close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ جستجو کنید ‏ دوره کاردانی را رشته های کاردانی مطالعات مدیریت آنلاین

مدرک کاردانی یک برنامه کارشناسی معمولا پس از دبیرستان اما قبل از هر گونه مطالعات در سطح دانشگاه های دیگر دنبال شود. مدرک کاردانی آنلاین می گیرد تقریبا به طور کامل آنلاین. برخی از دانشگاه ها ممکن است نیاز به دانش آموزان در… اطلاعات بیشتر

مدرک کاردانی یک برنامه کارشناسی معمولا پس از دبیرستان اما قبل از هر گونه مطالعات در سطح دانشگاه های دیگر دنبال شود. مدرک کاردانی آنلاین می گیرد تقریبا به طور کامل آنلاین. برخی از دانشگاه ها ممکن است نیاز به دانش آموزان در یک کلاس در در دانشگاه است. این دوره از مطالعه معمولا می تواند در دو سال تکمیل شود.

مدرک کاردانی آنلاین در مدیریت چیست؟ بسیاری از مدرک فوق دیپلم آنلاین در مدیریت طراحی شده برای کمک به دانش آموزان از مواضع ورود به سطح مدیریت است. به این منظور، بسیاری از برنامه های در نظریه کسب و کار، تصمیم گیری، روند صنعت و تکنیک های رهبری تمرکز می کنند. دوره های دقیق شما را به ممکن است در مدرسه شما حضور بستگی دارد. برخی از نمونه ها عبارتند برنامه های کاربردی کامپیوتر، اصول مدیریت، ریاضیات و امور مالی، بازاریابی داخلی، نوشتن فنی، مدیریت خرده فروشی و تحقیقات بازاریابی است.

پس از اتمام این درجه، شما ممکن است قادر به تجزیه و تحلیل مشکلات، برقراری ارتباط موثر و بازار است.با این مهارت ها، آن است که بیشتر احتمال دارد که شما قادر خواهید بود برای به دست آوردن یک موقعیت در سطح مدیریتی خواهد بود. برخی از شرکت ها حتی ممکن است مایل به شما پرداخت بیشتر به دلیل درجه شما باشد.

اگر شما می خواهید یک برآورد از هزینه مدرک کاردانی در مدیریت، شما باید برای تماس با مدرسه شما به فکر حضور در. عوامل بسیاری تحت تاثیر قرار دهد کمک درسی، مانند محل مدرسه، مدت زمان برنامه و ابزار مورد نیاز برای شرکت در کلاس آنلاین.

چیز دیگری که شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن قبل از استفاده از این برنامه گزینه های حرفه ای را فراهم می کند. دانش آموزان با مدرک کاردانی در مدیریت ممکن است قادر به کار در شرکت ها، دولت و یا سازمان های غیر انتفاعی. مقامات رده بالا، مانند مدیر اجرایی، مدیر منابع انسانی و معاون رئيس جمهور از عملیات، ممکن است در دسترس باشد. با این حال، تجربه قبلی خود را می تواند نقش در شغل شما قادر پس از فارغ التحصیلی به بازی کند.بسیاری از دانش آموزان را انتخاب کنید به استفاده از این مقطع کاردانی به عنوان سکوی برای آموزش بیشتر است.

تقاضا برای برنامه های وابسته در مدیریت آسان است. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

اطلاعات محدود
رشته‌های تحصیلی مرتبط
arrow_drop_up arrow_drop_down
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
format_list_bulleted فیلترها
OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland
زوریخ , سویس

منابع انسانی در کسب و کار درک رفتار مصرف اصول عملیات کسب و کار پیشرفته کسب و کار ریاضیات دیپلم:

منابع انسانی در کسب و کار درک رفتار مصرف اصول عملیات کسب و کار پیشرفته کسب و کار ریاضیات دیپلم: -
Associate Degrees
تمام وقت
پاره وقت
انگلیسی
آنلاین
 

نکته! اگر نماینده یک مدرسه هستید و می‌خواهید برنامه‌های خود را به لیست‌های ما اضافه کنید، در اینجا با ما تماس بگیرید

رشته‌های تحصیلی مرتبط