BA (Hons) کسب و کار (گردشگری) (CMI)

عمومی

شرح برنامه

بررسی دوره

این برنامه ابزارها و تئوری های اصلی صنعت گردشگری و نحوه استفاده از آنها در موقعیت های دنیای واقعی را در بر می گیرد. کسب و کار آنلاین BA (Hons) Arden University (گردشگری) (CMI) به پیشرفت مهارت های ارتباطی شما کمک خواهد کرد و شما را برای مراحل حرفه ای بعدی خود آماده می کند. اعتبار سنجی CMI این برنامه همچنین به این معناست که به فارغ التحصیلان دیپلم سطح 5 در رهبری و مدیریت اعطا می شود تا بتواند در ایستادگی از جمع کمک کند.

حالت مطالعه انعطاف پذیر آردن به شما امکان می دهد مهارتهای گردشگری شغلی خود را در مورد تعهدات موجود خود توسعه دهید. این برنامه شما را با دانش استراتژیک و فرهنگی لازم جهت گام های بعدی خود در زمینه تجارت گردشگری مجهز کرده و به شما کمک می کند تا سرمایه ای برای طیف وسیعی از سازمان ها باشید.

طیف گسترده ای از برنامه های ارائه شده توسط آردن تمرکز جدی روی اشتغال ، مهارت های عملی و موفقیت شغلی دارد. این برنامه با تمرکز خاصی روی توسعه مهارت ها و دانش های گردشگری تدوین شده است تا به شما در الهام بخشیدن و مدیریت تغییرات در سازمان خود کمک کند.

ماژولهای دوره

سطح 4

توسعه مهارتهای شخصی و مدیریتی
شما به مهارتهای مدیریت عالی خواه کار در یک شرکت چندملیتی یا یک میکرو تجارت نیاز دارید. از ابتدای مدیریت شخصی خود شروع به کار خواهید کرد تا مدیریت تیم را انجام دهید و سپس یاد بگیرید که تئوریهای انگیزش ، مدیریت درگیری و توانمندسازی را در سازمانهای بزرگتر بکار ببرید.

درک محیط کسب و کار
با ساختار تجارت و مسئولیت های ذینفعان آشنا شوید. شما شروع به درک مفاهیم اصلی تجارت مانند عرضه و تقاضا ، رقابت ، بازارها و اثرات دولت با این ماژول خواهید کرد.

اصول بازاریابی
این ماژول با تعاریف اساسی شروع می شود ، پس از آن یاد می گیرید که مشاغل و بازارهای گسترده تر را تجزیه و تحلیل کنید. همچنین یاد خواهید گرفت که بازارها را به بخشهایی تقسیم کرده و از ابزارهای بازاریابی پویا استفاده کنید.

آشنایی با امور مالی
درک اساسی در مورد دارایی یک دارایی عالی است و این ماژول شما را از طریق مدیریت شرکتها در کتابهای خود ، تهیه حساب و اطلاع رسانی در مورد تصمیمات تجاری به شما سوق می دهد. شما بهتر خواهید بود تا تأثیر خود را بر سازمان خود بگذارید.

افراد در سازمان ها
سازمان های موفق می دانند که چگونه کارکنان خود را هدایت و ایجاد انگیزه کنند ، و این ماژول مواردی را که باعث می شود افراد تیک بزنند ، بررسی می کند. خواهید آموخت که چگونه تیمها به بهترین وجه کار می کنند ، و چگونه می توانند تغییرات را مدیریت کنند.

شناخت محیط گردشگری
به عنوان گردشگر ، بسیاری از ما از فکر و تقاضا ، تصمیمات دولت ، انگیزه های گردشگری و اینکه چطور این زنجیره تأمین منحصر به فرد در کنار هم قرار گرفته فکر نمی کنیم. شما با درک مفاهیم کلیدی که زیربنای صنعت گردشگری است از این ماژول دور خواهید شد.

سطح 5

مدیریت در سراسر فرهنگ
تجارت جهانی ما را ملزم می کند فرهنگ های ملی را در نظر بگیریم. این ماژول سؤال می کند که محصولات ما در بازارهای مختلف چگونه کار می کنند ، چگونگی تسهیل نیروی کار چند فرهنگی و سایر موضوعات مهم برای تجارت مدرن.

فرآیندهای کسب و کار
روش کار شما باید طراحی و مدیریت شود تا از وقت و هزینه خود نهایت استفاده را ببرید. در این ماژول به مواردی از جمله معیار ، مدیریت زنجیره تأمین و اینکه آیا یک پروژه با موفقیت رسیده است ، می پردازید.

کارآفرینی و کارآفرینی
کارآفرینان در تمام سطوح به ابزار و تکنیک های خاصی احتیاج دارند تا بتوانند پیشرفت کنند. این ماژول مربوط به حرکت به جلو در مشاغل بزرگ است ، از نوآوری اولیه ، تا رشد اولیه.

تحلیل کسب و کار
روشی که سازمانها از داده های عظیم خود استفاده می کنند می تواند تفاوت موفقیت و عدم موفقیت باشد. این ماژول به دنبال یافتن ، استخراج ، کار با آن ، تجزیه و تحلیل و تفسیر داده ها ، توسعه مهارت های طراحی پروژه جمع آوری داده های شخصی شما می باشد.

موضوعات معاصر در مدیریت گردشگری
از آنجا که تعداد بیشتری از گردشگران با درآمد یکبار مصرف بیشتر به مسافرت می روند ، این صنعت با پیشنهادات جدید پاسخ می دهد و دولت ها با قوانین خاص واکنش نشان می دهند. این ماژول نگاهی به برخی از روندهای شکل گرفته در صنعت مسافرتی ، از دیدگاه سازمانها و مصرف کنندگان دارد.

مدیریت پایدار گردشگری
چگونگی تأثیر جهانگردی از ارائه دهندگان خدمات تا جوامع محلی ، در این ماژول بحث خواهد شد. شما در مورد موضوعات پایداری اساسی صنعت امروز بحث خواهید کرد ، و درباره راهکارهای به کار رفته در صنعت گردشگری و مشاغل انفرادی داوری آگاهانه می کنید.

سطح 6

مسائل مدیریت معاصر
این ماژول با استفاده از به روزترین تفکر ، موضوعاتی را که امروزه مدیران با آن روبرو هستیم از جمله پایداری ، انتخاب اخلاقی و اخلاقی و ارزشهای شرکتی بررسی می کند. شما در مورد دنیای در حال تغییر ، از جمله جهانی سازی ، جوامعی که در آن زندگی می کنیم ، و نحوه تغییر چشم انداز اقتصادی ما تأمل می کنید.

مدیریت استراتژیک
با استفاده از طیف وسیعی از تئوری ها و تکنیک های استراتژیک ، روش طراحی نقشه راه برای موفقیت کسب و کار خود در این ماژول را بیاموزید. شما به ادغام ها و ادغام ها ، همکاری با شرکا ، برنامه ریزی ملی و بین المللی ، و راههایی که سازمان ها برنامه های خود را با مدیریتی مؤثر در تحولات ارائه می دهند ، نگاه خواهید کرد.

مدیریت خود و دیگران
این ماژول موضوع پشتیبانی و توسعه خود و دیگران را ادامه می دهد. در کنار ابزارهایی برای خلاقیت و تصمیم گیری ، تکنیک های مدیریت استرس ، تفکر مثبت و توسعه یقین آمیز را بیاموزید. شما همه چیز را از استخدام گرفته تا مدیریت تیم بررسی می کنید.

مدیریت مقصد بین المللی
شما می آموزید که چگونه یک مقصد را از طریق برندسازی ، بازاریابی و استراتژی رقابتی کنید. این ماژول به شما کمک می کند تا یک بحران را مدیریت کنید ، روندها و چرخه زندگی گردشگری را درک کنید.

روشها و رساله های تحقیق
با مربی سرپرست خود ، یک حوزه بین رشته ای مربوط به مدرک تحصیلی خود را برای تحقیق تعیین خواهید کرد و این امکان را به شما می دهد که در یک حوزه از برنامه که بیشترین علاقه را به شما داشته باشد ، تخصص پیدا کنید.

همکاری های صنعت

هنگامی که در دوره BA (Hons) Business (گردشگری) (CMI) ثبت نام می کنید ، می توانید در برنامه های زیر مهارت توسعه کسب و کار شرکت کنید:

3xfI1Q8m_PdCzHGN1DPVTK0zAyHycLsgzDGKSk08hSi_IIu4DhyIIwCjnOT42HFUYyHRufLNOS4rBpQk5xH4mUvHDAnlaUjffuK6Q2B4ZL8Ahul5EVzl0KQ-J8LliPYyW2tmq5FB

فرهنگستان شبکه سیسکو
با ارزشمندترین مهارتهای فنی امروز ، دنیای واقعی را بدست آورید. برای به دست آوردن دانش فنی حداقل در 1 یا 2 حوزه شغلی با تقاضای زیاد از تجهیزات واقعی ، نرم افزار و شبیه ساز استفاده کنید.


YjLsBurD4fjcCjwkKvxVp_nmD4tvSeMa4b0DIfTdcDB81vK5tsTbB_DQXKZikFDaBj3x9i37JEpScHeETAx9uJjtCw5o5ZNeq9xC6rpcWO5zQ23jD0V4sxROMikyBg

فروش دنباله فروش
140 مسیر دنباله و 520 نشان برای انتخاب وجود دارد که بسیاری از جنبه های تجارت ، محاسبه و استفاده از Salesforce به عنوان یک ابزار مدیریت را در بر می گیرد.

چگونه کار می کند؟
مشارکت با همکاران صنعت ما کاملاً داوطلبانه است. مشارکت یا تصمیم شما برای مطالعه این موارد اضافی هیچ تاثیری در مدرک تحصیلی یا نمرات دریافتی شما نخواهد داشت.

آنچه دانش آموزان ما می گویند:

yXbULR6cmdmsX-cO1ecGRe7-kWY9k7DSt-UsQbS5VrdYLarZeXuWWwByrJnpiNEtwg0j5omBKEwuaQVDKu_uqHMmQJCI8IjVNOlZ0U4Hapa7-taMBdSI_VVZF7Z82wt8n94XEYin

"من مطمئناً آردن را توصیه می كنم زیرا شما یاد می گیرید كه به تنهایی مشغول تحقیق و حل مشكلات باشید و در صورت لزوم از پشتیبان تهیه كنید."

مارسل Wahrhaftig ،
کسب و کار کارشناسی (Hons) (CMI)
آلمان

119266_8ZN5bCSc.png

"من اکنون می توانم با رعایت لیست های انتخابی خود به عنوان یک راهنما ، کار خود را به شکلی مناسب اداره کنم و اطمینان حاصل کنم که اهداف تعیین شده خود را برآورده می کنم. تمام این چیزهایی که من با Arden University ."

پائولین باندا
BA (Hons) تجارت (جهانگردی) (CMI)
انگلستان

الزامات واجد شرایط بودن

برای واجد شرایط بودن برای این دوره شما باید به طور معمول:

  • دو نفر در سطح GCE A یا معادل آن، به علاوه در کلاس C یا بالاتر در سه موضوع در سطح GCSE یا معادل آن گذر می کنند. یا
  • یک برنامه دسترسی شناخته شده یا معادل آن را انجام داد
  • برای دانش آموزانی که آموزش قبلی آنها به زبان انگلیسی تدریس نمی شود: IELTS 6.0 یا معادل آن (کمتر از 5.5 در هر عنصر).
اگر تجربه کاری داشته باشید

ما به طور مثبت از برنامه های کسانی که قادر به نشان دادن انگیزه خود برای مطالعه برنامه هستند، تشویق می کنیم و در نظر می گیریم. ما از بیانیه شخصی خود، همراه با CV و منابع خود برای حمایت از درخواست شما خواهش میکنیم.

هزینه ها

13،500 پوند (انگلستان)

آخرین به روز رسانی اکتبر 2019

درباره این دانشگاه

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journ ... اطلاعات بیشتر

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journey into higher education, Arden has the tools and the passion to help provide you with a truly engaging and beneficial learning experience. اطلاعات محدود