Bsc (افتخارات) در محاسبات و آن و ریاضیات

The Open University

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Bsc (افتخارات) در محاسبات و آن و ریاضیات

The Open University

این یکی از چندین موضوع است که در مجتمع کارشناسی (Hons) Computing & IT ما و موضوع دوم (Q67) موجود است. شما ایده های اساسی و ابزارهای ریاضیات خالص (از جمله تجزیه و تحلیل، جبر خطی، نظریه گروه و هندسه) و یا ریاضیات کاربردی (مدل سازی ریاضی، روش های ریاضی و تجزیه و تحلیل عددی) را یاد خواهید گرفت.

در محاسبات و فناوری اطلاعات، شما می توانید مطالعات خود را با انتخاب از علوم کامپیوتر، فن آوری های دیجیتال، شبکه، توسعه نرم افزار و یا توسعه وب تمرکز کنید. مهارتهایی که شما توسعه می دهید، به ویژه شما را قادر می سازد تا مفاهیم انتزاعی را با استفاده از آنها برای ایجاد راه حل برای مشکلات عملی در طیف وسیعی از زمینه های استخدامی به کار گیرید.

از ویژگی های کلیدی این دوره

  • ارائه می دهد تقسیم 50:50 بین محاسبات و فناوری اطلاعات و ریاضیات
  • انتخاب بین ریاضی خالص و مسیرهای ریاضی کاربردی
  • انتخاب مسیرهای محاسبات و فناوری اطلاعات: علوم رایانه، فن آوری های دیجیتال، شبکه، توسعه نرم افزار و یا توسعه وب است
  • اعتبار شده توسط BCS، موسسه ممتاز برای فناوری اطلاعات، به عنوان بخشی از رضایت بخش آموزش و پرورش مورد نیاز برای CITP (مجوز IT حرفه ای)

جزئیات دوره

این درجه دارای سه مرحله است که هر کدام 120 اعتبار دارند.

  • شما مرحله 1 را با دو واحد محاسبه و اعتبار سنجی 30 اعتبار شروع می کنید و به دنبال آن دو ماژول ریاضی 30 اعتبار می گیرید.
  • بعد، در مرحله 2 ، در یک منطقه خاص از محاسبات و فناوری اطلاعات، 60 اعتبار را مطالعه خواهید کرد و با استفاده از یک ریاضیات کاربردی یا ریاضیات خالص، یک مدرک 60 اعتبار به دست خواهید آورد.
  • سرانجام، در مرحله 3 ، شما 30 اعتبار بیشتری را در رایانه و فناوری اطلاعات مطالعه خواهید کرد، به علاوه دو ماژول ریاضیات 30 اعتبار دیگر که تمرکز خود را در مرحله 2 تکمیل می کنند. شما مدرک خود را با یک ماژول پروژه محاسبات 30 و اعتبار درج می کنید.

شرایط ورود

هیچ شرایط ورود رسمی برای مطالعه این شرایط وجود ندارد؛ با این حال، شما نیاز به برخی از دانش پایه محاسبات، و توانایی خواندن و نوشتن به یک استاندارد خوب از زبان انگلیسی است.

مهارت ها برای توسعه حرفه ای

سازمانها به طور فزاینده ای به تیم های IT با مهارت هایی مرتبط با کسب و کار گسترده تر و همچنین توانایی های فنی توجه می کنند. این دوره افتخاری مشترک شما را قادر می سازد تا دانش و درک متخصص در محاسبات و فناوری اطلاعات را بسازید و این را با تخصص در یک رشته بیشتر ترکیب کنید. با توجه به انتخاب شما از موضوع دوم - کسب و کار، طراحی، ریاضیات، روانشناسی کاربردی یا آمار - شما مهارت های منحصر به فرد و تمرکز داشته باشید که زندگی حرفه ای شما را تقویت می کند و شما را در جایگاه قوی در بازار کار قرار می دهد که به طور فزاینده ای بستگی دارد در فن آوری محاسبات در تمام بخش ها. شما همچنین مهارت های قابل انتقال قابل توجهی مانند کار گروهی، مدیریت زمان، حسابداری، تجزیه و تحلیل و حل مسائل را خواهید داشت.

لطفا توجه داشته باشید که اگر بخواهید این رشته را با موضوع روانشناسی مطالعه کنید به عنوان موضوع دوم شما، رشته شما توسط انجمن روانشناسی بریتانیا (BPS) واجد شرایط تحصیلات تکمیلی برای عضویت مجاز (GBC) نخواهد شد.

ارتباط حرفه ای

تحقیقات توسط e-Skills UK نشان داده است که فناوری اطلاعات و ارتباطات از راه دور در حال حاضر یکی از 20 نیروی کار انگلستان را استخدام می کند. همچنین پیشنهاد می کند که تا سال 2020 بخش دیجیتال تقریبا 300،000 تازه کار جدید را برای پاسخگویی به تقاضا برای مهارت در این منطقه فراهم کند.

محاسبات و متخصصین فناوری اطلاعات از ارائه دهندگان (مانند خانه های نرم افزاری) و سازمان های کاربر به طور یکسان تقاضا می کنند. سازمانها به طور فزاینده ای بر تیم های فناوری اطلاعات با مهارت های مرتبط با زمینه های گسترده تر علاوه بر توانایی فنی نیز ارزش می گذارند. این سطح راه را برای حرفه های در بخش هایی از جمله خرده فروشی، امور مالی و بازرگانی، اوقات فراغت و بازی، ارتباطات راه دور، رسانه های رسانه ای، رسانه های دیجیتال، تولید، حمل و نقل، گردشگری، دولت، بهداشت، آموزش و پرورش و بخش داوطلب باز می کند.

مناطق رشد و زمینه های تقاضای بالا شامل امنیت سایبری، توسعه تلفن همراه، محاسبات ابری و مدیریت داده های بزرگ است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
The Open University

آخرین به روز رسانی January 1, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
زمان ثبت نام باز است
Duration
مدت زمان
3 - 16 
پاره وقت
تمام وقت
Locations
بریتانیا - Milton Keynes, England
تاریخ شروع : زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
زمان ثبت نام باز است
بریتانیا - Milton Keynes, England
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات