توضیحات رسمی را مطالعه کنید

scdd03

کارشناسی هنر در ارتباطات

لیسانس در ارتباطات در کالج سن دیگو مسیحی طراحی شده است به دانش آموزان با دانش جامع از ماهیت ارتباط انسانی است. با بررسی خرس اثرات ارتباطی بر فرهنگ، درجه ارتباطات آنلاین در SDC، فارغ التحصیلان برای انواع مشاغل. این برنامه درجه ارائه آنلاین، در محوطه دانشگاه و یا در قالب ترکیبی.

درجه آنلاین SDC در ارتباط دانش آموزان آماده به فرض موقعیت های رهبری در داخل سازمان مربوطه می باشند. ارائه دوره های میان رشته ای در طبیعت، و قرعه کشی از علوم انسانی، علوم اجتماعی، و هنرهای زیبا.

دانش آموزان در این برنامه خواهد این فرصت را به دوره های جالب و آموزنده مانند پخش گزارش های خبری (COM 435) است که مقدمه ای بر زمینه روزنامه نگاری پخش، از جمله رادیو، تلویزیون، و تولیدات آنلاین داریم. دانش آموزان تجربه عملی از طریق نوشتن و ضبط مصاحبه ها، روایات و اخبار به دست آورید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد درجه ما را در San Diego، و به همین دلیل کالج سن دیگو مسیحی می تواند انتخاب مناسبی برای شما، با پر کردن فرم در این صفحه!

گزینه های ارتباطی حرفه

  • روابط عمومی
  • مدیر تحریریه
  • استراتژیست نام تجاری
  • مدیر رسانه ای
  • VP ارتباطات

مشتریان

"با جلسه کلاس در شب و تنها یک بار در هفته، من شروع به دیدن رویای من به زندگی" ~ کیم Swadley

"این زیبایی SDCC است. به عنوان یک دانشجوی بزرگسالان در برنامه بزرگسالان مطالعات حرفه ای به شما یاد بگیرند مربوطه، دانش در دنیای واقعی تدریس از دیدگاه کتاب مقدس توسط اساتید خدایی. "~ فرانک Wilbourn

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 7 برنامه دیگر ارائه شده توسط San Diego Christian College »

این دوره آنلاین
Start Date
زمان ثبت نام باز است
Duration
Price
- $ 439 هزینه هر اعتباری
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا

زمان ثبت نام باز است