TAHSILATEONLINE.COM

‏ جستجو کنید 2‏ دوره کاردانی را رشته های کاردانی مطالعات مدیریت آنلاین

مدرک کاردانی یک برنامه کارشناسی معمولا پس از دبیرستان اما قبل از هر گونه مطالعات در سطح دانشگاه های دیگر دنبال شود. مدرک کاردانی آنلاین می گیرد تقریبا به طور کامل آنلاین. برخی از دانشگاه ها ممکن است نیاز به دانش آموزان در یک کلاس در در دانشگاه است. این دوره از مطالعه معمولا می تواند در دو سال تکمیل شود.

مدرک کاردانی آنلاین در مدیریت چیست؟ بسیاری از مدرک فوق دیپلم آنلاین در مدیریت طراحی شده برای کمک به دانش آموزان از مواضع ورود به سطح مدیریت است. به این منظور، بسیاری از برنامه های در نظریه کسب و کار، تصمیم گیری، روند صنعت و تکنیک های رهبری تمرکز می کنند. دوره های دقیق شما را به ممکن است در مدرسه شما حضور بستگی دارد. برخی از نمونه ها عبارتند برنامه های کاربردی کامپیوتر، اصول مدیریت، ریاضیات و امور مالی، بازاریابی داخلی، نوشتن فنی، مدیریت خرده فروشی و تحقیقات بازاریابی است.

پس از اتمام این درجه، شما ممکن است قادر به تجزیه و تحلیل مشکلات، برقراری ارتباط موثر و بازار است.با این مهارت ها، آن است که بیشتر احتمال دارد که شما قادر خواهید بود برای به دست آوردن یک موقعیت در سطح مدیریتی خواهد بود. برخی از شرکت ها حتی ممکن است مایل به شما پرداخت بیشتر به دلیل درجه شما باشد.

اگر شما می خواهید یک برآورد از هزینه مدرک کاردانی در مدیریت، شما باید برای تماس با مدرسه شما به فکر حضور در. عوامل بسیاری تحت تاثیر قرار دهد کمک درسی، مانند محل مدرسه، مدت زمان برنامه و ابزار مورد نیاز برای شرکت در کلاس آنلاین.

چیز دیگری که شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن قبل از استفاده از این برنامه گزینه های حرفه ای را فراهم می کند. دانش آموزان با مدرک کاردانی در مدیریت ممکن است قادر به کار در شرکت ها، دولت و یا سازمان های غیر انتفاعی. مقامات رده بالا، مانند مدیر اجرایی، مدیر منابع انسانی و معاون رئيس جمهور از عملیات، ممکن است در دسترس باشد. با این حال، تجربه قبلی خود را می تواند نقش در شغل شما قادر پس از فارغ التحصیلی به بازی کند.بسیاری از دانش آموزان را انتخاب کنید به استفاده از این مقطع کاردانی به عنوان سکوی برای آموزش بیشتر است.

تقاضا برای برنامه های وابسته در مدیریت آسان است. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

2نتایج درمطالعات مدیریت Filter

مدرک علمی کاربردی در مدیریت زنجیره تامین

Washtenaw Community College
آنلاین تمام وقت 4 ترم ها سپتامبر 2020 آمریکا آن آربور

این یک برنامه آنلاین است. دانش آموزان ممکن است این برنامه را از کشور خودشان تکمیل کنند. دانش آموزان یاد خواهند گرفت که چطور استراتژی های زنجیره تامین را با اهداف شرکت ها هماهنگ کنند، تامین کنندگان، تولید کنندگان، توزیع کنندگان و خرده فروشان، اطمینان حاصل کنند که محصولات و خدمات برای مصرف کننده نهایی به موقع و مقرون به صرفه در دسترس می باشند، در حالی که نیازهای خدمات مشتری را برآورده می کنند. به عنوان بخشی از برنامه، دانش آموزان آماده هستند تا آزمون هایی را برای دریافت CLA (Certified Logistics Associate) و CLT (Certified Logistics Technician) گواهینامه صنعت آماده کنند.

کارشناسی کاردانی در مدیریت بین المللی

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland
آنلاین تمام وقت پاره وقت 1 - 2 سال ها زمان ثبت نام باز است سویس زوریخ + {تعداد} بیشتر