105K $ (منبع: در واقع پورتال کار)، و تقاضا در بازار است در افزایش.

شما می توانید یک وبلاگ مربوط به بررسی AWS گواهینامه. همچنین، در اینجا یک وبلاگ جالب برجسته تقاضای بالا برای است ابر و توزیع مهارت های محاسباتی.

پیش نیازهایی

هیچ پیش نیاز خاصی برای شرکت در آموزش AWS وجود دارد. هر حرفه ای که دارای درک درستی از مدیریت خدمات فناوری اطلاعات می توانید این آموزش بپیوندید. است هیچ دانش برنامه نویسی مورد نیاز و بدون تجربه AWS قبل مورد نیاز وجود دارد.

ویژگی های دوره

کلاس های آنلاین: 30 ساعت

وجود خواهد داشت 30 ساعت مربی تعاملی آنلاین کلاس این دوره منجر شده است. هر کلاس در زمان برنامه ریزی شده از دسته ای را انتخاب می کنید اتفاق می افتد. شما از این انعطاف پذیری را به برنامه ریزی مجدد کلاس خود را در یک دسته های مختلف اگر شما هر کلاس را از دست ندهید. ضبط کلاس خواهد شد در LMS بعد از کلاس آپلود. دسترسی به ضبط کلاس است برای طول عمر.

تکالیف: 30 ساعت

در پایان هر کلاس، مربی یک دست در خدمات مختلف AWS تحت پوشش در کلاس به تصویر می کشد. بر اساس practicals نشان داده شده است، هر کلاس خواهد شد تکالیف است که می تواند قبل از کلاس آینده تکمیل می شود. راه حل گام به گام برای تکالیف نیز ارائه خواهد شد، که می تواند برای تمرین اشاره شده است. همچنین، آگاهی از ردیف رایگان AWS خواهد شد توسط مربی داده به طوری که کافی دست در را می توان در خدمات مختلف انجام می شود. تیم پشتیبانی متخصص 24x7 در دسترس ما به از طریق ایمیل، تلفن یا پشتیبانی زنده کمک برای هر گونه مسائل شما ممکن است در طول ساعات آزمایشگاه مواجه است.

پروژه: 20 ساعت

در اواخر این دوره، شما بر روی یک پروژه که در آن شما خواهد شد انتظار می رود برای اجرای خدمات مختلف AWS کار خواهد کرد. از شما می خواهند صورت مسئله بر اساس آن شما نیاز به آمده تا با راه حل در ابر داده شده است. شما انتظار می رود برای تکمیل پروژه خود را منطقی و با موفقیت.

طول عمر دسترسی

شما دریافت می کنید دسترسی به طول عمر سیستم مدیریت آموزشی (LMS). ضبط کلاس ها و سخنرانی های آنلاین می تواند از LMS مشاهده شده است. راهنماهای نصب و راه اندازی، کدهای نمونه و اسناد پروژه در قالب دانلود در LMS در دسترس هستند. همچنین، ورود خود را هرگز از منقضی خواهد شد.

24 X 7 پشتیبانی

ما 24x7 در تیم پشتیبانی آنلاین در دسترس شما کمک کند با هر گونه نمایش داده فنی شما ممکن است در طول دوره است. همه نمایش داده شد به عنوان بلیط ردیابی و شما از پاسخ تضمین شده از یک مهندس پشتیبانی دریافت کنید. در صورت نیاز، تیم پشتیبانی همچنین می توانید ارائه زندگی می کنند حمایت شما با دسترسی به دستگاه خود را از راه دور. این تضمین می کند که همه شک و تردید و مشکلات در طول آزمایشگاه و کار پروژه مواجه خود را دور ساعت روشن شده است.

دریافت گواهی

در اواخر این دوره، به شما خواهد شد بر روی یک پروژه کار می کند. Edureka شما فراهم می کند یک گواهی مهارت در AWS آموزش معماری صدور گواهینامه بر اساس پروژه بررسی توسط پنل متخصص ما. هر کسی تایید شده توسط Edureka قادر به نشان دادن مهارت های عملی در AWS آموزش معماری صدور گواهینامه خواهد بود.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
زمان ثبت نام باز است
Duration
مدت زمان
15 
پاره وقت
تمام وقت
Locations
هندوستان - India Online
تاریخ شروع : زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
زمان ثبت نام باز است
هندوستان - India Online
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات