BA (Hons) تجارت (مالی) (بالا بالا)

عمومی

شرح برنامه

مدیریت مالی سالم برای دستیابی به اهداف استراتژیک کلیدی است. در این دوره ، شما درک گسترده ای از فعالیت های تجاری و همچنین یادگیری ابزارها و تئوری های اصلی مدیریت مالی و نحوه استفاده از این موارد در موقعیت های واقعی کسب و کار ارائه خواهید کرد.

بررسی دوره

اگر قبلاً یک HND در تجارت یا معادل آن را کسب کرده باشید ، این Top-Up به شما امکان می دهد تا به یک مدرک دانشگاهی کامل در رشته های تحصیلات (مالی) برسید. کسب و کار آنلاین BA (Hons) Arden University (مالی) (Top-Up) درک گسترده ای از ابزارها و تئوری های مدیریت مالی که برای موفقیت در کسب و کار ضروری است ، ایجاد خواهد کرد.

حالت انعطاف پذیر Arden اجازه می دهد تا مهارت های مالی خود را در اطراف تعهدات موجود گسترش دهید. این برنامه شما را با دانش مالی مورد نیاز برای انجام مراحل بعدی در دنیای کسب و کار، فراهم می کند و زمینه خوبی برای حرفه آینده خود را فراهم می کند.

طیف گسترده ای از برنامه های ارائه شده توسط Arden تمرکز زیادی بر قابلیت های استخدام، مهارت های عملی و موفقیت شغلی دارد. این برنامه با تمرکز خاصی روی مهارت های مالی و دانش ایجاد شده است تا به شما در ایجاد تغییر در سازمان شما کمک کند.

ماژولهای دوره

مسائل مدیریت معاصر
این ماژول با استفاده از به روزترین تفکر ، موضوعاتی را که امروزه مدیران با آن روبرو هستیم از جمله پایداری ، انتخاب اخلاقی و اخلاقی و ارزشهای شرکتی بررسی می کند. شما در مورد دنیای در حال تغییر ، از جمله جهانی سازی ، جوامعی که در آن زندگی می کنیم ، و نحوه تغییر چشم انداز اقتصادی ما تأمل می کنید.

مدیریت استراتژیک
در این ماژول یاد خواهید گرفت که چگونه با استفاده از طیف وسیعی از تئوری ها و تکنیک های استراتژیک ، نقشه راه را برای موفقیت در کسب و کار خود طراحی کنید. شما به ادغام ها و ادغام ها ، همکاری با شرکا ، برنامه ریزی ملی و بین المللی ، و راههایی که سازمان ها برنامه های خود را با مدیریتی مؤثر در تحولات ارائه می دهند ، نگاه خواهید کرد.

مدیریت خود و دیگران
این ماژول موضوع پشتیبانی و توسعه خود و دیگران را ادامه می دهد. در کنار ابزارهایی برای خلاقیت و تصمیم گیری ، تکنیک های مدیریت استرس ، تفکر مثبت و توسعه یقین آمیز را بیاموزید. شما همه چیز را از استخدام گرفته تا مدیریت تیم بررسی می کنید.

تصمیم گیری مالی
از جمع آوری امور مالی گرفته تا تصمیمات کوتاه مدت و بلند مدت در مورد بودجه ، می آموزید که چگونه می توانید برای نتایج مختلف برنامه ریزی کنید ، و مهارت هایی را برای تجزیه و تحلیل و تفسیر سیاست های مالی یک شرکت و استراتژی های مدیریت ریسک ایجاد کنید.

روشها و رساله های تحقیق
این ماژول نهایی این امکان را به شما می دهد تا در حوزه ای از برنامه که بیشترین علاقه را به شما نشان می دهد ، تخصص پیدا کنید. با مربی سرپرست خود ، یک حوزه بین رشته ای مربوط به مدرک تحصیلی خود تعیین خواهید کرد.

همکاری های صنعت

هنگامی که در دوره BA (Hons) Business (Financial) (Top-Up) ثبت نام می کنید ، می توانید در برنامه های زیر برای توسعه مهارت های شغلی شرکت کنید:

3xfI1Q8m_PdCzHGN1DPVTK0zAyHycLsgzDGKSk08hSi_IIu4DhyIIwCjnOT42HFUYyHRufLNOS4rBpQk5xH4mUvHDAnlaUjffuK6Q2B4ZL8Ahul5EVzl0KQ-J8LliPYyW2tmq5FB

فرهنگستان شبکه سیسکو
با ارزشمندترین مهارتهای فنی امروز ، دنیای واقعی را بدست آورید. برای به دست آوردن دانش فنی حداقل در 1 یا 2 حوزه شغلی با تقاضای زیاد از تجهیزات واقعی ، نرم افزار و شبیه ساز استفاده کنید.


YjLsBurD4fjcCjwkKvxVp_nmD4tvSeMa4b0DIfTdcDB81vK5tsTbB_DQXKZikFDaBj3x9i37JEpScHeETAx9uJjtCw5o5ZNeq9xC6rpcWO5zQ23jD0V4sxROMikyBg

فروش دنباله فروش
140 مسیر دنباله و 520 نشان برای انتخاب وجود دارد که بسیاری از جنبه های تجارت ، محاسبه و استفاده از Salesforce به عنوان یک ابزار مدیریت را در بر می گیرد.

چگونه کار می کند؟
مشارکت با همکاران صنعت ما کاملاً داوطلبانه است. مشارکت یا تصمیم شما برای مطالعه این موارد اضافی هیچ تاثیری در مدرک تحصیلی یا نمرات دریافتی شما نخواهد داشت.

آنچه دانش آموزان ما می گویند:

yXbULR6cmdmsX-cO1ecGRe7-kWY9k7DSt-UsQbS5VrdYLarZeXuWWwByrJnpiNEtwg0j5omBKEwuaQVDKu_uqHMmQJCI8IjVNOlZ0U4Hapa7-taMBdSI_VVZF7Z82wt8n94XEYin

"من مطمئناً آردن را توصیه می كنم زیرا شما یاد می گیرید كه به تنهایی مشغول تحقیق و حل مشكلات باشید و در صورت لزوم از پشتیبان تهیه كنید."

مارسل Wahrhaftig ،
کسب و کار کارشناسی (Hons) (CMI)
آلمان

118147_klSkK5E0.png

"آموزش از راه دور به من مقدار زیادی انعطاف پذیری داده است که ضروری است. من احساس افتخار می کنم در حالی که در حال کار کردن و پرورش یک خانواده هستم مطالعه می کنم."

لورا بنسون ،
کارشناسی (Hons) تجارت (بازاریابی)
انگلستان

الزامات واجد شرایط بودن:

برای واجد شرایط بودن برای این دوره شما باید به طور معمول:

  • یک HND در کسب و کار یا معادل آن ارائه شده است که یادگیری قبلی شما با سطح 5 بخش های عملکردی کسب و کار (مالی، HRM، بازاریابی، عملیات) سازگار است.
  • برای دانش آموزانی که آموزش قبلی آنها به زبان انگلیسی تدریس نمی شود: IELTS 6.0 یا معادل آن (کمتر از 5.5 در هر عنصر).

اگر تجربه کاری داشته باشید

ما به طور مثبت از برنامه های کسانی که قادر به نشان دادن انگیزه خود برای مطالعه برنامه هستند، تشویق می کنیم و در نظر می گیریم. ما از بیانیه شخصی خود، همراه با CV و منابع خود برای حمایت از درخواست شما خواهش میکنیم.

آخرین به روز رسانی اوت 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journ ... اطلاعات بیشتر

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journey into higher education, Arden has the tools and the passion to help provide you with a truly engaging and beneficial learning experience. اطلاعات محدود