توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدیریت مالی لیسانس

در برنامه مدرک لیسانس مدیریت مالی (BA)، ما به شما دانش جامع از بخش مالی و شرکت های مرتبط را ارائه می دهیم. چشم اندازهای عالی شما را در یک محیط هیجان انگیز با پتانسیل درآمد بالاتر از میانگین در انتظار شما هستند. با انجام این کار، اهمیت ویژه ای به انعطاف پذیری بالا، کیفیت عالی، روابط عملی قوی و خدمات و نوآوری های متعدد ارائه می کنیم که به شما برای مطالعه آسان تر می شود. معلمان ما برای شما به عنوان افراد مخاطب در دسترس هستند تا همه چیز در مطالعات شما هموار شود. اپل-neu.png تمام دانشجویان مقطع کارشناسی که ثبت نام خواهند کرد نیز یک iPad * دریافت خواهند کرد. بنابراین شما اسکریپت های خود، فیلم های آموزشی و پادکست ها همیشه وجود دارد *. * اقدامات بسته به دوره، www.iubh-fernstudium.de/iPad را ببینید

آمار در مورد آموزش راه دور لیسانس (BA) مدیریت مالی

 • درجه: لیسانس هنر (BA)
 • مدت مطالعه اختیاری: 6، 8 یا 12 ترم
 • زبان آموزش: آلمانی
 • اعتبار: 180 ECTS
 • تست: 4-6 امتحان در هر ترم، در بیش از 36 مرکز مطالعاتی D، A و CH یا در بیش از 130 موسسه گوته در سراسر جهان در دسترس است. همچنین کاملا مبتنی بر آنلاین ممکن است!
 • برنامه تست: 4 هفته محاکمه آزاد
 • EXTENSION: رایگان
 • الزامات کاربرد: (Fach-) Abitur یا پایان تحصیلات کارشناسی ارشد یا حداقل 2 ساله با 3 سال تجربه حرفه ای
 • مجوز: FIBAA، ZFU (شماره تایید 158214)
 • مطالعه شروع: در هر زمان

چشم انداز آینده برای مدیران مالی آینده

مديريت مالي مديريت حرفه اي در نشانه هاي جهاني شدن، بخش مالي به ساختار فزاينده پيچيده تبديل مي شود. به عنوان محصولات و خدمات مالی جدید همچنان در حال تکامل هستند، کارکنان و شرکت ها به طور فزاینده با شرایط جدید مواجه می شوند که نیاز به تخصص فراوان مدیران مالی دارد. بالاتر از همه، بانک ها و شرکت های بیمه باید به طور مداوم با شرایط در حال تغییر بازار سازگار شوند، مثلا از طریق ادغام و بازسازی. با استفاده از امکانات مختلف كاربرد كارآفرينانه، چشم انداز آينده آينده در اين بخش در حوزه حسابداري، كنترل يا حسابداري و حسابداري وجود دارد. با مدرک لیسانس در مدیریت مالی (BA) در آموزش از راه دور در IUBH، می توانید دیدگاه های عالی را در یک محیط هیجان انگیز انتظار داشته باشید.

چشم انداز فرصت های شغلی در مدیریت مالی

بخش مالی در مواقع جهانی شدن با ساختارهای پیچیده ای مواجه است. به عنوان محصولات و خدمات مالی جدید همچنان در حال تکامل هستند، کارکنان و شرکت ها به طور فزاینده با شرایط جدید مواجه می شوند که نیاز به تخصص فراوان مدیران مالی دارد. بالاتر از همه، بانک ها و شرکت های بیمه باید به طور مداوم به تغییر شرایط بازار، به عنوان مثال. از طریق ادغام و بازسازی با استفاده از امکانات مختلف كاربرد كارآفرينانه، چشم انداز آينده آينده در اين بخش در حوزه حسابداري، كنترل يا حسابداري و حسابداري وجود دارد. در این زمینه به سرعت در حال رشد، نه تنها متخصصان امور مالی کلاسیک، بلکه کسانی که نیاز به مهارت های رهبری خاص و مهارت های مدیریت دارند. با مدرک لیسانس در مدیریت مالی (BA) در آموزش از راه دور در IUBH، می توانید دیدگاه های عالی را در یک محیط هیجان انگیز با پتانسیل درآمد بالا از متوسط ​​انتظار داشته باشید. طبق گزارش تحصیلی OECD 2014، فارغ التحصیلان در آلمان 74 درصد بیشتر از کسانی که پس از مدرسه در دانشگاه یا (پست) کالج شرکت نمی کنند، کسب می کنند. بخش های جذاب برای مدیران مالی مشتاق مدیران مالی اغلب پس از کارشناسان در شرکت ها، مانند به عنوان مثال:

 • بیمه
 • دفاتر مالیاتی
 • ممیزی
 • Steuerberatungen
 • بانک ها
 • مقامات، انجمن ها
 • بورس اوراق بهادار و شرکت های سرمایه گذاری
 • شرکت های لیزینگ
 • شرکت های صنایع مختلف

اگر در مورد گزینه های شغلی خود سؤالی دارید، خدمات شغلی ما به شما در زمینه پشتیبانی حرفه ای شما کمک می کند و به شما در مورد هر گونه سوالی در مورد حرفه خود، به عنوان مثال در تهیه اسناد درخواست کمک می کند. او همچنین در ارائه روزهای شغلی خود، ارائه شغل های گوناگون را ارائه می دهد، جایی که می توانید شرکت های شریک زندگی خود را در عمل بدست آورید و در سخنرانی های آموزنده شرکت کنید.

شرایط پذیرش برای مطالعات

برنامه ریزی آموزش از راه دور لیسانس (BA) مدیریت مالی اساسا بدون پذیرش است. از طرف شما، فقط برای ورود به دانشگاه، یک مدرک تحصیلی بالاتر است. تحصیل با یک (Fach-) Abitur به عنوان یک متقاضی که دارای مدرک تحصیلی عالی (Abitur) یا Fachhochschulreife (Fach-Abitur) هستید، می توانید بلافاصله و بدون آزمون ورودی در رشته تحصیلی کارشناسی در IUBH وارد شوید. تحصیل بدون مدرک لیسانس حتی اگر بدون (Fach-) Abitur شما می توانید شروع کنید اگر تجربه زیر را داشته باشید:

 • حداقل دو سال آموزش حرفه ای و
 • حداقل سه سال تجربه کاری.

حتی گواهی کارشناسی ارشد یا آموزش پیشرفته (به عنوان مثال IHK-Fachwirt / in) مطالعه را شروع کنید. مطالعه محاکمه یک دوره محاکمه (که نباید با محاکمه آزاد چهار هفته ای برای همه دانش آموزان اشتباه گرفته شود) لازم است اگر دیپلم دبیرستان (تخصصی) ندارید و فعالیت تحصیلی / حرفه ای شما پیش زمینه کسب و کار نیست یا اگر تمرکز تحصیلات / حرفه ای فعالیت به طور خاص به هیچ یک از برنامه های دوره کارشناسی ما مربوط نیست. به عنوان مثال، اگر آموزش و پرورش را به عنوان یک آشپز، مکانیک یا مربی به پایان برسانید، این امر می تواند باشد. اگر این آموزش حرفه ای حداقل دو سال طول بکشد و شما همچنین بیش از سه سال تجربه حرفه ای داشته باشید، می توانید از طریق محاکمه به برنامه کارشناسی انتخابی خود وارد شوید. این سه ترم اول مطالعه را پوشش می دهد و به طور خودکار به پایان می رسد، در صورتی که در طول این مدت دو سوم دوره های برنامه ریزی شده و یا ماژول ها با موفقیت انجام شود. شما همچنان به طور مرتب مطالعه می کنید. جزئیات در مورد پذیرش در مقررات امتحان مطالعه ما یافت می شود. یا حتی بهتر است با مشاور دانش آموز ما ارتباط برقرار کنید، که خوشحال خواهد شد توضیح دهد که امکان تحصیل بدون دیپلم دبیرستان وجود دارد. به هر حال: در حال حاضر درخواست های مواد آموزشی رایگان را دریافت کرده و تعجب کنید!

برنامه آموزش در:
آلمانی

مشاهده 21 برنامه دیگر ارائه شده توسط IUBH Fernstudium »

آخرین به روز رسانی June 14, 2018
این دوره Online
Start Date
زمان ثبت نام باز است
Duration
6 - 12 
پاره وقت
تمام وقت
Price
- قیمت ها بسته به مدل زمانی متفاوت هستند.
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا

زمان ثبت نام باز است