BA بالا در سال های اولیه (افتخارات)

The Open University

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

BA بالا در سال های اولیه (افتخارات)

The Open University

BA بالا تا در سال های اولیه (افتخارات)

این مسیر در سال های اولیه را قادر می سازد پزشکان با تجربه با مدرک بنیاد به منظور ارتقاء توسعه حرفه ای خود را با شکوه تا BA ما درجه (افتخارات) در اوایل سال را فقط در دو سال بخش مطالعه زمان. شما درک انتقادی خود را از سال های اولیه عمل و چارچوب از جنبه های اخلاقی، اجتماعی، حقوقی، سیاسی و توسعه. و به دست آوردن دانش و مهارت های مورد نیاز برای همکاری و منصفانه در یکپارچه، نیروی کار میان رشته ای.

از ویژگی های کلیدی این دوره

 • مسابقات مرحله نهایی (مرحله 3) از BA ما درجهی در اوایل سال (Q51) درجه
 • مربوط به مدارس و تنظیمات سال های اولیه پس از یک UK / جمهوری ایرلند برنامه درسی (تدریس به زبان انگلیسی)
 • در نظر گرفته شده پر و مرتبط برای اهداف ثبت نام و مقررات - که به معنی شما در نسبت واجد شرایط از کارکنان در سطح 3 تعداد
 • آماده شما برای تحقیق بیشتر، مطالعه، تحقیق و عمل

اهداف آموزشی

 • به منظور توسعه و بهبود نظری، تمرین و پژوهش مهارت ها و دانش در مورد کار با کودکان و خانواده ها در طیف گسترده ای از تنظیمات
 • به منظور توسعه تحقیقات میان رشته ای، دانش و پایگاه سیاست خود را زیر بنای چند آژانس کار می کند.

روش تدریس، یادگیری و ارزیابی

دانش و درک کودکان از بدو تولد تا دوازده و گروه های سنی دیگر به عنوان بخشی از بافت مطالعات خود را، در حال توسعه بین رشته ای پژوهش، دانش و سیاست پایه زیر بنای چند آژانس کار از طریق آموزش مواد اصلی و در متن پرسش ها، وظایف و فعالیت های توسعه یافته است. مواد آموزشی اصلی است که از طریق ماژول های یادگیری باز پشتیبانی ارائه شده و شامل متون ماژول، مواد سمعی و بصری، و خواندن است. ارزیابی تراکمی است توسط تکالیف معلم مشخص شده نوشته شده است (TMAs) و با پایان امتحانات ماژول که در آن مناسب است. مربیان حمایت از توسعه خود را از طریق آنلاین و تلفن پشتیبانی، حروف، آموزش، و بازخورد نوشته شده بر روی تکالیف. مهارت های شناختی با تکالیف ماژول ارزیابی شده است. این اجازه خواهد داد که شما برای نشان دادن توانایی خود را به ساختار استدلال روشن و منطقی و به تجزیه و تحلیل انتقادی مسائل ماژول.طرح توسعه شخصی و پروژه آموزش به شما فرصت برای نشان دادن مهارت های تفکر مستقل ارائه مبتنی بر کار، برای نشان دادن درک خود را از مفاهیم نظری و اصول زیر بنائی برای عمل به عنوان آن را به کودکان، دوران کودکی و خانواده اعمال می شود در یک زمینه مبتنی بر کار، و برای نشان دادن شواهدی از تمرین بازتابی و استفاده از روش های مناسب از پرس و جو. مهارت های کلیدی در داخل مواد آموزشی و به عنوان بخشی از ارزیابی مستمر میرسند. معیار ارزیابی TMAs شما نیاز به نشان دادن توانایی شما برای برقراری ارتباط موثر و مناسب در فرمت های مختلف. مهارت تمرکز بر استفاده از سواد اطلاعاتی، برنامه ریزی، خود ارزیابی، شناسایی نقاط قوت و ضعف یادگیری، تعیین اولویت ها و اهداف، و بررسی و منعکس کننده ها یک ویژگی در برنامه های شخصی، رویکرد کلی به مهارت های کلیدی و بر اساس کار اجزای یادگیری است.کار گروهی و بین رشته ای و چند سازمان کار از طریق پروژه های مبتنی بر کار و مطالعات موردی و با تشویق دانش آموزان برای همکاری با یکدیگر الکترونیکی سپرده است. ارزیابی ممکن است شهادت شهود از همکاران در کمک به تلاش های تیم باشد. استفاده از فناوری اطلاعات خواهد بود نیاز به تحویل و حمایت از روند برای اجزای یادگیری مبتنی بر کار. فرصت هایی را برای توسعه مهارت های ICT شخصی بخشی از ماژول های یادگیری مبتنی بر کار. مهارت های حرفه ای به عنوان بخشی از توسعه:
 • افزایش آگاهی و درک از عملکرد خوب
 • درک اهمیت به اشتراک گذاری اطلاعات و در حال توسعه عمل تحلیلی انتقادی در رابطه با گوش دادن به کودکان، ترویج رفاه کودکان، و چند سازمان کار
 • حمایت از یادگیری و توسعه کودکان با استفاده از مواد آموزشی و تمرین بازتابی مبتنی بر کار.
ارزیابی از مهارت های عمل است از طریق کار ماژول و کامپوننت آموزش مبتنی بر کار درجه و از طریق ارائه تکالیف. این امر شامل حال توسعه یک رویکرد مناسب برای ضبط توسعه خود را در رابطه با عملکرد مبتنی بر کار شما.

هزینه

ما اعتقاد داریم که هزینه باید یک مانع برای دستیابی به بالقوه خود را ندارد. به همین دلیل ما کار سخت را به نگه داشتن هزینه مطالعه به عنوان کم که ممکن است و طیف وسیعی از روش های انعطاف پذیر به پرداخت برای کمک به گسترش، و یا حتی کاهش، هزینه. شهریه سال تحصیلی شروع در 2014/2015 عبارتند از:
 • هزینه ها بر اساس ماژول های ماژول پرداخت - شما برنده تی 'باید برای کل مدرک تحصیلی خود را در صف مقابل پرداخت.
 • اگر مثل اکثر دانش آموزان OU مطالعه پاره وقت، شما مطالعه به طور متوسط ​​60 واحد از یک سال - شما به مدت شش سال مطالعه برای تکمیل مدرک. هزینه های معمولی ما برای 60 واحد £ 2632 است.
 • هزینه فعلی ما £ 5264 است - بر اساس 120 واحد از مطالعه - است که معادل یک سال 'ثانیه مطالعه تمام وقت.
 • کل هزینه مدرک تحصیلی خود را انتخاب در حال حاضر از £ 2632 شروع می شود بر اساس هزینه های فعلی ما.
NB: قیمت ها در معرض تغییر.

چقدر طول می کشد؟

 • زمان قسمت - 2 سال
 • زمان کامل - 1 سال
 • زمان محدود - 3 سال

ارتباط حرفه ای

از جمله مدارس نیروهای بریتانیایی و تنظیمات مربوطه در اروپا - این درجه مربوط به هر کسی که کار در مدارس و یا تنظیمات سال های اولیه که به دنبال یک UK یا جمهوری ایرلند برنامه درسی، و است که استفاده از زبان انگلیسی به عنوان زبان شهریه است. بازی نقش محوری را در توسعه کودکان از بدو تولد تا پنج سال - سال های اولیه حرفه ای در بسیاری از نقشها در تنظیمات گروه (مانند کودکان و کودکان مراکز است) و به عنوان مراقبین در منزل کار می کنند. آنها همچنین عمل منجر شود و حمایت از دیگر پزشکان. توجه: از سپتامبر سال 2014، کسانی که در انگلستان به BA (لیسانس) در اوایل سال بدون رسیدن به سطح قبلا به دست آورد صلاحیت 3 در اوایل سال علاوه بر نیاز به GCSE در 'C' عبور یا بالاتر به زبان انگلیسی و ریاضی برای کارشناسی خود را در نظر گرفته شود "کامل و 'مدرک تحصیلی مرتبط و قادر به شمارش در سطح 3 نسبت.

شرایط ورود

برای اینکه واجد شرایط مسیر بالا تا این درجه، شما باید یک پزشک را تجربه سال های اولیه باشد و کاردانی نگه در سال های اولیه (متن درجه خود را چک کنید) اهدا در پنج سال گذشته است. همچنین شما می خواهد باید مهارت در زبان انگلیسی، به یک استاندارد IELTS 6.0. اگر شما مطمئن نیستید شما قادر به گرفتن یک امتحان زبان انگلیسی رایگان به عنوان بخشی از روند ثبت نام خواهد بود.خالص / DDM / CLK / 284652685. 111667969؛ ب "هدف = " _ خالی "> اطلاعات بیشتر در مورد این برنامه در وب سایت دانشگاه آزاد اینجا
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی
The Open University
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
اکتبر 2018
Duration
مدت زمان
1 - 4 
پاره وقت
تمام وقت
Locations
بریتانیا - Milton Keynes, England
تاریخ شروع : اکتبر 2018
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
اکتبر 2018
بریتانیا - Milton Keynes, England
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات