Bsc (افتخارات) در محاسبات و طراحی و طراحی آن

The Open University

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Bsc (افتخارات) در محاسبات و طراحی و طراحی آن

The Open University

این یکی از چند موضوعی است که در مجله کامپیوتر و فناوری اطلاعات (BS) و موضوع دوم (Q67) موجود است. شما مهارت های عملی و درک علمی از فرایندهای طراحی و نوآوری را با توجه خاص به تکنولوژی مبتنی بر کامپیوتر توسعه خواهید داد.

ماژول های طراحی ایده های مربوط به طراحی کاربر محور را معرفی می کنند؛ طراحی پایدار و فرآیند طراحی. این مکمل مهارت ها و دانش های توسعه یافته در ماژول های محاسباتی است که شما می توانید بر دانش کامپیوتر، فن آوری های دیجیتال، شبکه، توسعه نرم افزار و یا توسعه وب تمرکز کنید. با استفاده از این مهارت ها، شما آماده باشید تا در طراحی دستگاه های الکترونیکی دیجیتال آینده شرکت کنید.

از ویژگی های کلیدی این دوره

  • ارائه می دهد تقسیم 50:50 بین محاسبات و فناوری اطلاعات و طراحی
  • انتخاب مسیرهای محاسبات و فناوری اطلاعات: علوم رایانه، فن آوری های دیجیتال، شبکه، توسعه نرم افزار و یا توسعه وب است
  • اعتبار شده توسط BCS، موسسه ممتاز برای فناوری اطلاعات، به عنوان بخشی از رضایت بخش آموزش و پرورش مورد نیاز برای CITP (مجوز IT حرفه ای)

جزئیات دوره

این درجه دارای سه مرحله است که هر کدام 120 اعتبار دارند.

  • شما مرحله 1 را با دو واحد محاسبات 30 و اعتبار و فناوری اطلاعات شروع خواهید کرد و به دنبال آن یک ماژول طراحی 60 اعتبار است.
  • بعد، در مرحله 2 ، شما 60 واحد درسی در محدوده خاصی از محاسبات و فناوری اطلاعات مطالعه خواهید کرد و از این طریق با یک مدرک طراحی 60 اعتبار دیگر ادامه خواهید یافت.
  • در نهایت، در مرحله 3 ، شما 30 اعتبار بیشتری در محاسبات و فناوری اطلاعات، و همچنین یک ماژول طراحی 60 اعتبار دیگر مطالعه خواهید کرد. شما مرحله 3 را با یک ماژول پروژه محاسبات 30 و اعتبار درج می کنید.

شرایط ورود

هیچ شرایط ورود رسمی برای مطالعه این شرایط وجود ندارد؛ با این حال، شما نیاز به برخی از دانش پایه محاسبات، و توانایی خواندن و نوشتن به یک استاندارد خوب از زبان انگلیسی است.

مهارت ها برای توسعه حرفه ای

سازمانها به طور فزاینده ای به تیم های IT با مهارت هایی مرتبط با کسب و کار گسترده تر و همچنین توانایی های فنی توجه می کنند. این دوره افتخاری مشترک شما را قادر می سازد تا دانش و درک متخصص در محاسبات و فناوری اطلاعات را بسازید و این را با تخصص در یک رشته بیشتر ترکیب کنید.

با توجه به انتخاب شما از موضوع دوم - کسب و کار، طراحی، ریاضیات، روانشناسی کاربردی یا آمار - شما مهارت های منحصر به فرد و تمرکز داشته باشید که زندگی حرفه ای شما را تقویت می کند و شما را در جایگاه قوی در بازار کار قرار می دهد که به طور فزاینده ای بستگی دارد در فن آوری محاسبات در تمام بخش ها. شما همچنین مهارت های قابل انتقال قابل توجهی مانند کار گروهی، مدیریت زمان، حسابداری، تجزیه و تحلیل و حل مسائل را خواهید داشت.

لطفا توجه داشته باشید که اگر بخواهید این رشته را با موضوع روانشناسی مطالعه کنید به عنوان موضوع دوم شما، رشته شما توسط انجمن روانشناسی بریتانیا (BPS) واجد شرایط تحصیلات تکمیلی برای عضویت مجاز (GBC) نخواهد شد.

ارتباط حرفه ای

تحقیقات توسط e-Skills UK نشان داده است که فناوری اطلاعات و ارتباطات از راه دور در حال حاضر یکی از 20 نیروی کار انگلستان را استخدام می کند. همچنین پیشنهاد می کند که تا سال 2020 بخش دیجیتال تقریبا 300،000 تازه کار جدید را برای پاسخگویی به تقاضا برای مهارت در این منطقه فراهم کند.

محاسبات و متخصصین فناوری اطلاعات از ارائه دهندگان (مانند خانه های نرم افزاری) و سازمان های کاربر به طور یکسان تقاضا می کنند. سازمانها به طور فزاینده ای بر تیم های فناوری اطلاعات با مهارت های مرتبط با زمینه های گسترده تر علاوه بر توانایی فنی نیز ارزش می گذارند. این سطح راه را برای حرفه های در بخش هایی از جمله خرده فروشی، امور مالی و بازرگانی، اوقات فراغت و بازی، ارتباطات راه دور، رسانه های رسانه ای، رسانه های دیجیتال، تولید، حمل و نقل، گردشگری، دولت، بهداشت، آموزش و پرورش و بخش داوطلب باز می کند.

مناطق رشد و زمینه های تقاضای بالا شامل امنیت سایبری، توسعه تلفن همراه، محاسبات ابری و مدیریت داده های بزرگ است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
The Open University

آخرین به روز رسانی January 1, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
زمان ثبت نام باز است
Duration
مدت زمان
3 - 16 
پاره وقت
تمام وقت
Locations
بریتانیا - Milton Keynes, England
تاریخ شروع : زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
زمان ثبت نام باز است
بریتانیا - Milton Keynes, England
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات