مدیریت پرسنل کارشناسی

IUBH Fernstudium

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدیریت پرسنل کارشناسی

IUBH Fernstudium

مدیریت پرسنل کارشناسی

مدرک کارشناسی مدیریت کارکنان (BA) در آموزش از راه دور در IUBH با روند و تحولات در منابع انسانی در ارتباط است. با درجه خود، شما برای وظایف مختلف رهبری در زمینه آینده واجد شرایط هستید. با ما، شما انتظار دارید که حداکثر انعطاف پذیری، کیفیت عالی، روابط عملی قوی و خدمات و نوآوری های متعددی داشته باشید که به طور فعال در تحصیلات فوق حرفه ای شما را پشتیبانی می کند. معلمان ما همراه شما هستند. اپل-neu.png تمام دانشجویان مقطع کارشناسی که ثبت نام خواهند کرد نیز یک iPad * دریافت خواهند کرد. بنابراین شما اسکریپت ها، فیلم های آموزشی و پادکست های خود را همیشه با شما دارید. * اقدامات بسته به دوره، www.iubh-fernstudium.de/iPad را ببینید

آمار در مورد آموزش از راه دور لیسانس (BA) مدیریت منابع انسانی

 • درجه: لیسانس هنر (BA)
 • مدت تحصیل: 6، 8 یا 12 ترم
 • زبان: آلمانی
 • اعتبار: 180 ECTS
 • تست: 4-6 امتحان در هر ترم، در بیش از 36 مرکز مطالعاتی D، A و CH یا در بیش از 130 موسسه گوته در سراسر جهان در دسترس است. همچنین کاملا مبتنی بر آنلاین ممکن است!
 • برنامه تست: 4 هفته محاکمه آزاد
 • EXTENSION: رایگان
 • الزامات کاربرد: (Fach-) Abitur یا پایان تحصیلات کارشناسی ارشد یا حداقل 2 ساله با 3 سال تجربه حرفه ای
 • مجوز: FIBAA، ZFU (شماره تایید 158314)
 • مطالعه شروع: در هر زمان

چشم انداز آینده برای مدیران ارشد مهاجر

Career Bachelor مدیریت منابع انسانی با مدرک کارشناسی مدیریت منابع انسانی شما تقریبا تقاضا می کنید. کارفرمایان بالقوه سازمان ها، شرکت ها و مؤسسات مختلفی نظیر مشاوره های مدیریتی، پرسنل و آژانس های استخدامی یا ادارات آموزش و پرورش و آموزش عالی می باشند. با تخصص در منابع انسانی، شما همچنین می توانید به عنوان یک مشاور مستقل کار کنید. z. B. شرکت ها را در یافتن کارکنان مناسب، مربیان و گروه ها و یا ارتقاء استعدادها پشتیبانی کنید. مهم نیست که در آن صنعت - به عنوان یک متخصص یا مدیر با صلاحیت در مدیریت پرسنل شما در موقعیت قاطعی در شرکت ها هستید. اغلب بخش های انسانی مستقیما به مدیریت و به طور مستقیم در تصمیم گیری های استراتژی شرکت دخیل هستند. به عنوان یک محیط کاری آینده محور، منابع انسانی مشاغل هیجان انگیز را با انواع وظایف ارائه می دهد.

شرایط پذیرش برای مطالعات

برنامه ریزی آموزش از راه دور، مدیریت کارشناسی لیسانس (BA) اساسا بدون پذیرش است. از طرف شما، فقط برای ورود به دانشگاه، یک مدرک تحصیلی بالاتر است. تحصیل با یک (Fach-) Abitur به عنوان یک متقاضی که دارای مدرک تحصیلی عالی (Abitur) یا Fachhochschulreife (Fach-Abitur) هستید، می توانید بلافاصله و بدون آزمون ورودی در رشته تحصیلی کارشناسی در IUBH وارد شوید. تحصیل بدون مدرک لیسانس حتی اگر بدون (Fach-) Abitur شما می توانید شروع کنید اگر تجربه زیر را داشته باشید:

 • حداقل دو سال آموزش حرفه ای و
 • حداقل سه سال تجربه کاری.

حتی گواهی کارشناسی ارشد یا آموزش پیشرفته (به عنوان مثال IHK-Fachwirt / in) مطالعه را شروع کنید. مطالعه محاکمه یک دوره محاکمه (که نباید با محاکمه آزاد چهار هفته ای برای همه دانش آموزان اشتباه گرفته شود) لازم است اگر دیپلم دبیرستان (تخصصی) ندارید و فعالیت تحصیلی / حرفه ای شما پیش زمینه کسب و کار نیست یا اگر تمرکز تحصیلات / حرفه ای فعالیت به طور خاص به هیچ یک از برنامه های دوره کارشناسی ما مربوط نیست. به عنوان مثال، اگر آموزش و پرورش را به عنوان یک آشپز، مکانیک یا مربی به پایان برسانید، این امر می تواند باشد. اگر این آموزش حرفه ای حداقل دو سال طول بکشد و شما همچنین بیش از سه سال تجربه حرفه ای داشته باشید، می توانید از طریق محاکمه به برنامه کارشناسی انتخابی خود وارد شوید. این سه ترم اول مطالعه را پوشش می دهد و به طور خودکار به پایان می رسد، در صورتی که در طول این مدت دو سوم دوره های برنامه ریزی شده و یا ماژول ها با موفقیت انجام شود. شما همچنان به طور مرتب مطالعه می کنید. جزئیات در مورد پذیرش در مقررات امتحان مطالعه ما یافت می شود. یا حتی بهتر است با مشاور دانش آموز ما ارتباط برقرار کنید، که خوشحال خواهد شد توضیح دهد که امکان تحصیل بدون دیپلم دبیرستان وجود دارد. به هر حال: در حال حاضر درخواست های مواد آموزشی رایگان را دریافت کرده و تعجب کنید!

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • آلمانی


آخرین به روز رسانی June 14, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
زمان ثبت نام باز است
Duration
مدت زمان
6 - 12 
پاره وقت
تمام وقت
Price
قیمت
- قیمت ها بسته به مدل زمانی متفاوت هستند.
Locations
آلمان - Bad Honnef, North Rhine-Westphalia
تاریخ شروع : زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
زمان ثبت نام باز است
آلمان - Bad Honnef, North Rhine-Westphalia
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات