BSC در مدیریت کاربردی

Grand Canyon University

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

BSC در مدیریت کاربردی

Grand Canyon University

ارائه شده توسط: کالج کولانگلو از کسب و کار

بررسی اجمالی

مدرک کارشناسی خود را در مدیریت کاربردی کسب کنید
مهارت های لازم برای تبدیل و بهبود شیوه های کسب و کار را با لیسانس علوم مدیریت کاربردی دانشگاه گراند کانیون (GCU) بدست آورید. این برنامه درجه فارغ التحصیلی، که به صورت آنلاین و در محوطه دانشگاه Collegeso College of Business ارائه می شود، ایده آل برای دانش آموزانی است که دارای مدرک یا حداقل 12 کالج هستند. کشف زمینه های عملی کسب و کار، از جمله راهبردهای مدیریت و تغییر در اقتصاد جهانی امروز. مفاهیم توسعه سازمانی نوآورانه و رفتارهای کاری و همچنین مدیریت منابع انسانی را بررسی کنید.

درجه نتایج

تمرکز مدیریت جامع را کسب کنید
به عنوان یک دانشجوی دوره کارشناسی در برنامه مدیریت کاربردی، موضوعاتی را در زمینه امور مالی در تصمیم گیری های مالی، مدیریت منابع انسانی، بازاریابی، نوآوری و مدیریت پروژه کشف می کنید. شما همچنین مهارت های رهبری را در رابطه با رفتار سازمانی و تغییر سازمانی مطالعه می کنید. با تاکید خاص بر رهبری خدمتکار، شما به درک کامل از سبک رهبری دست خواهید یافت که تمرکز بر نیازهای دیگران برای ایجاد وابستگی متقابل و نه وابستگی در سازمان است.

چه به شما خواهد آموخت

بازنگری ماژول آموزش پایه
لیسانس علوم مدیریت دولتی GCU دوره های آموزشی در موضوعات زیر را ارائه می دهد:

  • رهبری خدمت و رهبری اخلاقی
  • رفتار فردی و گروهی در سازمان ها
  • عملکرد مدیریت منابع انسانی در سازمان ها
  • اجزای صورتهای مالی اولیه و استفاده از این اظهارات برای تحلیل عملکرد یک نهاد تجاری
  • مفهوم بازاریابی و بازاریابی
  • اهمیت ایجاد محیط های نوآورانه در سازمان های کوچک، متوسط ​​و بزرگ
  • رویکردهای توسعه سازمانی با تأکید بر جنبه های عملی تغییر سازمان ها برای بهبود اثربخشی
  • چالش های منحصر به فرد در ارتباط با مدیریت پروژه ها در ارتباط با چارچوب مدیریت عمومی شامل برنامه ریزی، سازماندهی، هدایت و کنترل است

نتایج حرفه ای

مدرک مدیریت کاربردی خود را به سطح بعدی برسانید
در لیسانس علوم در رشته مدرک مدیریت کاربردی، شما مهارت و دانش لازم برای کار در صنایع مختلف را در نقش رهبری، مدیریت پروژه ها، کارکنان و یا یک بخش توسعه می دهد.

با مدرک لیسانس در مدیریت کاربردی، می توانید تحصیلات خود را نیز افزایش دهید. GCU مدرک کارشناسی ارشد مدرک کارشناسی (MBA)، مدرک لیسانس مدرک لیسانس (MSL)، مدرک کارشناسی ارشد مدرک کارشناسی ارشد / MSL و مدرک MBA با تاکید بر رهبری ارائه می دهد.

محل برنامه

آنلاین
آموزش نسل بعدی را با مدرک آنلاین از دانشگاه گراند کانیون دنبال کنید. کسب مدرک خود را با راحتی و انعطاف پذیری با دوره های آنلاین که به شما اجازه هر زمان مطالعه، هر جا. GCU ارائه می دهد رهبری با تجربه ترین در ارائه برنامه های مدرک آنلاین. اعضای هیات علمی تمام وقت و مدرسان کمکی طور کامل آموزش دیده، مجهز به پس زمینه قوی علمی و تجربه عملی در زمینه های خود را، در هر مرحله از راه حمایت از شما. طراحی با حرفه گرا حرفه ای در ذهن، کلاس های آنلاین ما یک محیط صمیمی است که باعث تحریک بحثهای جذاب و چالش برانگیز فراهم می کند. را انتخاب کنید از برنامه های در سراسر کالج متمایز ما، در مناطق اشتغال با تقاضای بالا. کلاس شروع غالبا.

افشای برنامه های آنلاین و شبانه

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Locations
آمریکا - USA Online
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
آمریکا - USA Online
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات