توضیحات رسمی را مطالعه کنید

اگر در حال حاضر دارای مدرک HND یا بنیاد در حسابداری و مالی یا معادل آن هستید، آن را با مدرک لیسانس حسابداری و مالی کامل در 18 ماه با این دوره آنلاین نگه دارید. کسب مدرک لیسانس کامل می تواند چشم انداز حرفه شما را بهبود بخشد، رزومه خود را تقویت کند و به شما اجازه می دهد تا در یک دوره کارشناسی ارشد در یک دوره زمانی دیگر حرکت کنید.

این یک انتخاب محبوب برای حرفه ای های مشغول و یا کسانی که به کار بازگشت، که می خواهند تمام مزایای درجه کامل به ارمغان می آورد، اما نیاز به یک الگوی مطالعه انعطاف پذیر است.

شما همچنین می توانید این درس را مطالعه کنید اگر شما:

 • ACCA F1-F6 یا ACCA F1-F5 و F8
 • دیپلم پیشرفته CIMA
 • دیپلم پیشرفته ABE در مدیریت بازرگانی
 • دیپلم پیشرفته IBAM در مدیریت کسب و کار

ایده آل برای حسابداران مشتاق و دیگران

این حسابداری آنلاین و مالی تا درجه بالا به شما درک کامل از مفاهیم حسابداری و کسب و کار را می دهد؛ ایده آل اگر می خواهید به حسابدار حرفه ای یا کار در بخش خدمات مالی بروید. با این حال داشتن یک درک خوب از حسابداری و مالی، مزیتی در هر حرفه ای دارد. بنابراین، حتی اگر شما نمی خواهید در خدمات مالی کار کنید، می توانید این سطح آنلاین را با ارزش تر ببینید.

مدرسانی که به آخرین استانداردهای حرفه ای کار می کنند

کارکنان آموزش ما همه حرفه ای هستند و صنعت و همچنین تجربه دانشگاهی دارند. آنها همچنین در دوره های تخصصی بدن مانند ACCA و CIMA آموزش می یابند، بدین معنا که آنها بیشترین استانداردهای حرفه ای را درک می کنند. این مهم است زیرا شما باید اطمینان حاصل کنید که آنچه که یاد می گیرید، به روز و مرتبط با دنیای کسب و کار امروز است.

ماژول

ما از شما در مورد برنامه تحصیلی خود - نظم در حال اجرا و در دسترس بودن ماژول ها - هنگامی که از شما دعوت به ثبت نام می کنیم، به شما توصیه می کنیم.

اگر تعداد دانش آموزانی که علاقه مند به یک ماژول اختیاری هستند کافی نباشیم، این ممکن است ارائه شود. علاوه بر این، در جایی که تقاضا بالا است، برخی از ماژول ها ممکن است به صورت کلاه باشد.

برای تکمیل این سطح بالاتری باید مجموع 120 اعتبار را تکمیل کنید. این را از ماژول های اصلی زیر و دو مورد از 20 ماژول اعتبار اختیاری در منطقه مورد نظر خود از حسابداری و مالی تشکیل می شود.

هسته

 • استراتژی مالی
 • مطالعه مستقل
 • ارزیابی عملکرد حسابداری مدیریت

اختیاری

 • گزارش مالی
 • تحلیل گزارش مالی
 • سرمایه گذاری و بازارهای مالی
 • مالیات شخصی (مسیر غیر امتحانی)

تبدیل شدن به یک حسابدار واجد شرایط، سریعتر از بیشتر

ما مدرک را برای کمک به حداکثر معافیت از طیف وسیعی از مدارک حرفه ای * طراحی کرده ایم. این باعث کوتاه شدن زمان مورد نیاز برای شما برای تبدیل شدن به یک عضو کامل و صحیح بدن حرفه ای خود را انتخاب.

همیشه تقاضای فارغ التحصیلان حسابداری وجود دارد

دانش آموزان گذشته ما به شیوه های عمومی محلی، شرکت های حسابداری چند ملیتی کار رفته و گرفته تا مشاغل حسابداری در بانک های تجاری و دیگر کسب و کار بزرگ است. به عنوان حسابدار به شما این فرصت را به کار در بسیاری از زمینه های مختلف، در هر نقطه از جهان داشته باشد.

*لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد معافیت های موجود برای شما با سازمان حرفه ای منطقه ای خود تماس بگیرید.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
این دوره Online
Start Date
آگوست 2019
Duration
1 - 2 
پاره وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
آگوست 2019
آخرین مهلت تقاضا

آگوست 2019