TAHSILATEONLINE.COM

‏ مرور کنید مدارک کاردانی آنلاین را زبان های خارجی در فیلیپین 2019/2020‏

دوره های کاردانی می تواند به دانشجویان کمک نماید تا در تحصیلات خود پیشرفت نمایند و در خصوص موضوعات خاصی بیاموزند. این نوع برنامه می تواند کمک نماید تا دانشجویان مدرک تحصیلی بالاتری اخذ نمایند و در زمینه مفاهیم اصلی و عمده درک و شناخت قوی تری بیابند. برنامه های متنوع و گوناگون و حوزه های تحصیلی متعددی برای دانشجویان علاقمند وجود دارد.

بسیاری از عشق مردم خوب فیلیپین و شیوه زندگی خود را. تحصیل در اینجا نیز می تواند کمک به شما در یادگیری mingling با فرهنگ مردم به عنوان دوره دانشگاه خود را به شما انجام در دانشگاه محلی کالج، دانشگاه ایالتی و کالج و یا دانشگاه فیلیپین. فیلیپین بزرگترین کشور سوم انگلیسی زبان در جهان است که اوضاع برای دانشجویان بین المللی را آسان تر خواهد ساخت است.

‏ با دانشگاه ها تماس بگیرید ، بیشترین مرور بر تحصیلات دوره ای آنلاین را زبان های خارجی در فیلیپین 2019/2020‏

2نتایج درزبان های خارجی, فیلیپین Filter

مقطع کاردانی در انگلیسی

Rays Online College Credits, John Zepp Academy Foundation Inc.
آنلاین تمام وقت پاره وقت 2 - 3 سال ها درخواست اطلاعات آمریکا ایالات متحده آنلاین فیلیپین مانیل + {تعداد} بیشتر

این برنامه دو ساله دانش آموزان در مهارت های زبان انگلیسی آماده برای: TOEFL / IELTS، آموزش پایه زبان انگلیسی، ادامه در مطالعات آکادمیک، شغل تماس با مرکز، رونویسی پزشکی، و غیره

کاردانی در رشته هنر

Rays Online College Credits, John Zepp Academy Foundation Inc.
آنلاین تمام وقت پاره وقت 2 - 3 دوره حقوق شناسی خود را مشخص کنید نوامبر 2019 فیلیپین مانیل آمریکا ایالات متحده آنلاین + {تعداد} بیشتر

اشعه اعتبار کالج آنلاین ارائه می دهد مدرک کاردانی آنلاین معادل دو سال برنامه فوق دیپلم از بسیاری از دانشگاه های بین المللی است.