توضیحات رسمی را مطالعه کنید

BA (Hons) کسب و کار و بازاریابی

مدرک کارشناسی و بازاریابی ما (Hons) آنلاین دانشجویان را با درک وسیع و کامل در مورد محیط و عملیات مدرن کسب و کار و ارتقاء بازار به سرعت در حال تغییر می پذیرد.

ماژول های کسب و کار شما را به مشکلات فزاینده ای پیچیده معرفی می کند و شما را تشویق می کند تا دانش و درک خود را برای توسعه راه حل های نوآورانه اعمال کنید. ماژول های بازاریابی نه تنها به درک شما از نقش تابع بازاریابی در سازمان ها بلکه همچنین به شما اجازه می دهد که به مطالعه موضوعات تخصصی مانند بازاریابی کسب و کار الکترونیکی و بازاریابی کسب و کار به کسب و کار بپردازید.

چرا این موضوع را مطالعه کنید؟

بازاریابی یکی از سریعترین صنایع خلاق در حال رشد است و در مرکز بسیاری از کسب و کارها قرار دارد. تحصیل در رشته بازرگانی و بازاریابی به منظور توسعه حرفه ای شما به عنوان مفاهیم نظیر تجزیه و تحلیل مصرف کننده و برنامه ریزی و اجرای برنامه های بازاریابی، کمک می کند. مهارت های گسترده و دانش های کسب شده توسط ماژول های کسب و کار نیز شما را قادر می سازد تا تعدادی از مسیرهای مختلف حرفه ای را دنبال کرده و به شما در زمینه تحقیق، گزارش، تجزیه و تحلیل و ارائه ارائه دهید.

روش های آموزشی و سبک

بر خلاف یک محیط دانشگاهی سنتی، دوره های آموزشی آنلاین ما از یک محیط آموزشی مجازی استفاده می کنند. این سیستم برای پیگیری و مدیریت فرایند یادگیری در زمان واقعی طراحی شده و دسترسی شما به وسایل آموزشی خود را هر زمان که بخواهید به شما ارائه می دهد.

این پلت فرم یادگیری اجازه می دهد تا هر دو دانش آموزان و معلمان به طور فعال در مکالمات در زمان واقعی شرکت کنند و شما می توانید به سخنرانی ها و سمینارهای زنده در اینترنت گوش دهید و مشاهده کنید. مطالعه کاملا آنلاین انجام می شود و برنامه تحصیلی می تواند به کار و تعهدات شخصی شما بستگی دارد.

شما در تمام دوره های کسب و کار و مدیریت خود توسط یک مشاور دانش آموز اختصاصی پشتیبانی می کنید و به طور منظم با دانش آموزان و معلمان خود ارتباط برقرار می کنید.

روش های ارزیابی

ما بر مبنای رویکرد مبتنی بر انتساب به ارزیابی به جای امتحانات اتخاذ میکنیم. مأموریت های بازاریابی و بازاریابی مبتنی بر تجربه کاری واقعی است و توسط مدرسین به صورت مستمر ارزیابی می شود.

شما همیشه از ابتدای برنامه خود در مورد شرایط فعلی فعلی خود مطلع هستید، به شما این امکان را می دهد که موفقیت روش های فعلی مطالعه خود را ارزیابی کرده و مناطق را بهبود بخشید.

ما بر این باوریم که این شفافیت اطلاعاتی را که شما نیاز دارید تا بیشتر از دوره خود استفاده کنید، به شما ارائه می دهد. ما این کار را با:

  • نشان دادن علائم خود را به وضوح در کتاب درجه خود را، که می تواند مشاهده شود هر زمان که شما وارد بر روی پلت فرم یادگیری؛
  • تغییر سریع کار برآورده شده برای اطمینان از اینکه کتاب درجه شما همیشه به روز است؛
  • ارزیابی کار خود را در سراسر ماژول به جای انتظار برای پایان سال امتحانات؛
  • اطمینان از داشتن تماس منظم با مشاور دانشجویی شما؛
  • سادگی و شفافیت در طراحی معیارهای ارزیابی ما.

ما همچنین داریم که اطمینان حاصل کنیم که کار ارائه شده توسط دانش آموزان معتبر است. علاوه بر این واقعیت که اغلب کارها اغلب ارزیابی می شوند، از یک سیستم نظارت الکترونیک معتبر برای بررسی سرقت ادبی استفاده می کنیم. در صورت موفقیت آمیز بودن دوره بازرگانی و بازاریابی BA (Hons)، شما برای شرکت در مراسم فارغ التحصیلی در دانشگاه اسکس، کالج گردهم می روید.

مقصد شغلی

مدرک کسب و کار و بازاریابی شما را در درک انتقادی و بازتاب دهنده بازاریابی و ارتباط آن با محیط کسب و کار بین المللی وسیع تر فراهم می کند.

درک عمیقی که فارغ التحصیلان ما در مطالعات خود به دست می آورند، منجر به مشاغل در حوزه هایی مانند مشاوره، تبلیغات، بازاریابی دیجیتال و هماهنگی پروژه، و نیز مدیریت عمومی شده است.

شرایط ورود

ما الزامات ورودی انعطاف پذیر را داریم که در هر دو تجربه تحصیلی و تحصیلی شما و همچنین انگیزه شما برای انجام این درس به کار می رود. دو راه ورود به BA (Hons) برنامه بازرگانی و بازاریابی ما وجود دارد:

1 - ورودی علمی

به منظور رعایت الزامات ورودی تحصیلی برای برنامه BA (Hons) کسب و کار و بازاریابی ما باید حداقل شرایط زیر را داشته باشید:

  • دو سطح A یا معادل آن؛ به علاوه
  • اگر انگلیسی زبان اول شما نیست، IELTS (Academic) 6.0 یا معادل آن.
  • اگر شما IELTS یا معادل آن را نپردازید، ما نیاز به دانش آموزان برای آزادی آزمون آنلاین آنلاین انگلیسی.

2 - مسیر تجربه کار

ما متوجه می شویم که شما می توانید مهارت های مختلفی را بدست آورید و عملکرد پیشین علمی نه تنها نشان دهنده توانایی متقاضیان نیست. بنابراین، اگر حداقل حداقل استانداردهای علمی بالا را رعایت نکنید، هنوز ممکن است واجد شرایط ثبت نام از طریق مسیر ورود مجدد شما باشد.

درخواست شما به صورت فردی در نظر گرفته می شود و با توجه به انگیزه شما برای انجام این دوره، تجربه کاری قبلی و سایر مدارک مربوطه که توانایی شما برای موفقیت برنامه کامل را نشان می دهد، در نظر گرفته می شود.

دانش آموزان از طریق این مسیر پذیرفته می شوند تا بتوانند دوره را شروع کنند و ارزیابی کنند که آیا در سه هفته اول برای آنها مناسب است یا خیر. تمام متقاضیان باید اولین تکالیف خود را در طول این مدت به منظور ادامه تحصیل خود تحویل دهند.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 30 برنامه دیگر ارائه شده توسط University of Essex Online »

آخرین به روز رسانی October 23, 2018
این دوره Online
Start Date
زمان ثبت نام باز است
Duration
48 
پاره وقت
Price
18,480 GBP
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا

زمان ثبت نام باز است