BSدر دولت کسب و کار آنلاین

California State University East Bay

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

BSدر دولت کسب و کار آنلاین

California State University East Bay

BS در کسب و کار اداره آنلاین

دانشکده کسب و کار و اقتصاد به ارائه آموزش حرفه ای گسترده و قابل انعطاف متعهد است. اولین AACSB معتبر کسب و کار آنلاین اداره برنامه درجه تکمیل ارائه شده توسط دانشگاه کالیفرنیا، BSBA یک برنامه آنلاین دو ساله که بزرگسالان ارائه می دهد دانش و مهارت های لازم برای درک تغییر محیط کسب و کار جهانی و برای موفقیت آماده آنها را در مشاغل حرفه ای خود است .

برنامه BSBA در اطراف مجموعه ای از دروس را قادر می سازد دانش آموزان به منظور توسعه چشم انداز کسب و کار عمومی و مهارت های ساخت یافته. این برنامه در حال حاضر ارائه می دهد گزینه در امور مالی، مدیریت زنجیره تامین، مدیریت شرکت ها، و عملیات و شرکت مدیریت منابع.


بررسی و اعتبار

بهترین کالج ایالتی کالیفرنیا شرق خلیج 'ثانیه کارشناسی آنلاین برنامه کسب و کار اداره درجه به عنوان شماره انتخاب شده6 در این کشور برای 2011-12، خواستار آن "ارزش بسیار عالی است. "

در سال 2011، پرینستون را نقد ایالتی شرق خلیج به عنوان یک "بهترین در غرب " کالج در سال 2012 برای هشتمین سال متوالی انتخاب شده است.

پرینستون را نقد نیز ایالتی شرق خلیج امتیاز به عنوان یکی از کشور 'ثانیه 294 "بهترین مدیریت دانشکده ها " در سال 2011، برای ششمین سال متوالی.


اهداف برنامه

دانشجویان فارغ التحصیل با BSBA از ایالتی شرق خلیج خواهد شد که به شرح زیر به دست آورد:

  • بین المللی / چشم انداز جهانی: هر دانش آموز می تواند شناسایی و برقراری ارتباط تنوع خطرات و فرصت های کسب و کار در یک محیط جهانی
  • مسئولیت های اخلاقی در سازمان ها و جامعه: هر دانش آموز می تواند شناسایی و ارزیابی مسائل اخلاقی و بیان قطعنامه دفاع برای موقعیت های عملی مربوط به مسائل مالی، مدیریت منابع انسانی و بازاریابی است.
  • دانش و فن آوری و ابزار تحلیلی لازم برای حل مشکلات کسب و کار پیچیده: دانش آموزان آموخته اند که چگونه فن آوری اطلاعات و ابزار تحلیلی استفاده می شود برای کمک به تصمیم گیری در سازمان. آنها می توانند شناسایی، تجزیه و تحلیل و حل مشکلات کسب و کار پیچیده با استفاده از ابزار تکنولوژیک و تحلیلی مناسب است.
  • مهارتهای ارتباطی و کار گروهی: هر دانش آموز می تواند در انواع دامنه که شامل نوشتن، صحبت کردن، گوش دادن، خواندن و تأثیر فن آوری در موقعیت های مختلف ارتباطی ارتباط برقرار <./ LI>
  • عمومی مدیریت دانش: هر دانش آموز دانش در مناطق مدیریت زیر از جمله سیستم های اطلاعات کامپیوتر، حسابداری، بازاریابی، اقتصاد، امور مالی، مدیریت و علوم مدیریت نشان می دهد <./ LI>


چه کسی باید شرکت

این برنامه به سمت بزرگسالان کار که می خواهند به شرکت در یک دانشگاه معتبر AACSB برای تکمیل BSBA خود را به شیوه ای راحت تر بشود. در حالی که در منطقه خلیج سانفرانسیسکو قرار گرفته است، چرا که این برنامه آنلاین است، آن را در دسترس همه در دولت و فراتر از آن است. ممکن است علاقه ویژه ای به دانش آموزان در کالج های محلی کالیفرنیا، به ویژه کسانی که در حال حاضر مصرف دوره های آنلاین که می خواهند و یا نیاز به ادامه تحصیل خود را در یک فرمت آنلاین است.

اگر می خواهید برای بررسی مزایای استفاده از آموزش آنلاین اینجا را کلیک کنید.


نکات برجسته برنامه


نوع مدرک اعطا: کارشناسی مدیریت بازرگانی
تعداد دوره: متفاوت
حداقل طول برنامه: 18 ماه
هزینه های جاری شهریه: 295 $ در هر واحد، به علاوه هزینه های دیگر دانشگاه (شهریه در معرض تغییر در هر زمان)

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2018
Duration
مدت زمان
18 
پاره وقت
Price
قیمت
295 USD
در هر واحد
Locations
آمریکا - Hayward, California
تاریخ شروع : سپتامبر 2018
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2018
آمریکا - Hayward, California
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات