بررسی دوره

این برنامه ابزارها و تئوری های اصلی صنعت گردشگری و نحوه استفاده از آنها در موقعیت های دنیای واقعی را در بر می گیرد. کسب و کار آنلاین BA (Hons) Arden University (گردشگری) (CMI) به پیشرفت مهارت های ارتباطی شما کمک خواهد کرد و شما را برای مراحل حرفه ای بعدی خود آماده می کند. اعتبارنامه CMI این برنامه همچنین به این معناست که به فارغ التحصیلان دیپلم سطح 5 در رهبری و مدیریت اعطا می شود تا به شما در ایستادگی از جمع کمک کند.

حالت مطالعه انعطاف پذیر آردن به شما امکان می دهد مهارتهای گردشگری شغلی خود را در مورد تعهدات موجود خود توسعه دهید. این برنامه شما را با دانش استراتژیک و فرهنگی لازم جهت گام های بعدی خود در زمینه تجارت گردشگری مجهز کرده و به شما کمک می کند تا سرمایه ای برای طیف وسیعی از سازمان ها باشید.

طیف گسترده ای از برنامه های ارائه شده توسط آردن تمرکز جدی روی اشتغال ، مهارت های عملی و موفقیت شغلی دارد. این برنامه با تمرکز خاصی روی توسعه مهارت ها و دانش های گردشگری تدوین شده است تا به شما در الهام بخشیدن و مدیریت تغییرات در سازمان خود کمک کند.

ماژولهای دوره

سطح 4

توسعه مهارت های شخصی و مدیریتی

 • شما نیاز به مهارت های مدیریت عالی دارید، چه در یک شرکت چند ملیتی و چه در یک شرکت کوچک. از مدیریت شخصی خود شروع کنید، به مدیریت تیم کمک می کنید و سپس به تدریس نظریه های انگیزش، مدیریت تعارض و توانمند سازی در سازمان های بزرگ تر پرداخته می شوید.

درک محیط کسب و کار

 • با ساختار کسب و کار و مسئولیت های سهامداران آشنا شوید. شما شروع به درک مفاهیم اصلی کسب و کار مانند عرضه و تقاضا، رقابت، بازار و اثرات دولت با این ماژول خواهید کرد.

اصول بازاریابی

 • این ماژول با تعاریف اولیه شروع می شود، پس از آن شما خواهید آموخت که تجزیه و تحلیل کسب و کار و بازارهای گسترده تر. شما همچنین خواهید آموختن برای شکستن بازارهای به بخش ها و استفاده از ابزارهای بازاریابی پویا.

معرفی مالی

 • درک پایه ای از مالی یک دارایی بزرگ است و این ماژول شما را از طریق چگونگی مدیریت کتاب های شرکتها، تهیه حساب ها و تصمیم گیری های تجاری می گیرد. شما مجهز هستید تا بتوانید بر سازمان خود تاثیر بگذارید.

افراد در سازمان ها

 • سازمان های موفق می دانند که چگونه کارکنان خود را هدایت و انگیزه می دهند و این ماژول چیزهایی را که مردم را تیک زده بررسی می کند. شما یاد خواهید گرفت که بهترین تیم ها چگونه کار کنند و چگونه به طور موثر مدیریت تغییرات.

شناخت محیط گردشگری

 • به عنوان گردشگر ، بسیاری از ما از فکر و تقاضا ، تصمیمات دولت ، انگیزه های گردشگری و اینکه چطور این زنجیره تأمین منحصر به فرد در کنار هم قرار گرفته فکر نمی کنیم. شما با درک مفاهیم کلیدی که زیربنای صنعت گردشگری است از این ماژول دور خواهید شد.
سطح 5

مدیریت در سراسر فرهنگ

 • کسب و کار جهانی نیاز ما را به توجه به فرهنگ ملی می داند. این ماژول سوال می کند که چگونه محصولات ما در بازارهای مختلف کار خواهند کرد، چگونگی تسهیل نیروی چند فرهنگی و سایر مسائل مهم برای کسب و کار مدرن.

فرآیندهای کسب و کار

 • راه کار شما باید طراحی و مدیریت شود تا از وقت و پول خود بیشترین بهره را ببرید. در این ماژول شما به مسائلی مانند معیار سنجش، مدیریت زنجیره تامین و اینکه آیا یک پروژه موفق بوده است، نگاه کنید.

سازمانی و کارآفرینی

 • کارآفرینان در تمام سطوح نیاز به ابزار و تکنیک خاصی دارند تا بتوانند رشد کنند. این ماژول در حال حرکت به جلو در کسب و کار بزرگ، از نوآوری اولیه، از طریق رشد اولیه است.

تحلیل کسب و کار

سازمانها از مقدار زیادی اطلاعاتی که تولید می کنند استفاده می کنند، تفاوت بین موفقیت و شکست است. این ماژول به دنبال یافتن، استخراج، کار با، تجزیه و تحلیل و تفسیر داده ها، توسعه مهارت ها برای طراحی پروژه جمع آوری اطلاعات خود است.

موضوعات معاصر در مدیریت گردشگری

 • از آنجا که تعداد بیشتری از گردشگران با درآمد یکبار مصرف بیشتر به مسافرت می روند ، این صنعت با پیشنهادات جدید پاسخ می دهد و دولت ها با قوانین خاص واکنش نشان می دهند. این ماژول نگاهی به برخی از روندهای شکل گرفته در صنعت مسافرتی ، از دیدگاه سازمانها و مصرف کنندگان دارد.

مدیریت گردشگری پایدار

 • چگونگی تأثیر جهانگردی از ارائه دهندگان خدمات تا جوامع محلی ، در این ماژول بحث خواهد شد. شما در مورد موضوعات پایداری اساسی صنعت امروز بحث خواهید کرد ، و درباره راهکارهای به کار رفته در صنعت گردشگری و مشاغل انفرادی داوری آگاهانه می کنید.
سطح 6

مسائل مدیریت مدرن

 • با استفاده از تفکر روزافزون، این ماژول مسائل مربوط به مدیران امروز را بررسی می کند، از جمله: پایداری، انتخاب های اخلاقی و اخلاقی، و ارزش های شرکت ها. شما در دنیای در حال تغییر، از جمله جهانی سازی، جوامعی که در آن زندگی می کنیم، و نحوه تغییر چشم انداز اقتصادی خود، بازتاب می شود.

مدیریت استراتژیک

 • با استفاده از طیف وسیعی از تئوری ها و تکنیک های استراتژیک ، روش طراحی نقشه راه برای موفقیت کسب و کار خود در این ماژول را بیاموزید. شما به ادغام ها و ادغام ها ، همکاری با شرکا ، برنامه ریزی ملی و بین المللی ، و راههایی که سازمان ها برنامه های خود را با مدیریتی مؤثر در تحولات ارائه می دهند ، نگاه خواهید کرد

مدیریت خود و دیگران

 • این ماژول موضوع حمایت و توسعه خود و دیگران را ادامه می دهد. تکنیک های مدیریت استرس، تفکر مثبت و توسعه تکیه گاه را در کنار ابزارهای خلاقیت و تصمیم گیری یاد بگیرید. شما همه چیز را از استخدام به مدیریت تیم بررسی خواهید کرد.

مدیریت مقصد بین المللی

 • شما می آموزید که چگونه یک مقصد را از طریق برندسازی ، بازاریابی و استراتژی رقابتی کنید. این ماژول به شما کمک می کند تا یک بحران را مدیریت کنید ، روندها و چرخه زندگی گردشگری را درک کنید.

روش های تحقیق و پایان نامه

 • با حضور معلم نظارت شما، یک منطقه بین رشته ای مرتبط با درجه خود را برای تحقیق تعیین می کنید، به شما این امکان را می دهد تا تخصص خود را در زمینه برنامه ای که بیشترین علاقه شما را دارد، اختصاص دهید.

آنچه دانش آموزان ما می گویند:

119266_8ZN5bCSc.png

"من اکنون می توانم با رعایت لیست های انتخابی خود به عنوان یک راهنما ، کار خود را به شکلی مناسب اداره کنم و اطمینان حاصل کنم که اهداف تعیین شده خود را برآورده می کنم. تمام این چیزهایی که من با Arden University ."

پائولین باندا

BA (Hons) کسب و کار (گردشگری) (CMI)

الزامات واجد شرایط بودن

برای واجد شرایط بودن برای این دوره شما باید به طور معمول:

 • دو نفر در سطح GCE A یا معادل آن، به علاوه در کلاس C یا بالاتر در سه موضوع در سطح GCSE یا معادل آن گذر می کنند. یا
 • یک برنامه دسترسی شناخته شده یا معادل آن را انجام داد
 • برای دانش آموزانی که آموزش قبلی آنها به زبان انگلیسی تدریس نمی شود: IELTS 6.0 یا معادل آن (کمتر از 5.5 در هر عنصر).
اگر تجربه کاری داشته باشید
 • ما به طور مثبت از برنامه های کسانی که قادر به نشان دادن انگیزه خود برای مطالعه برنامه هستند، تشویق می کنیم و در نظر می گیریم. ما از بیانیه شخصی خود، همراه با CV و منابع خود برای حمایت از درخواست شما خواهش میکنیم.

هزینه ها

13،500 پوند (انگلستان)

برنامه آموزش در:
 • انگلیسی

مشاهده 48 برنامه دیگر ارائه شده توسط Arden University »

آخرین به روز رسانی آگوست 18, 2019
این دوره آنلاین
Start Date
اکتبر 2019
ژانویه 2020
Duration
3 - 6 
پاره وقت
تمام وقت
Price
4,917 EUR
هزینه در سال: 4،917 یورو (انگلیس / اتحادیه اروپا) ، 4،790 یورو (بین المللی)
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
ژانویه 2020
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
آوریل 2020
آخرین مهلت تقاضا

اکتبر 2019

ژانویه 2020

آوریل 2020