BA (Hons) جرم شناسی

عمومی

شرح برنامه

بررسی دوره

جرم شناسی آنلاین کارشناسی ارشد Arden University

حالت مطالعه انعطاف پذیر آردن به شما امکان می دهد مهارت های حقوقی و دانش رفتاری خود را در مورد تعهدات موجود خود توسعه دهید. این برنامه شما را با درک صحیح از عدالت کیفری مورد نیاز برای نزدیک تر کردن شما به اهداف شغلی خود مجهز می کند.

طیف گسترده ای از برنامه های ارائه شده توسط آردن تمرکز جدی روی اشتغال ، مهارت های عملی و موفقیت شغلی دارد. این برنامه برای کمک به شما در درک جرم از دیدگاههای مختلف تهیه شده است و به شما در مهارت های شغلی در سیستم دادگستری کمک می کند.

ماژولهای دوره

سطح 4

مهارت های مطالعه بین رشته ای
مهارت های خود را به عنوان یادگیرنده توسعه دهید و از دیدگاه های مختلف به مشکلات نگاه کنید. پس از آشنایی با جامعه دانشگاهی آنلاین خود و مهارت های اصلی مورد نیاز این برنامه ، مهارت های شخصی مورد نظر کارفرمایان را بهبود می بخشید.

جرم

سیستم عدالت کیفری
این مقدمه به بررسی مفهوم و پیامدهای سیستم عدالت کیفری انگلیس و ولز می پردازد. شما در مورد پیامدهای سن ، نژاد و کلاس صحبت خواهید کرد ، در کنار دیدگاه های رقابتی در مورد اهداف پلیس ، دادرسی ، دادگاه و خدمات تصحیحی. از اموال و جرایم سایبری گرفته تا بردگی مدرن ، این ماژول پیچیدگی های عدالت کیفری را برطرف می کند.

سیستم حقوقی انگلیسی
تفاوت های بین حقوقی و قوانین را بیاموزید و نحوه کار پارلمان و نظام حقوقی را با هم مقایسه کنید. شما همچنین می توانید واژگان قانونی خود را تدوین کنید ، تا بتوانید قوه قضاییه ، قوانین تفویض شده و دسته بندی های قانونی در انگلستان و ولز را درک کنید.

قانون کیفری
این ماژول تفاوت بین دادرسی و مقررات را توضیح می دهد و به شما این امکان را می دهد تا چگونگی همکاری سیستم حقوقی ، پارلمان و اتحادیه اروپا را با هم بررسی کنید. برای درک دسته بندی های قانون ، قوه قضاییه و قوانین تفویض شده ، شما را با برخی از اصطلاحات قانونی لازم آشنا خواهید کرد.

قانون

سطح 5

تحقیق و اخلاق در عمل
این ماژول این امکان را به شما می دهد که توانایی های خود را از طریق یک قطعه از کار طراحی خودتان به نمایش بگذارید. شما روش شناسی را تعیین می کنید ، طیف وسیعی از مهارت ها را توسعه می دهید و مباحث اخلاقی کارهایی را که انجام می دهید در نظر بگیرید. بعداً وقتی در جهت رسیدن به پروژه نهایی خود هستید ، این کار را به روشی عملی درج خواهید کرد.

مباحث معاصر در جرم شناسی
جرم و عدالت مرتباً در رسانه ها مورد بحث قرار می گیرد. این ماژول طیف وسیعی از مباحث جاری را در نظر می گیرد ، از جمله جرم نفرت ، جرم سازمان یافته جهانی و تروریسم ، سن مسئولیت کیفری و سوء استفاده از عدالت. در زیر این مباحث عمیق تر از محرومیت های اجتماعی ، آزادی مدنی در مقابل نظارت و صحت تحقیقات پلیس است.

آزادی های مدنی

قانون شکنجه 1 (سهل انگاری)
در حوزه وسیع قانونی معروف به Tort ، بزرگترین مؤلفه "سهل انگاری" نامیده می شود. شما در نظر خواهید گرفت که چه مسئولیت هایی به افراد یا سازمانها بدهکار است و عواقب کمبود آن.

قانون شکنجه 2 (سایر دوره ها)
شما در این ماژول Tort دوم مباحثی از قبیل تخلف ، مزاحمت و افتراء را پوشش خواهید داد. با استفاده از این قوانین در مشکلات زندگی واقعی ، این ماژول توانایی شما در مقابله با نقض قانون و محافظت از مردم در برابر ریسک را ایجاد می کند.

نیروی انتظامی و اختیارات پلیس
تنوع کار پلیس در انگلستان و ولز از جمله پیامدهای گسترده تر روابط جوانان و جامعه ، محوریت این ماژول است. شما جنبه های بین المللی پلیس ، نظم عمومی ، استخدام و توازن نظارت در برابر آزادی های مدنی را بررسی خواهید کرد.

سطح 6

جرایم سایبری
این ماژول به بررسی پیشرفت های تکنولوژیکی می پردازد که موارد کلاهبرداری آنلاین و سایر موارد جرایم سایبری شایع تر است. شما در نظر خواهید گرفت که چگونه این پرونده ها به زمینه های دیگر سیستم دادرسی کیفری و سایر جنبه های آموخته شده در این برنامه پیوند می یابد.

عدالت جوانان
راههایی که جامعه ما با موارد رفتارهای مجرمانه در جوانان سروکار دارد ، را با مطالعه توسعه تاریخی سیستم دادگستری جوانان ، کشف کنید. شما با استفاده از کلیه مدارس فکری اصلی و معاصر ، سیستم عدالت امروز جوانان را تحلیل خواهید کرد.

پیشگیری از جرم
این ماژول که قبلاً به عنوان بخش های اداری و سیاسی مورد توجه قرار گرفته بود ، آخرین ایده های جرم شناسی را در مورد جنبه های عملی پیشگیری از جرم به کار می برد. در اینجا ، در مورد نقاط قوت و ضعف این رویکردها ، شایستگی اقدامات موقعیتی در مقابل اقدامات اجتماعی در پیشگیری از جرم و نحوه تأثیر جوامع و محیط بر پلیس و کنترل جرم بحث خواهید کرد.

قانون شواهد
با استفاده از موارد مهم ، از جمله قانون حقوق بشر 1998 ، شما چگونگی وقوع جمع آوری شواهد ، چگونگی استفاده از آن و آنچه در این ماژول به عنوان اثبات تعریف می شود ، در نظر خواهید گرفت.

برنامه ریزی تحقیق

آنچه دانش آموزان ما می گویند:

119271_FNYt7mPw.png

"من می خواهم مدت طولانی است که به عنوان وکالت باشم و راهی نیست که بتوانم بدون مدرک این کار را انجام دهم. من همچنین مجذوب قانون و عدالت هستم ؛ این یک موضوع سخت است و من یک چالش را دوست دارم." هزینه تحصیلات عالی ، من نمی توانم از پس کار خود بر بیایم ؛ با مطالعه آنلاین می توانم تمام وقت کار کنم و یک مدرک تمام وقت را انجام دهم. "

ریچارد وینگ ،
LLB

الزامات واجد شرایط بودن

برای واجد شرایط بودن برای این دوره شما باید به طور معمول:

  • دو موضوع در سطح GCE A یا معادل آن ، به علاوه پاس در درجه C یا بالاتر در سه موضوع در سطح GCSE یا معادل آن. یا
  • یک برنامه دسترسی شناخته شده یا معادل آن را انجام داد
  • برای دانش آموزانی که آموزش قبلی آنها به زبان انگلیسی تدریس نمی شود: IELTS 6.0 یا معادل آن (کمتر از 5.5 در هر عنصر).
اگر تجربه کاری داشته باشید

ما به طور مثبت از برنامه های کسانی که قادر به نشان دادن انگیزه خود برای مطالعه برنامه هستند، تشویق می کنیم و در نظر می گیریم. ما از بیانیه شخصی خود، همراه با CV و منابع خود برای حمایت از درخواست شما خواهش میکنیم.

هزینه ها

13،500 پوند (انگلستان)

آخرین به روز رسانی سپتامبر 2019

درباره این دانشگاه

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journ ... اطلاعات بیشتر

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journey into higher education, Arden has the tools and the passion to help provide you with a truly engaging and beneficial learning experience. اطلاعات محدود