توضیحات رسمی را مطالعه کنید

آموزش و پرورش انگلیسی (BA با صدور گواهینامه آموزش)

معتبر توسط شورای ملی برای اعتباربخشی آموزش و پرورش معلم (NCATE)، برنامه آموزش و پرورش انگلیسی کالج کلمبیا مجهز به دانش آموزان با مهارت ها و گواهی نامه های لازم برای آموزش در هر نقطه در ایالات متحده، از جمله ناحیه کلمبیا و مشترک المنافع پورتوریکو.

برنامه های درجه چند ارائه دست، تجربه مرتبط بیش از برنامه آموزش و پرورش انگلیسی کالج کلمبیا است. در زمانی که شما فارغ التحصیل، شما بیش از 500 ساعت تجربه کلاس درس در مدارس منطقه انباشته شده است.

تبدیل به یک متخصص در این زمینه شما

دانش آموزان گزینه را به طیف گسترده ای از دوره ها، از جمله آفریقایی-آمریکایی، ادبیات بزرگسالان جوان، ادبیات چند فرهنگی یا مطالعات ژانر، مانند ادبیات گوتیک و یا داستانهای پلیسی است.

رشته آموزش زبان انگلیسی موسسه تابستانی معتبر مطالعات فرهنگی و ادبی در کالج ویتون در نورتون، ماساچوست حضور داشتند.

درجه آموزش و پرورش انگلیسی تساوی در طیف گسترده ای از رشته، از جمله روانشناسی، جامعه شناسی، توسعه نوجوانان، نوشتن، و صحبت های عمومی، علاوه بر روش های تدریس.

تجربه باعث تفاوت

DR. ساندرا جوان و دکتر آلن ناخن بیش از 13 سال تجربه در ترکیب تدریس در سطوح راهنمایی و دبیرستان و 16 سال دیگر کار با معلمان قبل از خدمت. این مربیان با عشق آنچه انجام می دهند و متعهد به آماده سازی دانشجویان برای مشاغل آموزشی موفق هستند.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 1 برنامه دیگر ارائه شده توسط Columbia College »

این دوره آنلاین
Start Date
سپتامبر 2019
سپتامبر 2019
Duration
درخواست اطلاعات
پاره وقت
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date

سپتامبر 2019