ONLINESTUDIES

‏ ملاحظه کنید 2‏ دوره کاردانی را تحصیلات دوره ای زبان انگلیسی آنلاین

دستیابی به مدرک کاردانی آنلاین می تواند دانش آموزان پشتیبانی که به دنبال به اکسل در یک میدان و یا تجارت انتخاب کمک کند، دعوت فرصت های بیشتری برای مشاغل آینده. این درجه اغلب پله سنگ به آموزش عالی و مناصب معتبر و حتی بیشتر. انواع مختلفی از افراد در سطح مقطع کاردانی در دسترس هستند و به طور کلی می تواند در عرض دو سال به دست آورد.

مدرک کاردانی آنلاین در زبان انگلیسی چیست؟ این برنامه می تواند به دانش آموزان فرصتی برای بهبود خواندن، نوشتن، و گوش دادن توانایی های در زبان انگلیسی است. این دوره های آنلاین می تواند در هر نقطه از زبان شناسی به درک خواندن، با تمرکز در ادبیات انگلیسی و یا یادگیری چگونه به نوشتن مقالات علمی متغیر است. برای کسانی که به دنبال یادگیری زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم، دوره های ESL اغلب برای مبتدیان در این زمینه ارائه شده است.

اخذ مدرک انگلیسی می تواند بسیار سودمند باشد.دانش آموزان می توانند مهارت های عملی در نوشتن خلاق، در عمق خواندن، و قابلیت های بیشتر کلی صحبت به دست آورید. چنین دارایی های با ارزش برای موفقیت در هر زمینه ای از مطالعه و یا کسب و کار مهم است. ارتباط عالی، ارتباطات کلامی و نوشته شده است، اغلب در محل کار ضروری است.

هزینه های این برنامه درجه آنلاین به طور کلی به کشور، مؤسسه دیگر متفاوت است، و طول متوسط ​​دو سال از این برنامه ها. برای بینش بیشتری را به قیمت گذاری، جستجوی اطلاعات را از وب سایت یک کالج مورد نظر می تواند مفید باشد.

از آنجا که یادگیری مهارت های زبان انگلیسی چنین موضوع گسترده ای است، آن را برگ بسیاری از درها باز در شرایط کار چشم انداز. این آموزش و تجربه می تواند به مشاغل در بازاریابی و تبلیغات، روزنامه نگاری، مدیریت یا مدیریت عمومی، خدمات به مشتریان، و بیشتر منجر شود. همچنین شغل های تخصصی مانند دستیار حقوقی، کارمند بانک، یا دستیار معلم است که می تواند از طریق آموزش مشخص تر به دست آمده وجود دارد.

گرفتن مدرک کاردانی با توجه به در دسترس بودن از راه دور از طریق برنامه های آنلاین را دست یافتنی تر از همیشه قبل از تبدیل شده است. فرصت های بین المللی رشد کرده است. نگران نباشید، برای برنامه خود را در زیر جستجو و تماس مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

2نتایج درزبان انگلیسی Filter

کاردانی در رشته هنر

Rays Online College Credits, John Zepp Academy Foundation Inc.
Associate Degrees
<
تمام وقت
<
پاره وقت
انگلیسی
آنلاین

اشعه اعتبار کالج آنلاین ارائه می دهد مدرک کاردانی آنلاین معادل دو سال برنامه فوق دیپلم از بسیاری از دانشگاه های بین المللی است. ...

اطلاعات بیشتر

مقطع کاردانی در انگلیسی

Rays Online College Credits, John Zepp Academy Foundation Inc.
Associate Degrees
<
تمام وقت
<
پاره وقت
<
2&nbsp;-&nbsp;3 سال ها
انگلیسی
آنلاین

این برنامه دو ساله دانش آموزان در مهارت های زبان انگلیسی آماده برای: TOEFL / IELTS، آموزش پایه زبان انگلیسی، ادامه در مطالعات آکادمیک، شغل تماس با مرکز، رونویسی پزشکی، و غیره ...

اطلاعات بیشتر