توضیحات رسمی را مطالعه کنید

sdcc04

کارشناسی هنر در توسعه انسانی

به منظور پاسخگویی به نیاز رو به رشد برای حرفه ای مسیحی در حرفه از قبیل مشاوره، خدمات اجتماعی، و منابع انسانی، آنلاین برنامه تحصیلی توسعه منابع انسانی در کالج سن دیگو مسیحی فارغ التحصیلان آماده برای کمک به دیگران در نیاز. این برنامه درجه ارائه آنلاین، در محوطه دانشگاه و یا در قالب ترکیبی.

کارشناسی SDC هنر در درجه توسعه انسانی در سن دیگو می دهد فارغ التحصیلان مهارت های فردی مورد نیاز برای تبدیل شدن به تاثیرگذار، چراغ لازم از امید در درون جوامع خود.

دانش آموزان در این برنامه خواهد این فرصت را به دوره های جالب و آموزنده مانند عمر توسعه دهانه (HD 364) است که یک مطالعه رشد انسان و توسعه از طریق چرخه زندگی است. در نظر گرفتن رشد جسمی، عاطفی، شناختی، اجتماعی، اخلاقی، معنوی، و شخصیت را شامل شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کارشناسی هنر در توسعه انسانی و به همین دلیل کالج سن دیگو مسیحی می تواند انتخاب مناسبی برای شما، با پر کردن فرم در این صفحه!

توسعه گزینه های شغلی بشر

  • منابع انسانی حرفه ای
  • بحران مرکز کارکنان
  • اوایل دوران کودکی مرکز مدیرعامل
  • مصاحبه اشتغال / همکاران
  • مدافع جوانان

مشتریان

"از طریق هر یک از کلاس، من بیشتر در مورد خودم به دست، دوستی که یک عمر طول بکشد به دست آورد، و از همه مهمتر در راه رفتن من به عنوان یک مسیحی بزرگ شد." ~ کیم Swadley

"استادان و همچنین دانش آموزان دیگر به من احساس راحتی و همچنین بخشی از آنها را." ~ پاتریشیا اسکات

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 7 برنامه دیگر ارائه شده توسط San Diego Christian College »

این دوره آنلاین
Start Date
زمان ثبت نام باز است
Duration
Price
- $ 439 هزینه هر اعتباری
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا

زمان ثبت نام باز است