بررسی دوره

برنامه آنلاین کارشناسی و کارشناسی رایانه (Hons) Arden University مهارت ها و دانش لازم را برای شما فراهم می کند تا بتوانید در مرحله بعد در حرفه خود گام بردارید. این مدرک BA (Hons) کسب و کار و محاسبات به شما کمک می کند تا با تمرکز بر تأثیر کسب و کار و مفاهیم محاسباتی در دستیابی به اهداف استراتژیک کسب و کار ، درک درستی از شیوه های اساسی کسب و کار را توسعه دهید.

حالت مطالعه انعطاف پذیر آردن به شما امکان می دهد دانش و فناوری اطلاعات خود را در مورد تعهدات موجود خود توسعه دهید. این برنامه مهارت های لازم برای تبدیل شدن به دارایی در هر مشاغل را در اختیار شما قرار می دهد و کمک می کند تا شما را به اهداف شغلی خود نزدیکتر کند.

طیف گسترده ای از برنامه های ارائه شده توسط آردن تمرکز جدی روی اشتغال ، مهارت های عملی و موفقیت شغلی دارد. این برنامه برای کمک به شما در الهام بخشیدن و مدیریت تغییرات در مشاغل خود ، با تمرکز ویژه ای بر محاسبات فعلی و روندهای فناوری اطلاعات ، ساخته شده است.

ماژولهای دوره

سطح 4

مهارت ها برای مطالعه بین رشته ای

 • این ماژول افتتاحیه به شما کمک می کند تا مشکلات را از دیدگاه های مختلف بررسی کنید و مهارت های خود را به عنوان یادگیرنده پرورش دهید. شما با جامعه دانشگاهی آنلاین خود آشنا می شوید و مهارت های کلیدی شخصی و حرفه ای را برای کمک به بهبود چشم انداز شغلی خود شروع می کنید.

فناوری رایانه

 • شما می توانید یک نمای کلی از طراحی سیستم ، سخت افزار ، نرم افزار و اصول اولیه شبکه را بدست آورید. این ماژول نگاهی عملی به ساختمان و نگهداری سیستم های رایانه ای و پاسخگویی به نیاز کاربران دارد.

سیستم های اطلاعاتی در سازمان ها

 • این ماژول به شیوه جمع آوری داده ها ، تعیین چه داده ای نیاز دارید و آنچه را که می خواهید از آن خارج شوید را مورد بررسی قرار می دهد ، به سازمان شما کمک می کند.

درک محیط کسب و کار

 • با ساختار کسب و کار و مسئولیت های سهامداران آشنا شوید. شما شروع به درک مفاهیم اصلی کسب و کار مانند عرضه و تقاضا، رقابت، بازار و اثرات دولت با این ماژول خواهید کرد.

اصول بازاریابی

 • این ماژول با تعاریف اولیه شروع می شود، پس از آن شما خواهید آموخت که تجزیه و تحلیل کسب و کار و بازارهای گسترده تر. شما همچنین خواهید آموختن برای شکستن بازارهای به بخش ها و استفاده از ابزارهای بازاریابی پویا.

افراد در سازمان ها

 • سازمان های موفق می دانند که چگونه کارکنان خود را هدایت و انگیزه می دهند و این ماژول چیزهایی را که مردم را تیک زده بررسی می کند. شما یاد خواهید گرفت که بهترین تیم ها چگونه کار کنند و چگونه به طور موثر مدیریت تغییرات.
سطح 5

اخلاق تحقیق در عمل

 • این ماژول فرصتی برای نشان دادن توانایی های خود را از طریق یک تکه کار طراحی خود به شما می دهد. شما روش شناسایی، طیف وسیعی از مهارت ها را تعیین می کنید و مسائل اخلاقی کار انجام شده را در نظر بگیرید. بعدها، این کار را به نحوی عملی انجام می دهید که به پروژه نهایی خود کار می کنید.

ارتباطات داده

 • هنگامی که تمام داده های خود را جمع آوری کرده و یک بانک اطلاعاتی مناسب برای آن ایجاد کردید ، باید آن اطلاعات به مکانی که باید در آنجا انتقال یابد. در این ماژول ، نحوه حرکت داده ها در یک شبکه را کشف خواهید کرد.

سیستم های کیفیت در فناوری اطلاعات

 • استانداردهای کیفیت توسط سازمان استاندارد بین المللی (ISO) تنظیم شده است. در این ماژول کدهای ایزو که برای صنعت فناوری اطلاعات مهم است ، نحوه ارائه استاندارد طلای کیفیت و فقط آنچه اشتباه پیش می رود توضیح خواهد داد.

سیستم های اطلاعات استراتژیک

 • این ماژول نگاهی به روندهایی نظیر هوش تجاری (BI) ، مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) ، برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP) و بهبود عملکرد تجاری (BPI) دارد. شما از منظر استراتژیک ، درک بهتری از سیستمهای اطلاعاتی در سازمانها ایجاد خواهید کرد.

مدیریت در سراسر فرهنگ

 • کسب و کار جهانی نیاز ما را به توجه به فرهنگ ملی می داند. این ماژول سوال می کند که چگونه محصولات ما در بازارهای مختلف کار خواهند کرد، چگونگی تسهیل نیروی چند فرهنگی و سایر مسائل مهم برای کسب و کار مدرن.

شرکت، پروژه

 • کارآفرینان در تمام سطوح نیاز به ابزار و تکنیک خاصی دارند تا بتوانند رشد کنند. این ماژول در حال حرکت به جلو در کسب و کار بزرگ، از نوآوری اولیه به رشد اولیه و فراتر از آن است.
سطح 6

روندهای فعلی در شبکه

 • در این ماژول که به طور مداوم در حال تحول است ، به فناوری های پیشرو و تأثیرات آنها بر روی افراد می پردازیم. شما ارزیابی می کنید که آیا محصولات جدید نسبت به محصولات قدیمی بهبود می یابند و تأثیر نوآوری در بخش ارتباطات را ارزیابی می کنید.

مدیریت در IT

 • شما متوجه می شوید که مدیر در زمینه های فناوری اطلاعات و فناوری چه چیزی لازم است. این ماژول در چگونگی کاوش مراحل بعدی خود به چگونگی برون سپاری ، معامله با پیمانکاران و مشاوران ، مدیریت بخش خود و قرار گرفتن در یک تجارت می پردازد.

مسائل مدیریت مدرن

 • با استفاده از تفکر روزافزون، این ماژول مسائل مربوط به مدیران امروز را بررسی می کند، از جمله: پایداری، انتخاب های اخلاقی و اخلاقی، و ارزش های شرکت ها. شما در دنیای در حال تغییر، از جمله جهانی سازی، جوامعی که در آن زندگی می کنیم، و نحوه تغییر چشم انداز اقتصادی خود، بازتاب می شود.

مدیریت بین الملل

 • از طریق راه اندازی شرکت های بین المللی با تیم های سراسر جهان کار را شروع کنید. با استفاده از تکنیک های موثر تر، می توانید تیم های دور افتاده را با تفاوت های فرهنگی مدیریت کنید.

برنامه ریزی پژوهش

 • این ماژول نهایی این امکان را به شما می دهد تا در حوزه ای از برنامه که بیشترین علاقه را به شما نشان می دهد ، تخصص پیدا کنید. با مربی سرپرست خود ، یک حوزه بین رشته ای مربوط به مدرک تحصیلی خود تعیین خواهید کرد. برای تکمیل این کار اصلی ، باید تمام مهارتهای به دست آمده در برنامه را درج کنید.

آنچه دانش آموزان ما می گویند:

119266_8ZN5bCSc.png

"من اکنون می توانم با رعایت لیست های انتخابی خود به عنوان یک راهنما ، کار خود را به شکلی مناسب اداره کنم و اطمینان حاصل کنم که اهداف تعیین شده خود را برآورده می کنم. تمام این چیزهایی که من با Arden University ."

پائولین باندا

BA (Hons) کسب و کار (گردشگری) (CMI)

الزامات واجد شرایط بودن

برای واجد شرایط بودن برای این دوره شما باید به طور معمول:

 • دو موضوع در سطح GCE یا معادل آن ، به علاوه پاس در درجه C یا بالاتر در سه موضوع در سطح GCSE یا معادل آن. یا
 • یک برنامه دسترسی شناخته شده یا معادل آن را انجام داد
 • برای دانش آموزانی که آموزش قبلی آنها به زبان انگلیسی تدریس نمی شود: IELTS 6.0 یا معادل آن (کمتر از 5.5 در هر عنصر).
اگر تجربه کاری داشته باشید

ما به طور مثبت از برنامه های کسانی که قادر به نشان دادن انگیزه خود برای مطالعه برنامه هستند، تشویق می کنیم و در نظر می گیریم. ما از بیانیه شخصی خود، همراه با CV و منابع خود برای حمایت از درخواست شما خواهش میکنیم.

هزینه ها

13،500 پوند (انگلستان)

برنامه آموزش در:
 • انگلیسی

مشاهده 48 برنامه دیگر ارائه شده توسط Arden University »

آخرین به روز رسانی آگوست 18, 2019
این دوره آنلاین
Start Date
اکتبر 2019
ژانویه 2020
Duration
3 - 6 
پاره وقت
تمام وقت
Price
4,917 EUR
هزینه در سال: 4،917 یورو (انگلیس / اتحادیه اروپا) ، 4،790 یورو (بین المللی)
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
ژانویه 2020
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
آوریل 2020
آخرین مهلت تقاضا

اکتبر 2019

ژانویه 2020

آوریل 2020