Ba (افتخارات) در مطالعات تحصیلی (ابتدایی)

The Open University

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Ba (افتخارات) در مطالعات تحصیلی (ابتدایی)

The Open University

آیا شما علاقه مند به تحصیل کودکان بین 3 تا 12 ساله هستید؟ آیا شما در مورد پیگیری حرفه ای در آموزش و پرورش یا تبدیل شدن به معلم ابتدایی مدرسه فکر می کنید؟ این درجه به شما یک پایگاه صحیح برای مطالعه بیشتر مربوط به طیف وسیعی از نقش ها در آموزش می دهد. شما درک خود را از سیاست و تمرین در آموزش ابتدایی توسعه می دهید و دانش و مهارت هایی را که لازم است برای کار مشترک و متعادل در طیف وسیعی از تنظیمات به دست آورید، بدست آورید.

از ویژگی های کلیدی این دوره

 • طراحی شده برای افرادی که با کودکان 3 تا 12 ساله مشغول به کار و یا علاقه مند به توسعه و آموزش هستند
 • فرصت انتخاب از طیف وسیعی از ماژول گزینه
 • شما را برای مطالعه بیشتر، تحقیق و تحقیق آماده می کند و برای شغل در آموزش و نقش های دیگر در آموزش و پرورش

لطفا توجه داشته باشید که این دوره وضعیت معلم واجد شرایط (QTS) را ارائه نمی کند.

جزئیات دوره

این درجه دارای سه مرحله است که هر کدام 120 اعتبار دارند.

 • در مرحله 1 شما دو مدول را مطالعه خواهید کرد که مقدمه ای جامع برای آموزش ابتدایی، مطالعات دوران کودکی و روانشناسی کودک ارائه می دهند.
 • سپس، در مرحله 2 ، شما یک ماژول را مطالعه خواهید کرد که بیشتر دانش سوژه خود را از برنامه درسی اولیه توسعه می دهد. شما این را با انتخاب یکی از سه گزینه دنبال می کنید.
 • در نهایت، در مرحله 3 شما درجه خود را با دو مدرک دیگر تکمیل خواهید کرد - یکی که شامل مطالعه تطبیقی ​​آموزش ابتدایی است؛ و یکی که شما را به روش های مورد استفاده و مسائل مورد نظر در تحقیقات با کودکان و نوجوانان معرفی می کند.

شرایط ورود

هیچ شرایط ورود رسمی برای این صلاحیت وجود دارد.

شما برای تحصیل این مدرک نیازی به مدرسه ابتدایی ندارید. با این حال اگر به طور منظم در مدرسه مشغول به کار یا مشارکت داوطلبانه باشید، توصیه می شود که فرصت هایی را برای گذراندن وقت در محیط آموزشی رسمی برای کودکان 3-12 ساله (به عنوان مثال در ظرفیت داوطلبانه) برای تدریس و یادگیری مشاهده کنید ، و به دست آوردن قرار گرفتن در معرض یک زمینه عمل.

پیشنهاد میکنیم هنگام مطالعه E103، E209 و E309 10 روز در مدرسه صرف کنید. این مسئولیت شما نیست - نه OU - برای اطمینان از اینکه شما لازم است که سرویس Disclosure and Barring Service (DBS) یا معادل آن را برای کشور و کشور تنظیم کنید که در آن کار می کنید. در صورتی که در هر شک و تردیدی در مورد واجد شرایط بودن شما یا برای کسب اطلاعات بیشتر، باید برای آگاهی بیشتر از آژانس مربوطه در کشور خود تماس بگیرید.

مهارت ها برای توسعه حرفه ای

این درجه پایه موثر برای انتخاب گسترده ای از مسیرهای حرفه ای، به ویژه در آموزش و پرورش است. این بر تفکر مستقل تاکید می کند، مهارت های تحلیلی و ارتباطی را توسعه می دهد و به شما کمک می کند تا به یک نویسنده واضح و مطمئن تبدیل شوید - تمام صفاتی که توسط کارفرمایان بسیار ارزشمند هستند. مهارت های خاصی که توسعه می دهید عبارتند از:

 • ارزیابی انتقادی و به طور موثر اطلاعات را به دیگران انتقال می دهد
 • بازیابی، سازمان دهی، ساختن و سوال کردن استدلال ها، نظرات و داده های کیفی و کمی
 • با استفاده از طیف وسیعی از فن آوری های دیجیتال به طور موثر برای مطالعه، همکاری آنلاین و حمایت از پیشرفت حرفه ای خود را ادامه دهید
 • برنامه ریزی و مدیریت زمان و وظایف و کار کردن به مهلت
 • شناسایی نقاط قوت و زمینه هایی برای توسعه، و جستجوی و یادگیری از بازخورد.

ارتباط حرفه ای

مقطع تحصیلی (ابتدایی) به شما یک پایه محکمی برای طیف وسیعی از نقش های مرتبط با آموزش ابتدایی می دهد، از جمله کمک به آماده شدن برای درخواست برای آموزش معلم. این نیز مربوط به سایر حرفه ها در زمینه مراقبت از کودکان، بهداشت، آموزش، بازی و کار با خانواده ها و جوانان است. این درک شما از شیوه ها و سیاست هایی است که بر کودکان تاثیر می گذارد و شما را به جنبه های جدیدی از موضوع معرفی می کند. اگر شما در حال تحصیل در رشته کار هستید، به شدت توصیه می شود که با ارائه دهنده آموزش خود در مورد سیاست ورود به برنامه های آموزش معلمان ابتدایی (ITE)، با توجه به شرایط مختلف بین دانشگاه های مختلف، بررسی شود.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی
The Open University

آخرین به روز رسانی January 1, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
زمان ثبت نام باز است
Duration
مدت زمان
3 - 10 
پاره وقت
تمام وقت
Locations
بریتانیا - Milton Keynes, England
تاریخ شروع : زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
زمان ثبت نام باز است
بریتانیا - Milton Keynes, England
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات