Ba (افتخارات) در علوم اجتماعی

The Open University

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Ba (افتخارات) در علوم اجتماعی

The Open University

چه چیزی موجب شورش می شود؟ آیا تجاری سازی فرسوده شدن دوران کودکی است؟ آیا فقر به جرم منجر می شود؟ علوم اجتماعی این گونه سوالات را بررسی می کنند و به اطلاع متخصصان - از افسران پلیس تا کارمندان رسمی به مدیران اجرایی می پردازند - که می خواهند تصمیمات خود را بر اساس بهترین شواهد بنا کنند.

این درجه طراحی شده است که انعطاف پذیر باشد، به شما اجازه می دهد تا در یک موضوع خاص تخصص داشته باشید و یا از دانش ترکیبی از سوژه هایی مانند جامعه شناسی، روانشناسی، جرم شناسی، جغرافیا، سیاست و اقتصاد پیشرفت کنید. شما قادر خواهید بود تا ایده های مربوط به مسائل عمده ای را که بر افراد و جامعه تاثیر می گذارد، بکشید و طیف وسیعی از مهارت های قابل انتقال را به دست آورید - فرصت های شغلی را در سازمان های خصوصی، دولتی و داوطلبانه باز کنید.

از ویژگی های کلیدی این دوره

 • مقدمه ای جامع درباره علوم اجتماعی ارائه می دهد و طیف وسیعی از مسائل اجتماعی، سیاسی و اقتصادی را بررسی می کند
 • شما می توانید یک مسیر ویژه متخصص را از 6 موضوع انتخاب کنید: جرم شناسی، اقتصاد، جغرافیا، سیاست، روانشناسی و جامعه شناسی. به طور خلاصه، شما می توانید هر ترکیبی از ماژول ها را با توجه به منافع و نیازهای خود انتخاب کنید
 • یاد بگیرید چگونه به اعمال آخرین نظریه های علوم اجتماعی به طیف وسیعی از شرایط دنیای واقعی
 • بالا بردن قابلیت اشتغال خود را با ترکیبی از دانش و مهارت های ارزشمند

جزئیات دوره

این درجه دارای سه مرحله است که هر کدام 120 اعتبار دارند.

 • شما مرحله 1 را با یک ماژول مقدماتی اجتماعی شروع خواهید کرد و بسته به مسیر مورد نظر خود را از طریق شرایط تحصیل، ادامه دهید تا به یک مطالعه گسترده علوم اجتماعی و یا در یک منطقه متخصص شوید.
 • بعد، در مراحل 2 و 3 ، شما همچنان به ترکیب ماژول ها از برنامه درسی علوم اجتماعی ادامه دهید یا مطالعه مسیر متخصص شما را کامل کنید.

شرایط ورود

هیچ شرایط ورود رسمی برای این مدرک وجود ندارد.

در دانشگاه آزاد ما معتقدیم آموزش و پرورش باید برای همه باز باشد، بنابراین ما آموزش عالی با کیفیت عالی را برای هر کسی که آرزوی تحقق اهداف خود را دارد و توانایی خود را برآورده می کند، ارائه می دهیم.

حتی اگر شرایط ورودی وجود نداشته باشد، مهارت هایی وجود دارد که برای موفقیت لازم است. اگر شما کاملا برای مطالعه OU آمادگی ندارید ما می توانیم منابع خود را آماده کنیم که بسیاری از آنها رایگان هستند.

مهارت ها برای توسعه حرفه ای

کارفرمایان مهارت های متنوع علوم اجتماعی را بسیار بالا می برند. توانایی کار در رشته های مختلف تحصیلی شما را به مجموعه ای گسترده از مهارت های قابل انتقال از جمله توانایی برای:

 • تفسیر، تجزیه و تحلیل و انتقاد از شواهد کمی و کیفی را ارزیابی کنید
 • اعمال آموزش به شرایط دنیای واقعی
 • ارتباط موثر با مخاطبان مختلف با استفاده از رسانه های مختلف
 • طیف وسیعی از شیوه های دیجیتالی را برای یافتن، استفاده و ایجاد اطلاعات استفاده می کند
 • مستقل یاد بگیرند و برنامه ریزی کنند، انجام دهند و کار مستقل را انجام دهند
 • کار موثر با دیگران برای دستیابی به نتایج مشترک

ارتباط حرفه ای

مدرک علوم اجتماعی می تواند منجر به اشتغال در بخش های عمومی، خصوصی و داوطلبانه شود. بنگاه ها، سازمان های بخش دولتی و موسسات آموزشی به طور فزاینده باید با مسائل اجتماعی مقابله کنند و مهارت هایی را که فارغ التحصیلان علوم اجتماعی می توانند ارائه دهند، ارزش گذاری کنند و این امر مربوط به طیف وسیعی از حرفه ها از جمله مقامات محلی، کارمندان دولتی، معلمان متوسطه، کارگر، موسسات خیریه، روزنامه نگاری و مقامات اتحادیه های کارگری. شما همچنین می توانید از علوم اجتماعی خود برای تحصیل در بخش آموزش عالی استفاده کنید.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی
The Open University

آخرین به روز رسانی December 31, 2017
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
زمان ثبت نام باز است
Duration
مدت زمان
4 - 16 
پاره وقت
تمام وقت
Locations
بریتانیا - Milton Keynes, England
تاریخ شروع : زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
زمان ثبت نام باز است
بریتانیا - Milton Keynes, England
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات